پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: swmenufree
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
Joomla 1.5:j16::j17:Joomla 2.5
Component Module

كامپوننت swmenufree نسخه 7.2 براي ساخت منوهاي قرقره اي

+فایل راهنمای انگلیسی
سلام دوستان گرامی
با سپاس از دوست عزیز آقای پوردریایی

من این کامپوننت را نصب کردم ، همه کاراش و انجام دادم.
فقط و فقط یک مشکل دارم :
ماژول این منو در سمت راست صفحه من قرار داره (Right Position) . زیر منو ای که باز میشه به سمت راست باز میشه (یعنی به سمت خارج سایت) . به هر حال سایت فارسی هست و باید به
سمت راست باز بشه.
Sub Menu Left Offset را هم هر چقدر تغییر میدم (از مقدار مثبت گرفته تا منفی) هیچکدام هیچ حرکتی نمی کنند.

در حال حاضر Sub Menu Top Offset و Top Menu Top Offset و Top Menu Left Offset به خوبی کار میدن . فقط Sub Menu Left Offset (دقیقا چیزی که برای راست سازی زیر منو بهش نیاز دارم) کار نمیده.

لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنونRose
من این افزونه که برای جوملا 1.6 هست رو استفاده نکردم
من توی جوملا 1.5 که استفاده می کردم یه قسمت داشت که باید موقعیت باز شدن منو را روی horizontal/down/left قرار می دادیم و یه قسمت دیگه هم داست که موقعیت زیر منو را باید با عدد منفی به سمت چپ هدایت می کردیم .
ببینید توی این افزونه 1.6 هم همینطور هست .
بعد از اینکه کارتون تمام شد یادتون نره که دکمه های ذخیره و صدور را هم بزنید .
(۱۱-۳-۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این افزونه که برای جوملا 1.6 هست رو استفاده نکردم
من توی جوملا 1.5 که استفاده می کردم یه قسمت داشت که باید موقعیت باز شدن منو را روی horizontal/down/left قرار می دادیم و یه قسمت دیگه هم داست که موقعیت زیر منو را باید با عدد منفی به سمت چپ هدایت می کردیم .
ببینید توی این افزونه 1.6 هم همینطور هست .
بعد از اینکه کارتون تمام شد یادتون نره که دکمه های ذخیره و صدور را هم بزنید .

سلام آقا سمیع عادل

این افزونه با اونی که واسه 1.5 تعبیه شده، میتونم بگم هیچ فرقی نداره . همون شکل و تقریبا همون امکانات.
گزینه ای که کل از جهت باشه ایناس :
-Top Menu Alignment
- Top Menu / Sub Menu Orientation
و اونی که شما میگین موقعیت زیر منو را باید عدد منفی به چپ بدیم دقیقا گزینه Level 1 Sub Menu Left Offset هست . که هر مقداری میدم هیچ اتفاقی نمی افته . ولی بقیه پارامترهای افستی کاملا کار میکنه !!!!!

سپاسگذارم Rose
سلام
موقعي كه اين كامپوننت منوساز رو تو جومفا ارايه دادم، براي يكي از دوستان يه آموزش مختصر هم نوشتم. مي تونين اون آموزش رو بخونين شايد مشكلتون حل بشه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و اينجا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۲-۳-۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ صبح)Mojtaba Pordel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
موقعي كه اين كامپوننت منوساز رو تو جومفا ارايه دادم، براي يكي از دوستان يه آموزش مختصر هم نوشتم. مي تونين اون آموزش رو بخونين شايد مشكلتون حل بشه:

و اينجا:

با سلام آقا پوردل/پُردل گرامی
این تنظیماتی که فرمودین مال TransMenu هست . همونطور که خودتون فرمودین.
حالا بنده این نسخه را که نصب کردم واسه جوملا 1.6 هست دقیقا همینه فقط سیستم منوی پیشفرض اش روی Superfish هست. حالا کاری نداریم. بنده روی Transmenu میبرم . اون حالا را انجام میدم درست میشه ولی قالب میریزه گل هم . قالب ام هم آرتیستیر . خداوکیلی قالب به این استانداردی دیگه بی انصافیه بگین مشکل از قالبه. البته شما نگفتین ، یه شخصی یه جای دیگه گفتن توی فروم دیگه ...
لطفا راه حلی جلوی پای بنده بذارین.
ممنونم از کمکRose
سلام
اولا پردل هستم
دوما كي گفته قالب هاي آرتيستير كاملا استاندارده؟! من هم ميگم به احتمال زياد از قالبه.
يه دمو بدين تا بهتر بررسي كنم.
در ضمن منوي مناسب براي سمت راست همون Transmenu هست. تو نسخه جوملا 1.5 هم پيشفرض Superfish هست. اما اگه راهنماي كامپوننت رو هم بخونين، همينو گفته.
موفق باشين
من در چندين قالب اين كامپوننت را تست كردم و در قالب هايي كه استاندارد ترجمه شده مشكلي نخواهد داشت.
(۱۲-۳-۱۳۹۰ ۰۹:۱۵ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من در چندين قالب اين كامپوننت را تست كردم و در قالب هايي كه استاندارد ترجمه شده مشكلي نخواهد داشت.

با سلام اصلا بنده این قالب را ترجمه نکرده ام . تنها کاری که کردم در همان زمان ساخت قالب در آرتیستیر ، بنده در بخش Typography یک پروفایل RTL ساخته ام که صرفا Align های Content ها را Right میکنه.
همین. اونم فقط Text ها.
خوب در اصل قالب ترجمه نشده است و به همين خاطر اينگونه نمايش داده ميشه!
وقتي قالب را دوزبانه بسازيد يا تبديل كنيد.زماني كه سايت روي زبان آر تي ال باشد سي اس اس هاي مخصوص زبان هاي راست به چپ اجرا ميشود.
به نظر من شما قالب هاي خود را با ارتيستر 2.5 طراحي كنيد و با استفاد ار آموزش فارسي سازي فارسي كنيد!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع