زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
۴-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
[تصویر:  1293224769_1_f7a1c06342.png]

سلام و درود
در این پست کامپوننت فرم ساز حرفه ای BreezingForms را یه دوستان معرفی میکنم.
این فرم ساز توسط آقای مجتبی پردل ترجمه شده و در سایت جومفا منتشر شده است و با اجازه مترجم نیز در اینجا معرفی و منتشر میشود.
این کامپوننت یکی از بهترین فرم سازهای جوملا بوده و شاید هم بهترین باشد.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید در آدرس زیر توضیحات کامل مترجم را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

[تصویر:  1293225095_1_2dcb3219de.jpg]

[تصویر:  1293225128_1_2d8b64ff72.JPG]

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک ماژول و دو پلاگین میباشد.

منبع سایت جومفا
مترجم آقای مجتبی پردل از مديران پارس جوم يكي از برترين مترجمان افزونه هاي جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
com_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4835
اندازه 1.82 مگابایت

mod_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2250
اندازه 2.05 کیلوبایت

plg_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2146
اندازه 4.83 کیلوبایت

plg_mmfuncs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2180
اندازه 1.4 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، yarbash20 ، Sir_Amin ، vahid.exe ، mahdi-j ، BSE2 ، navid64 ، khalilonline ، I.from_iran ، farjadp ، kargah ، سید منصور فیروزه ، Arasp ، jesus11077 ، حسین هادیان ، stepup360 ، amirv60 ، mking ، صابرمحمدی ، MehryarS ، qeshminfo ، p30note ، hasan512 ، btheme ، امیررضا مرتضوی ، mshnejad1 ، mal2moh ، majid33 ، shafiee ، bamdad89 ، alimardani ، saeidfar ، kabook ، publichtml ، vahidb369 ، ashkand ، صدرا حسابی ، omidquest ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، razie ، babani ، mahan ، anzal ، abasifar ، mahdi71 ، gogerd ، aidin_pz ، سجاد ابراهیمی ، محمد ، exaayaa ، ehsansabet ، mboi ، havij ، محمد حسین شکوری ، qomgraphic ، delshad1522 ، sadegh ، hajizadeh ، rezaetemadi ، farhad61 ، it866 ، hessam ، raminram ، wahid2003vj ، HKing ، mrgrad ، کاوه ، hadiran ، toos ، gamentech ، eed_zare ، ze_ho ، mmoobbiinn ، hamedriyahi ، nokian95 ، mahdi_2490 ، AmIn1412 ، ashkanss ، neysian ، mehi_al ، mohi ، kingstar ، azarp ، poroje ، asghari2 ، sasanu ، KOCOM
صفحه 19 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۸-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ صبح
ارسال: #181
RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
اعتبار سنجی واسه هر فیل فرق میکنه:
مثلا برای فیلد نام و نام خانوادگی ff_valuenotempty رو باید انتخاب کنید ،برای ایمیل ff_validemail و ...
صفحه تشکر رو چطور درست می کنید؟
واسه مشکل کادرهم یه قالب دیگه انتخاب کنید ببینید مشکل پابرجاست یا نه؟
اگر بازم مشکلی بود ، موضوع جدیدی در قسمت مباحث و مشکلات عمومی ایجاد کنید. تا این تایپیک بیش از این سنگین نشه.
امضاء ehsansabet
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، shafiee
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ صبح
ارسال: #182
سلام به همه دوستان
اقا من از این فرم ساز استفاده کردم
ولی یه مشکل بزرگ لان دارم
اینکه در قسمت مدیریت فرم ها از مد سریع استفاده کرده و یک فرم میسازم وآخرش دکمه ذخیره رو هم میزنم ولی نمیدونم علتش چی هست که وقتی باز برمیگردم در قسمت مدیریت فرم هیچ ایکن لینکی ساخته نمیشه

یعنی من نمیدونم فرم من کجا سیو میشه ؟ و چطور یک فرمی که میسازم میتوانم ویرایش کنم و ...

لطفا کمک کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #183
(۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ صبح)kami190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
اینکه در قسمت مدیریت فرم ها از مد سریع استفاده کرده و یک فرم میسازم وآخرش دکمه ذخیره رو هم میزنم ولی نمیدونم علتش چی هست که وقتی باز برمیگردم در قسمت مدیریت فرم هیچ ایکن لینکی ساخته نمیشه

یعنی من نمیدونم فرم من کجا سیو میشه ؟ و چطور یک فرمی که میسازم میتوانم ویرایش کنم و ...

لطفا کمک کنید

سلام!
اول اینکه برای ذخیره سازی در بریزینگ فرم اول باید هر المنتی که میسازی دکمه ذخیره تغییرات رو بزنی و در آخر هم که کل فرم رو ساختی دکمه ذخیره اصلی (بالا سمت چپ) رو باید بزنی.
اگر درست ذخیره سازی رو انجام داده باشی ، باید وقتی میای در قسمت مدیریت فرم ها ، از لیست کشویی "پکیج" گزینه QuickModeForms رو انتخاب کنی.
امضاء ehsansabet

سپاس شده توسط shafiee ، kami190 ، Reza Ganji
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ عصر
ارسال: #184
(۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ عصر)ehsansabet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۳-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ صبح)kami190 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان

لطفا کمک کنید

سلام!
اول اینکه برای ذخیره سازی در بریزینگ فرم اول باید هر المنتی که میسازی دکمه ذخیره تغییرات رو بزنی و در آخر هم که کل فرم رو ساختی دکمه ذخیره اصلی (بالا سمت چپ) رو باید بزنی.
اگر درست ذخیره سازی رو انجام داده باشی ، باید وقتی میای در قسمت مدیریت فرم ها ، از لیست کشویی "پکیج" گزینه QuickModeForms رو انتخاب کنی.

خوب الان درست شد با راهنمایی شما
یه سوال دیگه
چطور فرم تو سایت نمایش داده میشه ؟
یعنی چطور باید فرم ساخته شده رو تو سایت نمایش داد ؟

با تشکر
۲۳-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #185
نقل قول: چطور فرم تو سایت نمایش داده میشه ؟
یعنی چطور باید فرم ساخته شده رو تو سایت نمایش داد ؟
باید واسش یه منو درست کنید ، در قسمت منو ، نوع اون رو "مدیریت فرم ها" انتخاب کنید و در قسمت پارامترها - اصلی روبروی Form name نام فرم رو بنویسید.
امضاء ehsansabet

سپاس شده توسط kami190 ، Reza Ganji ، shafiee
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ صبح
ارسال: #186
سلام دوست من

اگر در این عکس نیگاه کنید

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

اون قسمت که نوشته " اطلاعات عمومی " در کادر آبی رنگی است و فونت آن نیز نسبت به فرم که بنده ساخته ام متفاوت تر است !
چطور میشود این کار رو انجام داد ؟
۲۴-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #187
سلام!
قسمت هایی که فرمودین بصورت بخش بخشه!
یعنی اول یه بخش ایجاد شده با نام اطلاعات عمومی و داخل اون بخش های دیگه ای مثل : مشخصات فردی ، وضعیت تاهل و ... قرار گرفته ، برا این به این شکل قرار بگیره لازمه قالب فرم رو عوض کنید که از قسمت تنظیمات پیشرفته قابل تغییره!
اگر سوال دیگه ای هم بود برای اینکه این تایپیک بیشتر از این سنگین نشه ، تو بخش مباحث و مشکلات عمومی تایپیک جدید ایجاد کرده ، تا بهتر و راحت تر مشکلتون حل بشه.
امضاء ehsansabet

سپاس شده توسط Reza Ganji ، shafiee
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ عصر
ارسال: #188
فارسی این فرم ساز سازگار با جوملا 2.5 هست؟
امضاء sadraddin
فروش ويژه پنل پيامك همراه با خط اختصاصي 14 رقمي 5000 ، فقط 8500 تومان
تعرفه پيامك 10 تومان به صورت ثابت مي باشد

نام كاربري دمو : 6106
كلمه عبور دمو : 6106
به ما تیکت بگذارید تعرفه شما را پایین بیاوریم

۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ صبح
ارسال: #189
بله نسخه 1.7.3 این فرم ساز برروی یک سی دی شامل بسیاری از افزونه در انجمن جوملا فروم بفروش میرسد و مترجم هم اقای پردل هستند !
جای دیگر رو حقیقتش نمیدونم هست یا نه باید سرچ کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط shafiee
۷-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #190
با سلام و خسته نباشید
من فرم ساز بریزینگ 1.7.2 رو روی لوکال نصب کردم ولی در هنگام نصب ثانویه با خطای زیر مواجه شدم.مشخصات لوکال WampServer Version 2.1 و my sql 3.3.9 است.
DB function failed with error number 1064
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE = MYISAM' at line 5 SQL=CREATE TABLE `jos_facileforms_config` ( `id` varchar(30) NOT NULL default '', `value` text, PRIMARY KEY (`id`) ) TYPE = MYISAM
لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.متشکرم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان