زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۰۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
۴-۱۰-۱۳۸۹, ۰۸:۳۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
[تصویر:  1293224769_1_f7a1c06342.png]

سلام و درود
در این پست کامپوننت فرم ساز حرفه ای BreezingForms را یه دوستان معرفی میکنم.
این فرم ساز توسط آقای مجتبی پردل ترجمه شده و در سایت جومفا منتشر شده است و با اجازه مترجم نیز در اینجا معرفی و منتشر میشود.
این کامپوننت یکی از بهترین فرم سازهای جوملا بوده و شاید هم بهترین باشد.برای اطلاعات تکمیلی میتوانید در آدرس زیر توضیحات کامل مترجم را مشاهده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  1293225065_1_1a08a2895f.jpg]

[تصویر:  1293225095_1_2dcb3219de.jpg]

[تصویر:  1293225128_1_2d8b64ff72.JPG]

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک ماژول و دو پلاگین میباشد.

منبع سایت جومفا
مترجم آقای مجتبی پردل از مديران پارس جوم يكي از برترين مترجمان افزونه هاي جوملا

فایل‌(های) پیوست شده
com_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 4835
اندازه 1.82 مگابایت

mod_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2250
اندازه 2.05 کیلوبایت

plg_breezingforms_172.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2146
اندازه 4.83 کیلوبایت

plg_mmfuncs.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2180
اندازه 1.4 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، وحید سیدی ، yarbash20 ، Sir_Amin ، vahid.exe ، mahdi-j ، BSE2 ، navid64 ، khalilonline ، I.from_iran ، farjadp ، kargah ، سید منصور فیروزه ، Arasp ، jesus11077 ، حسین هادیان ، stepup360 ، amirv60 ، mking ، صابرمحمدی ، MehryarS ، qeshminfo ، p30note ، hasan512 ، btheme ، امیررضا مرتضوی ، mshnejad1 ، mal2moh ، majid33 ، shafiee ، bamdad89 ، alimardani ، saeidfar ، kabook ، publichtml ، vahidb369 ، ashkand ، صدرا حسابی ، omidquest ، dotnetmaster ، محمدرضا بهارلو ، shahnaz ، razie ، babani ، mahan ، anzal ، abasifar ، mahdi71 ، gogerd ، aidin_pz ، سجاد ابراهیمی ، محمد ، exaayaa ، ehsansabet ، mboi ، havij ، محمد حسین شکوری ، qomgraphic ، delshad1522 ، sadegh ، hajizadeh ، rezaetemadi ، farhad61 ، it866 ، hessam ، raminram ، wahid2003vj ، HKing ، mrgrad ، کاوه ، hadiran ، toos ، gamentech ، eed_zare ، ze_ho ، mmoobbiinn ، hamedriyahi ، nokian95 ، mahdi_2490 ، AmIn1412 ، ashkanss ، neysian ، mehi_al ، mohi ، kingstar ، azarp ، poroje ، asghari2 ، sasanu ، KOCOM
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۲-۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ صبح
ارسال: #21
RE: کامپوننت فرم ساز BreezingForms-172
(۱۱-۲-۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ عصر)mehdi_qvc نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میشه یه آموزش ازش بذارید
خیلی تو در تو هست
من می خوام یه فرم درست کنم با این مشخصات :
نام :
نا مخانوادگی :
نا م پدر :
ت تولد :
محل صدور :
نوع همکاری : فرهنگی - هنری - ورزشی

نشانی و کد پستی :
تلفن ثابت :
تلفن همراه :
ایمیل :

لطفا کمک کنید .
نمی خواد یه کامپوننت دیگه پیدا کردم خیلی از این بهتر ه smartformer آخرت کامپوننت خیلی امکانات دار ه-
امضاء madadii
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۳-۲-۱۳۹۰, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #22
لطفا یکی منو راهنمایی کنه
۱۳-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #23
(۱۳-۲-۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ صبح)niloonazemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
متاسفانه فکر می کنم دوتا مشکلی که شما دارین، جزء مشکلاتیه که حل نشده باقی مونده.
البته در مورد آپلود فکر میکنم آپلود فلشی مشکل داره و آپلود معمولی درست کار میکنه.
در ضمن گرفتن خروجی PDF براتون ضروریه؟ اگه بخواین خروجی اکسل بگیرین، میتونین از کامپوننت xForms استفاده کنین. این کامپوننت کارش اینه که میاد خروجی فرم ها رو که تو دیتابیس ثبت شده، تو یه جدول مرتب نشون میده (تو بخش کاربری یا مدیریت سایت یا هردو). باهاش می تونین یه خروجی اکسل خیلی مرتب و تمیز بگیرین. همچنین امکان چاپ خروجی رو هم میده که اگه یه چاپگر مجازی برای سیستمتون تعریف کنین، میتونین به صورت pdf چاپ بگیرین بدون هیچ مشکلی تو UTF.

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، niloonazemi ، سید منصور فیروزه ، ZebelKhan
۱۳-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #24
(۱۳-۲-۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ صبح)niloonazemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهاد میدم از smart form استفاده کنید چون خروجی pdf میده بهتون.
موفق باشید
امضاء I.from_iran
با خدا باش و پادشاهی کن / بی خدا باش و هر آنچه خواهی کن
Drink
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، niloonazemi ، شاهین سمیع عادل
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #25
مرسی .اما من چند تا فرم طولانی درست کردم .اگه بخوام کامپوننتمو عوض کنم باید دوباره فرم هامو درست کنم و این خیلی بد ولی ظاهرا راه دیگه ای ندارم
با تشکر از شما
البته در مورد آپلود من مدل معمولی رو هم امتحان کردم
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #26
(۱۴-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ عصر)niloonazemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی .اما من چند تا فرم طولانی درست کردم .اگه بخوام کامپوننتمو عوض کنم باید دوباره فرم هامو درست کنم و این خیلی بد ولی ظاهرا راه دیگه ای ندارم
با تشکر از شما
البته در مورد آپلود من مدل معمولی رو هم امتحان کردم

دوست عزيز
با كامپوننت xforms هم مشكلتون حل نشد؟
كامپوننت smartform فرمساز خوبيه. اما نقص هاي زيادي داره. از جمله اينكه فرم هاي زيبايي نميسازه.
كاربري تو انجمن جومفا تمام فرمهاي سايتشو كه تعدادشون خيلي هم زياد بود و داراي فيلدهاي بسيار زيادي بودند (1550 فيلد) و خيلي از اين فيلدها هم حالت شرطي داشتن، با همين فرمساز ساخته يود. از اين لحاظ گفتم كه اين فرمساز خيلي كامل و قويه و داراي اسكريپت هاي خيلي زياديه براي ساخت انواع شرط ها. مشكل خروجيش هم با xforms‌ حل ميشه. اصلا xforms توسط سازنده خود اين فرمساز ساخته شده براي خروجي گرفتن از فرم ها.
امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، tarantino ، niloonazemi
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #27
مرسی .امتحانش می کنم فقط امیدوارم وقتی فرم هامو ساختم دوباره با مشکلاتی که راه حلی ندارن مواجه نشم !Eyes
۱۵-۲-۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #28
(۱۴-۲-۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ عصر)niloonazemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی .امتحانش می کنم فقط امیدوارم وقتی فرم هامو ساختم دوباره با مشکلاتی که راه حلی ندارن مواجه نشم !Eyes
از نظر من مشکل بدون راه حل وجود نداره! فقط باید راه حلشو بگردی و پیداکنی.
به قول خودم: Always there is a solution!!!
امضاء Mojtaba Pordel

سپاس شده توسط I.from_iran ، Reza Ganji ، niloonazemi ، شاهین سمیع عادل ، سید منصور فیروزه
۱۹-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ صبح
ارسال: #29
با سلام.
من وقتی از لیست های بازشونده استفاده میکنم و توی سایت وقتی میزنمش لیست رو نمیاره.
میشه راهنمایی کنید
اینم عکسش:
[تصویر:  jlv3sjppaeqwkujjtkw.jpg]

با تشکر.
امضاء khalilonline
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۷-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #30
از دوستان کسی آموزش این فرم ساز رو داره؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان