پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
سلام

مشکلات رو در تاپیک جدا مطرح کنید تا تاپیک مربوط به افزونه انفدر طولانی نشه، شما فایل زیپ افزونه رو اکسترکت کنید و فایل create.sql رو پیدا کنید، و توسط ادیتورتون تمام Type=MyISAM ها رو با Engine=MyISAM جایگزین کنید، پس از ذخیره کردن اون فایل رو دوباره به صورت فشرده در بیارید و نصب کنید.
سلام . آموزش مختصری از فرم جایی هست که بشه ازش استفاده کرد؟
شما به ابتدای همین تاپیک رجوه کنید
فکر کنم بالای 10 آموزش باشه در همین تاپیک
همه ماژولها و کامپووننتها نصب میشه ولی موقع نصب پلاگین plg_breezingforms_172 ارور زیر رو میده:

امکان شناسایی فایل manifest وجود ندارد
خطا COM_INSTALLER_TYPE_TYPE_MAMBOT در نصب
ممنون میشم راهنماییم کنید
[align=right]سلام
در قسمت فایل ایمیل پاسخ گویی چه بنويسم تا به كساني كه ايميل مي دهند ايميلي ارسال شود؟
فایل اول وسوم نصب نمیشه!چه باید کرد؟
توجه داشته باشید این نسخه جونلا 1.5 و روی 2.5 نصب نمیشه.
سلام

میشه ی فرم ساز ک همچین قابلیت رو داشته باشه معرفی کنید تا با جوملا 1.5 هم سازگاری داشته باشه ؟
ممنون میشم لینکش رو قرار بدید
این فرم ساز فکر میکنم فقط با جوملا 1.5 سازگار باشه و با جوملا 2.5 سازگار نیست
سلام
سوال اول : امکان اتصال این افزونه به درگاه پرداخت هم هست ؟
سوال دوم : من میخوام یه فرم درست کنم که این فرم چند قسمت داره ( مشابه image map ( و میخوام داخل این فرم گذینه های مختلف رو قرار بدم مثلا یعنی امکان درگ کردن فیلد ها داخل فرم وجود داشته باشه
سوال سوم : امکان ویرایش فرم توسط HTML هست ؟

سوال آخر : میخوام با کلیک بر روی یه دکمه کاربر از فرم وارد یه فرم دیگه بشه که داخل اون فرم از یه کامپوننت دیگه خروجی میگیره مثلا تعداد مطالب ارسال شده رو نشون بده
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع