پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
اعتبار سنجی واسه هر فیل فرق میکنه:
مثلا برای فیلد نام و نام خانوادگی ff_valuenotempty رو باید انتخاب کنید ،برای ایمیل ff_validemail و ...
صفحه تشکر رو چطور درست می کنید؟
واسه مشکل کادرهم یه قالب دیگه انتخاب کنید ببینید مشکل پابرجاست یا نه؟
اگر بازم مشکلی بود ، موضوع جدیدی در قسمت مباحث و مشکلات عمومی ایجاد کنید. تا این تایپیک بیش از این سنگین نشه.
سلام به همه دوستان
اقا من از این فرم ساز استفاده کردم
ولی یه مشکل بزرگ لان دارم
اینکه در قسمت مدیریت فرم ها از مد سریع استفاده کرده و یک فرم میسازم وآخرش دکمه ذخیره رو هم میزنم ولی نمیدونم علتش چی هست که وقتی باز برمیگردم در قسمت مدیریت فرم هیچ ایکن لینکی ساخته نمیشه

یعنی من نمیدونم فرم من کجا سیو میشه ؟ و چطور یک فرمی که میسازم میتوانم ویرایش کنم و ...

لطفا کمک کنید
(۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ صبح)kami190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
اینکه در قسمت مدیریت فرم ها از مد سریع استفاده کرده و یک فرم میسازم وآخرش دکمه ذخیره رو هم میزنم ولی نمیدونم علتش چی هست که وقتی باز برمیگردم در قسمت مدیریت فرم هیچ ایکن لینکی ساخته نمیشه

یعنی من نمیدونم فرم من کجا سیو میشه ؟ و چطور یک فرمی که میسازم میتوانم ویرایش کنم و ...

لطفا کمک کنید

سلام!
اول اینکه برای ذخیره سازی در بریزینگ فرم اول باید هر المنتی که میسازی دکمه ذخیره تغییرات رو بزنی و در آخر هم که کل فرم رو ساختی دکمه ذخیره اصلی (بالا سمت چپ) رو باید بزنی.
اگر درست ذخیره سازی رو انجام داده باشی ، باید وقتی میای در قسمت مدیریت فرم ها ، از لیست کشویی "پکیج" گزینه QuickModeForms رو انتخاب کنی.
(۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ عصر)ehsansabet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ صبح)kami190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان

لطفا کمک کنید

سلام!
اول اینکه برای ذخیره سازی در بریزینگ فرم اول باید هر المنتی که میسازی دکمه ذخیره تغییرات رو بزنی و در آخر هم که کل فرم رو ساختی دکمه ذخیره اصلی (بالا سمت چپ) رو باید بزنی.
اگر درست ذخیره سازی رو انجام داده باشی ، باید وقتی میای در قسمت مدیریت فرم ها ، از لیست کشویی "پکیج" گزینه QuickModeForms رو انتخاب کنی.

خوب الان درست شد با راهنمایی شما
یه سوال دیگه
چطور فرم تو سایت نمایش داده میشه ؟
یعنی چطور باید فرم ساخته شده رو تو سایت نمایش داد ؟

با تشکر
نقل قول: چطور فرم تو سایت نمایش داده میشه ؟
یعنی چطور باید فرم ساخته شده رو تو سایت نمایش داد ؟
باید واسش یه منو درست کنید ، در قسمت منو ، نوع اون رو "مدیریت فرم ها" انتخاب کنید و در قسمت پارامترها - اصلی روبروی Form name نام فرم رو بنویسید.
سلام دوست من

اگر در این عکس نیگاه کنید

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

اون قسمت که نوشته " اطلاعات عمومی " در کادر آبی رنگی است و فونت آن نیز نسبت به فرم که بنده ساخته ام متفاوت تر است !
چطور میشود این کار رو انجام داد ؟
سلام!
قسمت هایی که فرمودین بصورت بخش بخشه!
یعنی اول یه بخش ایجاد شده با نام اطلاعات عمومی و داخل اون بخش های دیگه ای مثل : مشخصات فردی ، وضعیت تاهل و ... قرار گرفته ، برا این به این شکل قرار بگیره لازمه قالب فرم رو عوض کنید که از قسمت تنظیمات پیشرفته قابل تغییره!
اگر سوال دیگه ای هم بود برای اینکه این تایپیک بیشتر از این سنگین نشه ، تو بخش مباحث و مشکلات عمومی تایپیک جدید ایجاد کرده ، تا بهتر و راحت تر مشکلتون حل بشه.
فارسی این فرم ساز سازگار با جوملا 2.5 هست؟
بله نسخه 1.7.3 این فرم ساز برروی یک سی دی شامل بسیاری از افزونه در انجمن جوملا فروم بفروش میرسد و مترجم هم اقای پردل هستند !
جای دیگر رو حقیقتش نمیدونم هست یا نه باید سرچ کنید.
با سلام و خسته نباشید
من فرم ساز بریزینگ 1.7.2 رو روی لوکال نصب کردم ولی در هنگام نصب ثانویه با خطای زیر مواجه شدم.مشخصات لوکال WampServer Version 2.1 و my sql 3.3.9 است.
کد:
DB function failed with error number 1064
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE = MYISAM' at line 5 SQL=CREATE TABLE `jos_facileforms_config` ( `id` varchar(30) NOT NULL default '', `value` text, PRIMARY KEY (`id`) ) TYPE = MYISAM
لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.متشکرم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع