زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ صبح
ارسال: #2
RE: رفع مشکلات تخصصی افزونه ار اس فرم
اميد جان ممنون
ابهام برطرف شد !
اين را هم بگويم من تا دلت بخواهد مشكل دارم
اوليش را كه خودت مي دوني
دومي هم اين كه يك قالب خوب بايد براي اي نفرم ساز طراحي بشه
سومي هم .....
نه شوخي كردم
فعلا همين دو تا
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

سپاس شده توسط امید ، Rapidleech ، شماره مجازی
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #3
(۲۰-۵-۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين را هم بگويم من تا دلت بخواهد مشكل دارم
اوليش را كه خودت مي دوني

سلام مجدد
مطابق قولی که داده بودم آموزش مرتبط کردن تعداد نامحدود دراپ داون(نه فقط 4 تا که شما خواسته بودی) رو آماده کردم و توی تاپیک آموزش ها قرار دادم، از لینک زیر میتونید مشاهده کنید.

یاعلی/ التماس دعا.
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

مؤمن در هر حال نيازمند به سه خصلت است:
واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، ali_gh8 ، mal2moh ، jaafar1363 ، aminafz
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ صبح
ارسال: #4
استاد يك سوال
من مي خواهم سرانجام در همان آموزش آخرتان براي محاسبه گر كابر امتياز را كه مي دهد
وضعيت اش را هم بدهد
يعني مثلا اگر امتيازش بين 30 تا 40 بود به او بگويد
مثلا حالش خوب نيست
و....

البته امتياز را بتواينم به راحتي تعيين كنيم
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ صبح
ارسال: #5
(۲۱-۵-۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استاد يك سوال
من مي خواهم سرانجام در همان آموزش آخرتان براي محاسبه گر كابر امتياز را كه مي دهد
وضعيت اش را هم بدهد
يعني مثلا اگر امتيازش بين 30 تا 40 بود به او بگويد
مثلا حالش خوب نيست
و....

البته امتياز را بتواينم به راحتي تعيين كنيم

شما وقتی تمام گزینه هاتو گذاشتی داخل فرمت یه تکست باکس جدید با نام Total3 و عنوان دلخواه بساز و میتونی توی خواص اضافش برای فقط خواندنی بودنش هم کد زیر رو قرار بده(اختیاریه).
readonly="readonly" 

خوب حالا اگه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که گفتم عمل کرده باشی باید کد قبلیتو با کد جدید زیر جایگزین کنی.

<script type="text/javascript">
function 
calculateRadio(){

var 
op1=document.getElementsByName('form[radio1]');

var 
op2=document.getElementsByName('form[radio2]');

var 
op3=document.getElementsByName('form[radio3]');

var 
result=document.getElementById('Total2');

var 
result1=document.getElementById('Total3');

result.value=0;

result.value=parseInt(result.value);

for(
i=0;i<op1.length;i++)

if(
op1[i].checkedresult.value=parseInt(result.value)+parseInt(op1[i].value);

for(
i=0;i<op2.length;i++)

if(
op2[i].checkedresult.value=parseInt(result.value)+parseInt(op2[i].value);

for(
i=0;i<op3.length;i++)

if(
op3[i].checkedresult.value=parseInt(result.value)+parseInt(op3[i].value);

if(
result.value<200result1.value="کمتر از 200";

if(
result.value<600 result.value>300result1.value="بین 300 و 600";

if(
result.value>600result1.value="بیشتر از 600";

}

</script> 

توی سه خط آخر کد میتونی به دلخواه اعداد رو تغییر بدی.

موفق باشید.
امضاء امید
امام جواد (ع):

الْمُؤمِنُ يَحْتاجُ إلى ثَلاثِ خِصالٍ: تَوْفيقٍ مِنَ اللّهِ عَزَّوَجَلَّ، وَ واعِظٍ مِنْ نَفْسِهِ، وَ قَبُولٍ مِمَّنْ يَنْصَحُهُ

واعظى از درون خود، توفيق از طرف خداوند متعال، قبول و پذيرش نصيحت كسى كه او را نصيحت نمايد.
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، محمدرضا بهارلو
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #6
با سلام
من در این تالار تازه واردم لطفا تحویلم بگیرید:)
ببینید من میخوام در فرمم یه دکمه ای داشته باشم که با زدن اون یک ردیف جدید و خالی به فرمم اضافه بشه، مثلا در نظر بگیرید از کاربرانم اطلاعات مقالاتشون رو میخوام هر کاربری هم معلوم نیست چند تا مقاله داره، که با این امکان خودش بتونه هر چندتا مقاله داره اضافه کنه
یه تیکت زدم به Rsjoomla بهم گفتند باید از این آموزش کمک بگیری:

ولی متاسفانه من تا حالا نه جاوا اسکریپت در کد هام وارد کردم نه خواص اضافه، اونجوری که توی لینک توضیح داده شده پیش رفتم ولی نهایتا به نتیجه ای نمیرسم!! و فقط فرم نمایش داده میشه!
آیا قبل از کپی این کد ها باید توشون تغییراتی ایجاد کنم؟
میشه لطفا یکی کامل توضیح بده که چه کار هایی باید بکنم؟
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ عصر
ارسال: #7
سلام

خوش اومدین به پارس جوم!
توی این انجمن منی که مدیر هستم با شمایی که تازه به ما ملحق شدی هیچ تفاوتی نداریم، همه سعیمون بر اینه که به همدیگه برای حل مشکلات کمک کنیم.

من یه پست برای ایجاد فیلد مخفی شونده در RsForm در آدرس زیر گذاشتم.

خودتون سعی کنید از روی کدها(و نمونه انجام شده ای که پیوست کردم) متوجه بشید که چه کاری انجام دادم، اگه باز نتونستید بگین تا سر فرصت براتون آموزشش رو آماده کنم.
فعلا یه کم سرم شلوغه نمیرسم!

پیروز باشید.
 سپاس شده توسط mra30 ، e.laali
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #8
مرسی شما لطف دارید
متاسفانه این لینکی که براتون گذاشتم مال بخش costum scripting هست و توی آموزش های این بخش نه خبری از فیلم آموزشی هست نه فایل نمونه که بتونم حداقل با اونا کلنجار برم و یادش بگیرم
اینجا برای قابلیتی که من میخوام فقط توضیح داده که چه کدی رو کجا وارد کنیم! حتی نگفته چه تغییراتی لازمه که توی کد ها بدیم! من چند بار امتحان کردم ولی متاسفانه موفق نشدم
آموزش هاتونم خوندم، خوبیه آموزش هایی که شما گذاشتید اینه که نمونه فرم داره و میشه با نصب اون فهمید چی به چیه! ولی این لینکی که من گذاشتم متاسفانه فقط یک توضیحه
لازمه اینم اضافه کنم که این قابلیتی که من میخوام "ایجاد فیلد مخفی شونده نیست"
من میخوام با زدن یک دکمه یک ردیف خالی از فرمم اضافه بشه
خلاصه ممنون میشم کمکم کنید
۲۲-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #9
خواهش میکنم اگه میتونید کمکم کنید، از صبح دنبال این قابلیتم توی تمام سایت ها رو هم گشتم به نتیجه ای نرسیدم!
آخه من چطوری باید این کد ها رو وارد کنم که جواب بده:((
۲۲-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ صبح
ارسال: #10
(۲۱-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ عصر)mra30 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه تیکت زدم به Rsjoomla بهم گفتند باید از این آموزش کمک بگیری:

ببینید دوست من عجله نکنید. اینجا اگه کسی بدونه حتما بهتون کمک میکنه.
امشبم شب قدره و دوستان مسلما کمتر تو انجمن هستند.
من برای اینکه فعلا کارتون راه بیفته یه نمونه فرم برای اون لینکی که خودتون گفتید بهتون دادن، آماده کردم که میتونین از پیوست بگیرید ضمنا توی اون آدرس اون کار چهارمی که انجام داده برای validate کردن فرم هستش که برای دکمه ارسالتون استفاده میشه، فعلا زیاد به کارتون نمیاد.

التماس دعا.

فایل‌(های) پیوست شده
rsform_backup_2012-08-11_161436.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 119
اندازه 1.76 کیلوبایت

امضاء امید
امام جواد (ع):

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mra30 ، محمدرضا بهارلو ، jaafar1363
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان