پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
سلام آقای طالبی کار بسیار خوبی میکنید ممنون
به نظرم اگر یک پست جدید فقط برای آموزش BreezingForms-172 ایجاد کنید کاربران خیلی راحتر میتونند این آموزش ها را پیدا کنند و استفاده کنند.
اینجوری آموزش ها هم منسجم تر میشند و کاربر به راحتی میتونه به آموزش مورد نظر دسترسی داشته باشه.
با تشکر.
دليل اينكه پست رو تاپيك جدا نكردم اينه كه اگر تاپيك جداگانه هم بزنيم باز در ادامه همان تاپيك كاربران ميان و مشكلات خودشون رو مطرح ميكن و انسجامي كه الان هست از بين ميره يعني دو تا تاپيك ميشه كه كاربران مشكلات خودشون رو هم در اون مطرح ميكنن و هم در اين تاپيك .. البته اگر نظر دوستان اين هست كه تاپيك جدا زده بشه اقاي گنجي تاپيك را باز كنند و در ادامه آن آموزشها رو دنبال ميكنيم
سلام
بهتر اینه که کاربران در این تاپیک مشکلاتشان را مطرح کنند و شما در تاپیک جداگانه فقط آموزش بدهید .
تاپیک آموزش را هم میشه محدود کرد که فقط شما ارسال داشته باشید.
آموزش جمع چک باکس ها عالی بود اگر امکان دارد یک آموزش هم برای جمع قیمت لیست های پایین افتادنی (باز شونده) بزارید.
مثل این سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نحوه ارسال یک رونوشت از فرم پر شده به کاربرانی اون فرم رو پر کردن در این فرم ساز چگونه است؟؟؟
از دوستان کسی میدونه چه جوری باید جا فیلد ها رو در جایی که دوست دارم با درک انجام بدم من هر بار که با درک میخوام فیلد ها رو به سمت راست یا جای دیگه قرار بدم باز دوباره به سمت چپ بر میگرده من تازه با این فرم ساز آشنا شدم و نمیدونم باید چیکار کنم
آیا کسی آموزش مقدماتی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میخوام با این فرم ساز فرم ثبت نام درست کنم که پس از تکمیل فرم یک ایمل حاوی لینک فعال سازی برای فر ارسال کنه بعد به روش کیک کرد عمل ثبت نام اتوماتیک وارد عمل شود با همان یوزر و پسی که تو فرم وارد کرد بتونه وارد منو کاربریش بشه
سلام
از اونجايي كه در مورد اين فرمساز سوال زياده و نوشتن آموزش هم براش زمانبره،‌ من يه بار ديگه دوستان عزيز رو ارجاع ميدم به آموزش هاي خود سايتش كه خيلي كامله:

راهنماي كامل افزونه (تقريبا به تمام سوالات پاسخ داده شده):

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش هاي ابتدايي كار با افزونه:

آموزش هاي تصويري افزونه:

با درود

چگونه برای لیست باکس (یا همون کمبو باکس) اعتبار سنجی بذاریم؟
چون برای خودم سوال بود و کلی وقتم رو گرفت تا بفهمم چطوره، گفتم اینجا مطرح کنم تا دوستان سردرگم نشنخیلی راحتهکافیه اولین گزینتون اینجوری باشه:
0;--لطفاً یکی گزینه را انتخاب نمایید--;

بقیرو به صورت معمول بنویسید
و در نهایت گزینه ی اعتبار سنجیتون رو روی valuenotempty قرار بدهید
یه نمونه کامل شدش رو میتونید در این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید

این هم کدهای کمبوباکسش
کد:
[/font]
[font=tahoma]
0;--لطفاً یکی گزینه را انتخاب نمایید--;
0;دپارتمان طراحی و برنامه نویسی وبسایت;دپارتمان طراحی و برنامه نویسی وبسایت
0;دپارتمان شبکه  -  شاخه مایکروسافت;دپارتمان شبکه  -  شاخه مایکروسافت
0;دپارتمان شبکه  -  شاخه سیسکو;دپارتمان شبکه  -  شاخه سیسکو
0;دپارتمان شبکه  -  شاخه امنیت;دپارتمان شبکه  -  شاخه امنیت
0;دپارتمان گرافیک و چاپ;دپارتمان گرافیک و چاپ
0;دپارتمان عکاسی و تبلیغات;دپارتمان عکاسی و تبلیغات
0;منشی;منشی
0;فروش - مدیر فروش;فروش - مدیر فروش
0;فروش - بازاریاب;فروش - بازاریاب
[/font]
[font=tahoma]

مشکلی بود مطرح کنید
موفق باشید

سلام . دوستان برای اضافه کردن یه فیلد متنی که کاربر یک مبلغی رو عددی وارد کنه و جمع بندی بشه هزینه باید چیکار کنم. الان یک لیت پایین افتادنی دارم که هزینه هاش جدا محاسبه میشه و فیلد دستی رو هم اضافه کردم. حالا چیکار باید بکنم که مثلا کاربر انتخاب میکنه
بسته لینوکس 1
پائین مجموع هزینه الان مبلغ رو به درستی میزنه ولی میخوام تو یه فیلدی هم دستی یک عددی رو بزنه با این مبلغ جمع بشه.
تا الان هم طبق همین آموزش ها جلو رفتم
ممنون
من فرم رو طراحی کردم اما فیلد نام از کادرش خیلی فاصله داره.
چطور درستش کنم؟یه مشکل دیکه هم هست
وقتی دکمه ارسال رو میزنم صفحه تشکر نمیاد و فرو دوباره لود میشه
اطلاعات ارسال میشه اما بازدبد کننده متوجه نخواهد شد
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع