پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
سلام
وقت بخیر
بنده با استفاده از این کامپوننت یه فرم در یه صفحه درست کردم و صفحه دوم رو برای پیام تشکر پایانی قرار دادم ...
کاربر وقتی فرم رو پر می کنه و دکمه ارسال رو می زنه ، یک بار فرم خالی نمایش داده می شه و بعد صفحه دوم نمایش داده می شه ... البته اطلاعات سیو می شه و به ایمیل هم ارسال می شه
اما چرا قبل از نمایش صفحه دوم یک بار فرم خالی صفحه اول نمایش داده می شه ؟
لطفا تست بفرمایید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اساتید و دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.
با سپاس
(۲۰-۸-۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ عصر)arash2860 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
وقت بخیر
بنده با استفاده از این کامپوننت یه فرم در یه صفحه درست کردم و صفحه دوم رو برای پیام تشکر پایانی قرار دادم ...
کاربر وقتی فرم رو پر می کنه و دکمه ارسال رو می زنه ، یک بار فرم خالی نمایش داده می شه و بعد صفحه دوم نمایش داده می شه ... البته اطلاعات سیو می شه و به ایمیل هم ارسال می شه
اما چرا قبل از نمایش صفحه دوم یک بار فرم خالی صفحه اول نمایش داده می شه ؟
لطفا تست بفرمایید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اساتید و دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.
با سپاس
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم

هر چقدر هم بررسی کردم که تنظیمات خاصی براش پیدا کنم
چیزی دستگیرم نشد
کامپوننت فارسی این فرم ساز سازگار با جوملا 1.7 هست؟
سلام
نسخه 1.7.3 با جوملا 1.7 سازگاره. مي تونين از p30joomla تهيه كنين
سلام جناب پردل
من از این کامپوننت استفاده م یکنم
فرم ها رو ساختم روی لوکال و سایت را روی هاست آوردم
ولی مشکلی دارم اینه که الان در هاست وقتی تغیراتی در فرم می دم Save نمی شه و تغیرات اعمال نمی شه
چطوری می تونم این مشکل را حل کنم
راستی پرمیشن ها هم ست هستن
(۱۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ صبح)navid2630 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب پردل
من از این کامپوننت استفاده م یکنم
فرم ها رو ساختم روی لوکال و سایت را روی هاست آوردم
ولی مشکلی دارم اینه که الان در هاست وقتی تغیراتی در فرم می دم Save نمی شه و تغیرات اعمال نمی شه
چطوری می تونم این مشکل را حل کنم
راستی پرمیشن ها هم ست هستن

دوستان راهنمایی کنید
سلام به همگی دوستان عزیز
بنده وقتی این کامپونت را نصب میکنم خطال زیر را میدهد:
کد:
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in E:\wamp\www\joomla_1.5\libraries\joomla\filesystem\archive\zip.php on line 326
مشکل از کجاست ؟
روی هر نسخه ای که نصب میکنم اینگونه هست.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!
منتظرم
با سلام
من چند تا مشکل داشتم که با خوندن پست های قبلی حل نشد.
اول اینکه فرمها بدون اخطار برای فیلدهای اجباری ارسال میشن .
دوم اینکه صفحه تشکر تحت هیچ شرایطی نمایش داده نمیشه .
سوم اینکه برای ارسال پیامک بعد از پر کردن فرم باید چیکار کنم. البته پنل پیامک دارم.
و سوال آخر اینکه بعد از اینکه فرمی رو ساختم و در سایت هم قرار داره ، دیگه در مدیریت قابل دسترسی نیست و اصلا در لیست فرم ها وجود نداره
سلام!
اول: اشکال از اینه که اعتبار سنجی رو درست تنظیم نکردید یا بهتر بگم اصلا تنظیم نکردید.
دوم: صفحه تشکر رو باید با ادیتور پیشفرض جوملا درست کنید.
سوم: ارسال پیامک یه سری کد داره که باید از سرویس دهنده تون بخواین فعال کنه و یکمی هم برنامه نویسی لازمه!
آخر: اینو نمیشه همینطوری جواب داد ، احتمالا مشکل از جایه دیگه است.
در مورد اعتبار سنجی کتابخانه رو انتخاب کردم و متن فارسی ارور رو نوشتم اما وقتی ارسال رو می زنیم همواره ارور میزنه حتی اگه فیلد پر شده باشه
سوال دوم هم همچنان برقراره و مشکل برطرف نشده
در مورد پیامک هم از راهنماییتون تشکر می کنم ، با مدیریت پنل تماس گرفتم قراره برام درست کنند.
در مورد فرم ها هم باید از لیست کشویی ، فرم سریع رو که باهاش فرم رو طراحی کرده بودم انتخاب می کردم.

اما الان یک مشکل دیگه هم دارم و اینه که بخش ها در کادر(فریم) قرار نمیگیرن البته این گزینه رو انتخاب کردم
دمو
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع