پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
اگر بخوام کسی برام نصب کنه و فرمی رو که میخامو درست این کارو میکنه

اگرم هزینه بخواد تا یه هدی میدم

منتظرتون هستم
اگر زیاد کار نداشته باشه دوستان براتون رایگان انجام میدهند.
سلام
مشخصات فرمي رو كه مي خواين بفرمايين تا بررسي كنم
در ضمن پيام خصوصي رو هم فعال كنيد
سلام دوستان
این افزونه را دانلود کردم
ولی خروجی فرم ها مثل این آدرس زیبا نیست و ساده میباشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام فرم ها مثل آدرس بالا زیبا باشد
با تشکر
(۱۵-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ صبح)saman.1001 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این افزونه را دانلود کردم
ولی خروجی فرم ها مثل این آدرس زیبا نیست و ساده میباشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام فرم ها مثل آدرس بالا زیبا باشد
با تشکر

سلام!
شما میتونید در قسمت ویرایش فرم / پیشرفته رو انتخاب و از اونجا قالب دلخواه رو انتخاب کنید..
اگر لازم به توضیح بیشتر بود ، در قسمت مباحث و مشکلات عمومی تایپیک جدید ایجاد کنید. تا این تایپیک بیشتر از این سنگین نشود.
(۷-۲-۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ عصر)arashhd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشید
من فرم ساز بریزینگ 1.7.2 رو روی لوکال نصب کردم ولی در هنگام نصب ثانویه با خطای زیر مواجه شدم.مشخصات لوکال WampServer Version 2.1 و my sql 3.3.9 است.
کد:
DB function failed with error number 1064
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE = MYISAM' at line 5 SQL=CREATE TABLE `jos_facileforms_config` ( `id` varchar(30) NOT NULL default '', `value` text, PRIMARY KEY (`id`) ) TYPE = MYISAM
لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.متشکرم

من هم همین مشکل رو دارم ولی در لوکال تست نکردم..روی هاست این مشکل هست.
سلام به همه ی دوستان
چطور میتونم بعر از ارسال فرم یک پیام به کاربر نشون بدم
مثلن :اطلاعات با موفقیت ارسال شد
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ عصر)marziehnet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی دوستان
چطور میتونم بعر از ارسال فرم یک پیام به کاربر نشون بدم
مثلن :اطلاعات با موفقیت ارسال شد

درود

در صفحه اول تیک گزینه : آخرین صفحه، صفحه تشکر است را فعال نمایید.
در انتهای طراحی - یک صفحه خالی ایجاد کرده و در مشخصات صفحه متن دلخواه خود را بنویسید.

درود

خروجی فایل PDF با مشکل علامت سوال مواجه میشود.
راهی هست که برای این مشکل ؟
دوستان عزیز

کسی روش گرفتن خروجی PDF فارسی را بلد هست که علامت سوال نمایش ندهد ؟
من از این فرمساز برای جوملا 2.5 استفاده کردم چطور میتونم کپیرلیت پایین فرم رو بردارم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع