زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
swmenufree
۳-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۲۵ صبح
ارسال: #1
swmenufree
Joomla 1.5:j16::j17:Joomla 2.5
Component Module

كامپوننت swmenufree نسخه 7.2 براي ساخت منوهاي قرقره اي

+فایل راهنمای انگلیسی

فایل‌(های) پیوست شده
swmenufree4.0_users_manual.pdf
نوع فایل .pdf
دفعات دانلود 168
اندازه 915.48 کیلوبایت

com_swmenufree7.0_J1.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 44
اندازه 464.99 کیلوبایت

com_swmenufree7.2_J2.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 323
اندازه 497.52 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، سید منصور فیروزه ، صدرا حسابی
۱۱-۳-۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #2
RE: swmenufree
سلام دوستان گرامی
با سپاس از دوست عزیز آقای پوردریایی

من این کامپوننت را نصب کردم ، همه کاراش و انجام دادم.
فقط و فقط یک مشکل دارم :
ماژول این منو در سمت راست صفحه من قرار داره (Right Position) . زیر منو ای که باز میشه به سمت راست باز میشه (یعنی به سمت خارج سایت) . به هر حال سایت فارسی هست و باید به
سمت راست باز بشه.
Sub Menu Left Offset را هم هر چقدر تغییر میدم (از مقدار مثبت گرفته تا منفی) هیچکدام هیچ حرکتی نمی کنند.

در حال حاضر Sub Menu Top Offset و Top Menu Top Offset و Top Menu Left Offset به خوبی کار میدن . فقط Sub Menu Left Offset (دقیقا چیزی که برای راست سازی زیر منو بهش نیاز دارم) کار نمیده.

لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنونRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۲۹ صبح
ارسال: #3
من این افزونه که برای جوملا 1.6 هست رو استفاده نکردم
من توی جوملا 1.5 که استفاده می کردم یه قسمت داشت که باید موقعیت باز شدن منو را روی horizontal/down/left قرار می دادیم و یه قسمت دیگه هم داست که موقعیت زیر منو را باید با عدد منفی به سمت چپ هدایت می کردیم .
ببینید توی این افزونه 1.6 هم همینطور هست .
بعد از اینکه کارتون تمام شد یادتون نره که دکمه های ذخیره و صدور را هم بزنید .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، سید منصور فیروزه
۱۱-۳-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ عصر
ارسال: #4
(۱۱-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این افزونه که برای جوملا 1.6 هست رو استفاده نکردم
من توی جوملا 1.5 که استفاده می کردم یه قسمت داشت که باید موقعیت باز شدن منو را روی horizontal/down/left قرار می دادیم و یه قسمت دیگه هم داست که موقعیت زیر منو را باید با عدد منفی به سمت چپ هدایت می کردیم .
ببینید توی این افزونه 1.6 هم همینطور هست .
بعد از اینکه کارتون تمام شد یادتون نره که دکمه های ذخیره و صدور را هم بزنید .

سلام آقا سمیع عادل

این افزونه با اونی که واسه 1.5 تعبیه شده، میتونم بگم هیچ فرقی نداره . همون شکل و تقریبا همون امکانات.
گزینه ای که کل از جهت باشه ایناس :
-Top Menu Alignment
- Top Menu / Sub Menu Orientation
و اونی که شما میگین موقعیت زیر منو را باید عدد منفی به چپ بدیم دقیقا گزینه Level 1 Sub Menu Left Offset هست . که هر مقداری میدم هیچ اتفاقی نمی افته . ولی بقیه پارامترهای افستی کاملا کار میکنه !!!!!

سپاسگذارم Rose
۱۲-۳-۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #5
سلام
موقعي كه اين كامپوننت منوساز رو تو جومفا ارايه دادم، براي يكي از دوستان يه آموزش مختصر هم نوشتم. مي تونين اون آموزش رو بخونين شايد مشكلتون حل بشه:

و اينجا:
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، سید منصور فیروزه ، Reza Ganji
۱۲-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۱۳ صبح
ارسال: #6
(۱۲-۳-۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
موقعي كه اين كامپوننت منوساز رو تو جومفا ارايه دادم، براي يكي از دوستان يه آموزش مختصر هم نوشتم. مي تونين اون آموزش رو بخونين شايد مشكلتون حل بشه:

و اينجا:

با سلام آقا پوردل/پُردل گرامی
این تنظیماتی که فرمودین مال TransMenu هست . همونطور که خودتون فرمودین.
حالا بنده این نسخه را که نصب کردم واسه جوملا 1.6 هست دقیقا همینه فقط سیستم منوی پیشفرض اش روی Superfish هست. حالا کاری نداریم. بنده روی Transmenu میبرم . اون حالا را انجام میدم درست میشه ولی قالب میریزه گل هم . قالب ام هم آرتیستیر . خداوکیلی قالب به این استانداردی دیگه بی انصافیه بگین مشکل از قالبه. البته شما نگفتین ، یه شخصی یه جای دیگه گفتن توی فروم دیگه ...
لطفا راه حلی جلوی پای بنده بذارین.
ممنونم از کمکRose
۱۲-۳-۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ صبح
ارسال: #7
سلام
اولا پردل هستم
دوما كي گفته قالب هاي آرتيستير كاملا استاندارده؟! من هم ميگم به احتمال زياد از قالبه.
يه دمو بدين تا بهتر بررسي كنم.
در ضمن منوي مناسب براي سمت راست همون Transmenu هست. تو نسخه جوملا 1.5 هم پيشفرض Superfish هست. اما اگه راهنماي كامپوننت رو هم بخونين، همينو گفته.
موفق باشين
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۱۲-۳-۱۳۹۰, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #8
من در چندين قالب اين كامپوننت را تست كردم و در قالب هايي كه استاندارد ترجمه شده مشكلي نخواهد داشت.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، سید منصور فیروزه
۱۲-۳-۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #9
(۱۲-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من در چندين قالب اين كامپوننت را تست كردم و در قالب هايي كه استاندارد ترجمه شده مشكلي نخواهد داشت.

با سلام اصلا بنده این قالب را ترجمه نکرده ام . تنها کاری که کردم در همان زمان ساخت قالب در آرتیستیر ، بنده در بخش Typography یک پروفایل RTL ساخته ام که صرفا Align های Content ها را Right میکنه.
همین. اونم فقط Text ها.
۱۲-۳-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #10
خوب در اصل قالب ترجمه نشده است و به همين خاطر اينگونه نمايش داده ميشه!
وقتي قالب را دوزبانه بسازيد يا تبديل كنيد.زماني كه سايت روي زبان آر تي ال باشد سي اس اس هاي مخصوص زبان هاي راست به چپ اجرا ميشود.
به نظر من شما قالب هاي خود را با ارتيستر 2.5 طراحي كنيد و با استفاد ار آموزش فارسي سازي فارسي كنيد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel ، سید منصور فیروزه ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان