پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: آرشیو انجمن های قدیمی جوملا (/forum-159.html)
+--- انجمن: الحاقات جوملا 1.5 (/forum-5.html)
+---- انجمن: پلاگین های جوملا 1.5 (/forum-15.html)
+----- انجمن: پلاگین های انگلیسی جوملا 1.5 (/forum-17.html)
+----- موضوع: پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه (/thread-1431.html)

پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه - mking - ۱۴-۴-۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ عصر

با سلام
با اين پلاگين ميتونيد در عرض دو دقيقه از سايت اصلي خودتون يه سايت براي موبايل ايجاد کنيد و شامل يک کامپوننت و دو تا پلاگين هستش
[تصویر:  header-image.png]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن بعد از نصب کامپوننت و پلاگين ها در همين سايت دمو در وسط صفحه يه بخش به نام (Installation verification) هستش که ادرس وب سايت رو مي ديد تا سايت رو براتون تبديل کنه.

RE: پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه - شاهین سمیع عادل - ۱۹-۴-۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ عصر

دوستان من یه تجربه ای در این زمینه داشتم گفتم شاید برای شما هم مفید باشه .
این افزونه هایی که سایت را برای موبایل تبدیل می کنند به طرز وحشتناکی جداول دیتابیس می سازند . مثلاً من از یکی از همین افزونه ها ( نام آن را خاطرم نیست ) استفاده کرده بودم تقریباً به همان اندازه دیتابیس سایتم جدول داخل دیتابیس اضافه کرده بود که باعث سنگینی دیتابیس شده بود و از طرف دیگه اگر از این افزونه ها استفاده می کنید ممکنه با بعضی از افزونه های دیگه ( علی الخصوص افزونه های کش کردن صفحات ) به مشکل بر بخورید .
این افزونه ها فکر می کنم برای سایت هایی خوب باشه که تعداد صفحات و مطالب کمتری دارند و معمولاً تغییر نمی کنند .

RE: پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه - rezamasih - ۱۰-۱۲-۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ عصر

این مشکلی که دوستمون عرض کرد صحت داره؟

شاهین سمیع عادل

مرسی

RE: پلاگين MobStac - ساختن سايت موبايل از سايت شما کمتر از 2 دقيقه - shaban532 - ۱۱-۱۲-۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ صبح

من استفاده نکردم.
ولی وقتی یه دوست با سابقه ای مثل آقای سمیع عادل این طوری با قاطعیت یه پست ارسال می کنه باید درست باشه دیگه...
موفق باشید.