زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه
۱۴-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #1
پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه
با سلام
با اين پلاگين ميتونيد در عرض دو دقيقه از سايت اصلي خودتون يه سايت براي موبايل ايجاد کنيد و شامل يک کامپوننت و دو تا پلاگين هستش
[تصویر:  header-image.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن بعد از نصب کامپوننت و پلاگين ها در همين سايت دمو در وسط صفحه يه بخش به نام (Installation verification) هستش که ادرس وب سايت رو مي ديد تا سايت رو براتون تبديل کنه.

فایل‌(های) پیوست شده
mobstac_joomla16_UNZIPFIRST.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 29
اندازه 26 کیلوبایت

mobstac_joomla15_UNZIPFIRST.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 54
اندازه 25.87 کیلوبایت

امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط سجاد ابراهیمی ، Reza Ganji ، Pourdaryaei ، پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، مرتضی محمدجانی ، eemanmilad ، milad0098
۱۹-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه
دوستان من یه تجربه ای در این زمینه داشتم گفتم شاید برای شما هم مفید باشه .
این افزونه هایی که سایت را برای موبایل تبدیل می کنند به طرز وحشتناکی جداول دیتابیس می سازند . مثلاً من از یکی از همین افزونه ها ( نام آن را خاطرم نیست ) استفاده کرده بودم تقریباً به همان اندازه دیتابیس سایتم جدول داخل دیتابیس اضافه کرده بود که باعث سنگینی دیتابیس شده بود و از طرف دیگه اگر از این افزونه ها استفاده می کنید ممکنه با بعضی از افزونه های دیگه ( علی الخصوص افزونه های کش کردن صفحات ) به مشکل بر بخورید .
این افزونه ها فکر می کنم برای سایت هایی خوب باشه که تعداد صفحات و مطالب کمتری دارند و معمولاً تغییر نمی کنند .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mking ، Pourdaryaei ، پیام عمرانی ، Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی ، hasan512 ، mahan57 ، eemanmilad
۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ عصر
ارسال: #3
این مشکلی که دوستمون عرض کرد صحت داره؟

شاهین سمیع عادل

مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ صبح
ارسال: #4
من استفاده نکردم.
ولی وقتی یه دوست با سابقه ای مثل آقای سمیع عادل این طوری با قاطعیت یه پست ارسال می کنه باید درست باشه دیگه...
موفق باشید.
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان