زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیغام خطای 500 Internal Server Error در هاست
۳۰-۵-۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ عصر
ارسال: #1
Question پیغام خطای 500 Internal Server Error در هاست
سلام دوستان.

سایت جدید رو با جوملا نسخه 3 طراحی کردم و گذاشتم رو سرور و نصب کردم. همه چیز خوب پیش رفت اما سایت بالا نمیاد و ارور زیر رو نمایش میده .

500 Internal Server Error

سایت قبلی هم جوملایی بود(نسخه 1.5) منتها نسخه ی پایینتر! سایت قبلی بالا میومد اما این نمیاد!

در cpanel کل پوشه ها و فایلهای سایت رو move کردم داخل یک پوشه و یه فایل index.php در مسیر public_html ساختم و دستور phpinfo رو وارد کردم و وقتی آدرس سایت رو تو مرورگر زدم نتیجه دستور phpinfo رو نمایش داد اما سایت جوملاییم رو نشون نمیده!

به پشتیبانی هم تیکت ارسال کردم چندین بار اما فقط جملات خبری تحویل میدن و مشکل رو حل نمی کنند!

نقل قول: ارور 500 به 2 دلیل روی هاست ایجاد می شود
1 - میزان منابع تخصیص داده شده به هاست پر شود و کد های شما مصرف بالایی داشته باشد
2 - روی کد نویسی های خود مکشل داشته باشید مخصوصا کد نویسی های فایل های htaccess

موارد بالا را با برنامه نویس خود بررسی نمایید

در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهام در رابطه با درخواست خود از همین طریق سوالات خود را ارسال نمایید

فایل ارور رو میزارم شاید کسی تونست مشکل من رو حل کنه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: پیغام خطای 500 Internal Server Error در هاست
این مشکل داخلی هست و بیشتر بخاطر تنظیمات پیکربندی سرور پیش میاد / نسخه PHP رو ببر بالاتر و دوباره سعی کن جوملا رو نصب کنی - توجه داشته باش فایل htaccess هم چیزهای اضافی نداشته باشه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط رضاندیمی ، saeed hg
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ صبح
ارسال: #3
RE: پیغام خطای 500 Internal Server Error در هاست
سلام این مشکل بخاطر تغییرات داخل فایل htaccess.
شما تغییراتی در فایل htaccess. انجام داده اید؟؟؟؟
اگه بکاپ دارید فایل htaccess. رو دوباره آپلود کنید.
اینو بخاطر این میگم که،قبلا واس من این اتفاق افتاده بود،تو نت جستجو کردم نتوستم مشکلمو برطرف کنم،به مدیر هاست گفتم نتونست زیاد راهنماییم کنه،فقط گفت به سرور فشار اومده واس همین،بهم گفت آخرین تغییراتی که دادید رو برگردونید که با برگردوندن فایل htaccess. به حالت اول،مشکلم حل شد.
با تشکر.
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ابوذر مرادی ، saeed hg ، هانیه قادری
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان