زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
۴-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
[تصویر:  1293224769_1_f7a1c06342.png]

سلام و درود
در این پست کامپوننت فرم ساز حرفه ای BreezingForms را یه دوستان معرفی میکنم.
این فرم ساز توسط آقای مجتبی پردل ترجمه شده و در سایت جومفا منتشر شده است و با اجازه مترجم نیز در اینجا معرفی و منتشر میشود.
این کامپوننت یکی از بهترین فرم سازهای جوملا بوده و شاید هم بهترین باشد.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید در آدرس زیر توضیحات کامل مترجم را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

[تصویر:  1293225095_1_2dcb3219de.jpg]

[تصویر:  1293225128_1_2d8b64ff72.JPG]

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک ماژول و دو پلاگین میباشد.

منبع سایت جومفا
مترجم آقای مجتبی پردل از مديران پارس جوم يكي از برترين مترجمان افزونه هاي جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
com_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4835
اندازه 1.82 مگابایت

mod_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2250
اندازه 2.05 کیلوبایت

plg_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2146
اندازه 4.83 کیلوبایت

plg_mmfuncs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2180
اندازه 1.4 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، yarbash20 ، Sir_Amin ، vahid.exe ، mahdi-j ، BSE2 ، navid64 ، khalilonline ، I.from_iran ، farjadp ، kargah ، سید منصور فیروزه ، Arasp ، jesus11077 ، حسین هادیان ، stepup360 ، amirv60 ، mking ، صابرمحمدی ، MehryarS ، qeshminfo ، p30note ، hasan512 ، btheme ، امیررضا مرتضوی ، mshnejad1 ، mal2moh ، majid33 ، shafiee ، bamdad89 ، alimardani ، saeidfar ، kabook ، publichtml ، vahidb369 ، ashkand ، صدرا حسابی ، omidquest ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، razie ، babani ، mahan ، anzal ، abasifar ، mahdi71 ، gogerd ، aidin_pz ، سجاد ابراهیمی ، محمد ، exaayaa ، ehsansabet ، mboi ، havij ، محمد حسین شکوری ، qomgraphic ، delshad1522 ، sadegh ، hajizadeh ، rezaetemadi ، farhad61 ، it866 ، hessam ، raminram ، wahid2003vj ، HKing ، mrgrad ، کاوه ، hadiran ، toos ، gamentech ، eed_zare ، ze_ho ، mmoobbiinn ، hamedriyahi ، nokian95 ، mahdi_2490 ، AmIn1412 ، ashkanss ، neysian ، mehi_al ، mohi ، kingstar ، azarp ، poroje ، asghari2 ، sasanu ، KOCOM
صفحه 8 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ صبح
ارسال: #71
RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
تصويري كه گذاشتيد چيزي مشخص نيست كه راهنمايي كنم
ولي در كل در هر فيلد ميتونيد محل قرار گيري عنوان فيلد رو تعيين كنيد كه چپ باشه يا راست .. در تنظيمات پيشرفته هر فيلد اين گزينه وجود داره ...
در خصوص رفرش شدن هم احتمال داره فرم رو بدرستي تعريف نكرديد و يا تغييري در اون داديد كه باعث رفرش شدن ميشه وگر نه مشكلي در اين خصوص تا به حال نديدم
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۴-۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ صبح، توسط پیام عمرانی.)
ارسال: #72
مشکلی که مطرح شد برای نشان ندادن تاییدیه ارسال فرم با انجام این کار درست میشه :
به تب "پیشرفته" فرم رفته و اونا به "تنظیمات بیشتر" و سپس داخل تی "اسکریپت ها" شده و در قسمت" اسکریپت ارسال شده " گزینه کتابخانه رو انتخاب میکنیم و در آخر "showsubmited" رو انتخاب میکنیم
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۶-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #73
تنظيمات رو بايد دو بار انجام بديد
يك بار پس از تغيير بايد روي دكمه ذخيره تنظيمات در پنجره همان فيلد كليك كنيد و يك بار هم بر روي ذخيره كلي در بالاي صفحه
امضاء tarantino
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza Ganji ، Mojtaba Pordel ، شاهین سمیع عادل
۲۶-۴-۱۳۹۰, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #74
سلام
دوستان لطفا یک نگاهی به این پست بندازید.
۲۶-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #75
نقل قول: سلام . دوستان برای اضافه کردن یه فیلد متنی که کاربر یک مبلغی رو عددی وارد کنه و جمع بندی بشه هزینه باید چیکار کنم. الان یک لیت پایین افتادنی دارم که هزینه هاش جدا محاسبه میشه و فیلد دستی رو هم اضافه کردم. حالا چیکار باید بکنم که مثلا کاربر انتخاب میکنه
بسته لینوکس 1
پائین مجموع هزینه الان مبلغ رو به درستی میزنه ولی میخوام تو یه فیلدی هم دستی یک عددی رو بزنه با این مبلغ جمع بشه.
تا الان هم طبق همین آموزش ها جلو رفتم
ممنون

مرحله اول
----------------------------------------------------------------------------
يك ليست باكس قرار بديد و نام اون رو bastelinux بزاريد
مقدار اون رو هم براي مثال مقدار زير قرار بديد:

1;بسته لينوکس 1 ;10000
2;بسته لينوکس 2 ;20000
3;بسته لينوکس 3 ;30000

در تنظيمات پيشرفته فيلد فوق و در بخش اكشن اسكريپت گزينه " سفارشي " را انتخاب كنيد و عملكردها را بر روي گزينه " كليك " قرار بديد و كد زير را در كادر پايين وارد كنيد:

function ff_bastelinux_action(element,action) {
ff_amountowing_action(element,action);
}

مرحله دوم
--------------------------------------
يك فيلد متني به نام freepayment بسازيد (براي ورود دستي رقم توسط كاربر)

در تنظيمات پيشرفته فيلد فوق و در بخش اكشن اسكريپت گزينه " سفارشي " را انتخاب كنيد و عملكردها را بر روي گزينه " تغيير " قرار بديد و كد زير را در كادر پايين وارد كنيد:

function ff_freepayment_action(element,action) {
}

مرحله سوم
--------------------------------------
حالا يك تكست باكس(Text Box) ايجاد ميكنيم تا وقتي كه كاربر از ليست باكس ما گزينه اي انتخاب كرد و يا مقداري به صورت دستي وارد كرد مجموع قيمت در آن نمايش داده شود:

يك تكست باكس (فيلد متني) ايجاد كنيد و در سربرگ "مشخصات" عنوان آن را " مجموع قيمت " و نام آن را " amountowing " بگذاريد و مقدار آن را هم "0" بگذاريد.سپس در سربرگ " پيشرفته " گزينه فقط خواندني را تيك بزنيد و سپس در بخش " اکشن اسکريپت " گزينه " سفارشي " را انتخاب كنيد
در كادر پايين كد زير را قرار بديد:

function ff_amountowing_action(element,action)
{
   ff_getElementByName('amountowing').value = 0;

ff_getElementByName('amountowing').value =  Number(ff_getElementByName('amountowing').value) +  Number(ff_getElementByName('bastelinux').value) +  Number(ff_getElementByName('freepayment').value);

}
امضاء tarantino
 سپاس شده توسط m.ee ، پیام عمرانی ، Mojtaba Pordel ، شاهین سمیع عادل ، MehryarS ، parmiscms ، سید منصور فیروزه
۳۰-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #76
با سلام من برای نمایش فیلد هایی کاربرارن پر کردن به خودشون از این روش استفاده کردم

ولی در سایت به این صورت نشون میده

البته قبلاً به صورت درست نمایش می داد الان نشون نمیده باید چی کار کنم
۳۰-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #77
(۳۰-۴-۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ عصر)hamed_ah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من برای نمایش فیلد هایی کاربرارن پر کردن به خودشون از این روش استفاده کردم

ولی در سایت به این صورت نشون میده

البته قبلاً به صورت درست نمایش می داد الان نشون نمیده باید چی کار کنم

سلام
شما باید نوع رو مشخص کنید . برای این محتوا باید از فیلد متنی استفاده کنید.
سلام
دوستان من یک مشکلی دارم .
الان 2 تا فرم ساختم که هر دو فرم جمع بندی هزینه داره. اما وقتی 2 تا فرم رو فعال میکنم فرم اولی جمع بندیش کار نمیکنه
اسم فرم اول من ff هست و اسم دوم 1 ولی در هر دو از کد هایی که در پست های قبلی ارسال شده استفاده کردم. هردو هم درسته ولی با هم تداخل دارن انگار . وقتی هم که تو کد ها عبارت ff رو به اسم فرم دوم تغییر میدم فرم دوم کار نمیکنه.

فرم دوم من یک فیلد متنی برای وارد کردن مبلغ بصورت دستی داره که این کدشه
function ff_freepayment_action(element,action) {
}

اسم فید هم freepayment

توی فرم اول هم این فیلد با همین مشخصات هست
لطفا یک راهنمایی بفرمایید
۳۱-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ صبح
ارسال: #78
سلام این فانکشن های این فرم ساز باید همه اولش ff باشه یا باید اسم فرم باشه.
میشه یک کمکی بفرمایید.Bravo
۳۱-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ صبح
ارسال: #79
سئوالتون واضح نیست
وقتی از قسمت ( مد سریع ) یک فرم ایجاد می کنید بعد از ایجاد المان در کادر پایین یک گزینه به نام کتابخانه دارد که وقتی آن را انتخاب کنید در قسمت اسکریپت ها آن قسمت که آقای طالبی فرمودند قرار دارد . اگر طبق آموزش پیش بروید نباید به مشکل برخورد کنید .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۳۱-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ صبح
ارسال: #80
سلام این فانکشن های این فرم ساز باید همه اولش ff باشه  یا باید اسم فرم باشه.
میشه یک کمکی بفرمایید.[IMG]http://www.forums.parsjoom.com/images/smils1/bravo.gif[/IMG]

بله بايد ff باشند
امضاء tarantino
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، سید منصور فیروزه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان