پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
کسی راه حلی بلد نیست؟؟؟
دوستان یه سوال
چه طوری میشه بالای هر صفحه یه متن توضیح (مت یا html) قرار بدم؟؟
سلام
در مورد سوال اولتون فکر نمی کنم چنین امکانی وجود داشته باشه. البته فیلد مخفی میشه ساخت. ولی چیزی که شما می خواین رو نمی دونم. البته دقیقا هم متوجه نشده منظورتون چیه. اگه واضح تر بفرمایینٰ شاید بتونم کمک کنم.
در مورد سوال دوم، امکانش هست. الان یادم نیست چطوری؟ برم خونه، یه بررسی می کنم، بهتون میگم
اگر بخوام در مورد سوال اول دقیق بگم:
می خوام با توجه به اطلاعاتی که کاربران سایتم پر می کنم به اونها کد اشتراک بدم
به این صورت که با انتخاب چند کمبو باکس که برای هر کدوم عنوانی رو مشخص کردم و برای هر عنوان مقداری در نظر گرفتم مثلاً کمبو باکس من نام چندتا شهر که که هر شهر مقداری داره
مثلاً تهران=12
در فرم من 3 تا کمبو باکس با شکلی که گفتم وجود داره که من می خوام کد اشتراک اعضای سایتم ارزش عنوان انتخابیشون پشت سر هم باشه به اضافه شماره رکورد(شناسه رکورد)
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.
خسته نباشید.
من این فرم ساز رو دانلود و نصب کردم.
باهاش یه فرم ثبت نام برای سایت ساختم.
اما نمی دونم این فرم رو چطوری می تونم توی سایت لود کنم.
و اینکه این فرم چطوری میتونه ثبت نام رو انجام بده وقتی که من فقط ظاهرش رو طراحی کردم؟
لطفا کمکم کنید.Rose
براي نمايش فرم در سايت كافيست به بخش مديريت منو ها رفته و يك منو فرم ساز ايجاد كنيد و در تنظيمات نام فرمي كه ساختيد رو وارد كنيد.

فرم امكان ثبت را محيا ميكنه به شكلي كه شما منظورتون هست.يعني اگه قصد شما اينه كه فرم ثبت نامي داشته باشيد كه كاربر از طريق اون ثبت نام كنه و با نام كاربري و پسورد بتونه وارد سايت بشه ، اين فرم ساز نميتونه اينكار رو انجام بده.
براي اون منظور شما بايد از افزونه CB استفاده كنيد.

از فرم ساز براي گرفتن اطلاعات خاصي از كاربران استفاده ميشه .. يعني مثلا فرم ثبت نام آموزشگاه ،دوره آموزشي ، ثبت فيش واريزي ... غيره
نقل قول: اگر بخوام در مورد سوال اول دقیق بگم:
می خوام با توجه به اطلاعاتی که کاربران سایتم پر می کنم به اونها کد اشتراک بدم
به این صورت که با انتخاب چند کمبو باکس که برای هر کدوم عنوانی رو مشخص کردم و برای هر عنوان مقداری در نظر گرفتم مثلاً کمبو باکس من نام چندتا شهر که که هر شهر مقداری داره
مثلاً تهران=12
در فرم من 3 تا کمبو باکس با شکلی که گفتم وجود داره که من می خوام کد اشتراک اعضای سایتم ارزش عنوان انتخابیشون پشت سر هم باشه به اضافه شماره رکورد(شناسه رکورد)

چيزي كه گفتيد قابل انجام هست ولي ارزش انتخاب هر كمبواكس رو ميتونيد پشت سر هم قرار بديد ولي شناسه ركورد رو خير چون هنوز كاربر شما submit نكرده شناسه ركورد بخواد ايجاد بشه.
براي اينكار هم بايد كدنويسي جاوااسكريپت بدونيد و كدهاي خودتون رو بر اساس نام هر المان ايجاد كنيد بطوريكه مقدار هر المان به يك تكست باكس پاس بديد و در نهايت مقدار اون تكست باكس رو مورد استفاده قرار بديد.
آیا امکان گرفتن پرینت از فرم پر شده توسط کاربر برای خود کاربر در فرم سازBreezingForm وجود داره؟
سلام
دقیقا یادم نیست که امکان پرینت هست یا نه. ولی می تونین فرم رو طوری طراحی کنین که قبل از ارسال نهایی، کاربر بتونه فیلدهایی رو که پر کرده ببینه و اگه ایرادی بود برگرده درستش کنه.
احتمالا باید تو همون صفحه امکان پرینت هم باشه. ولی مطمئن نیستم
همان طور که آقای پردل عزیز فرمودند میشود یک صفحه طراحی کرد تا فیلد های پر شده را نمایش بدهد اما متأسفانه امکان اضافه کردن دکمه ای برای چاپ در خود افزونه نیست . ( یا شاید هم من ندیدم ) . اما می شود از پرینت خود مرورگر برای چاپ صفحه استفاده کرد .
میشه بگید چه طوری فیلد های پر شده رو نشون بدم
من همیشه برای سایت فرم از دسترسی سریع استفاده می کنم
وقتی وارد فرم ساز شدید مثلاً دو صفحه درست کنید .
در صفحه اول فیلدهایی که می خواهید را ایجاد کنید و قابلیت رفتن به صفحه بعد را در خود فرم اصلی فعال کنید .

حال در صفحه دوم یک فیلد از نوع ( خلاصه اطلاعات وارد شده ) ایجاد کنید و آن را از منوی آبشاری پایینی با فیلدهایی که می خواهید متصل کنید تا اطلاعات انها را نمایش دهد .

خلاصه آن به صورت درختی :

- فرم اصلی ( قابلیت رفتن به صفحه قبل و بعد در اینجا قرار دارد و باید فعال گردد )

- صفحه اول

- نام

- نام خانوادگی

- شماره تماس

- صفحه دوم

- خلاصه اطلاعات نام

- خلاصه اطلاعات نام خانوادگی

- خلاصه اطلاعات شماره تماس

نکته : در قسمت فرم اصلی باید قسمت های :

فرم شامل دکمه ارسال باشد و فرم شامل صفحه بندی باشد باید روی بله قرارگیرد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع