پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
(۲۳-۶-۱۳۹۰ ۱۲:۰۲ صبح)ebrahimt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در حال حاضر از کدوم فرم ساز میشه استفاده کرد که کامل باشه و علی الخصوص تاریخ شمسی رو هم پشتیبانی کنه؟
شرمنده من عجله دارم اگه ممکنه سریعتر راهنمایی کنید
InloveStrongTired

با سلام
یک نسخه از RsForm که توسط گروه های ایرانی تهیه و تنظیم شده با امکانات و خروجی فارسی و همچنین از تاریخ شمسی بهره مند هست.
آر اس فرم جومینا رو تست کنیدالبته یادم نیست تقویم فارسی داره یا نه ولی نسخه رایگا این فرم ساز هست !
فرم ساز های دیگری هم هستند مانند آرت فرم و میتونید اون رو هم تست کنید !
این رو هم اضافه کنم که نسخه های تجاری ترجمه شده rsform با تقویم فارسی هم اکنون در فروشگاه جومینامارکت وجود دارد و با جوملا 1.7 نیز سازگار است !
موقع نصب با این ارور برخورد می کنم

Fatal error: Cannot use object of type stdClass as array in /var/www/vhosts/......./httpdocs/administrator/components/com_breezingforms/admin/import.class.php on line 423

به نظر شما مشکل از کجاست؟
از چه ورژنی از جوملا استفاده میکنید؟
از نسخه 1.5.23 هست.
کنترل پانل من پلسک هست! نمی دونم گیرش کجاشه !
در فرم breezingforms هر کاری میکنم دکمه ارسال کار نمی کنه Stop
کسی از دویتان میتونه راهنمایی کنه؟
سلام
دمو لطفا!
جناب پردل در رابطه با XForms این کامپوننت فقط خروجی رو برای بخش Frontend نشون میده یا اینکه میشه توی Backend هم رکورد فرمها رو دید؟؟؟؟ چون توی جوملای جهانی نوشته میشه ولی من هرکاری کردم راهی برای دیدن رکورد ها در Backend ندیدم...
سلام
تو Backend نشون ميده. بايد حالت نمايش رو روي بخش مديريت بذارين و ذخيره كنين. بعد يه لينك تو منوي كامپوننت ها اضافه ميشه براي اون فرم (به اسم همون فرمي كه ساختين)
متشکرم از توضیحاتتون ولی من این کارو انجام دادم لینکی ساخته نشد Tired
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع