زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بهینه سازی بعد از ایندکس شدن لینک ها
۳۰-۵-۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #1
مشکل بهینه سازی بعد از ایندکس شدن لینک ها
سلام.
یه مشکل خیلی مهم......
دوستان من سایتمو راه اندازی کردمو بهینه سازی رو نمیدونستم...
حدود300 تا لینک هم تو موتورهای جستجو ثبت شده،حالا میخوام از مدیریت جوملا mod_rewrite رو ... فعال کنم تا لینک هام بهینه بشه.
میخواستم کمکم کنید که اون لینک هایی که تو موتورهای جستجو ثبت شده چی میشه؟؟؟؟؟؟؟
آیا راهی هست که اینکارو انجام بدمو سئو سایتم پایین نیاد؟؟؟؟؟؟
ممنووووووووووووووووووووووون
ببخشید اگه مطلب تکراری بود.جستجو کردم نتونستم پیدا کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۷:۱۰ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل بهینه سازی بعد از ایندکس شدن لینک ها
با سلام.

نقل قول: آیا راهی هست که اینکارو انجام بدمو سئو سایتم پایین نیاد؟؟؟؟؟؟

بله این کار رو می توانید از طریق گوگل وب مستر تولز انجام دهید.
برای حذف لینک های ایندکس شده توسط گوگل از آدرس زیر ابتدا سایت خود را ثبت کرده سپس اقدام به ارسال درخواست حذف لینک های ایندس شده می کنید. (در خواست ارسالی توسط ربات های گوگل بررسی و انجام می شود)

https://www.google.com/webmasters

اگر اولین بار است که وارد این قسمت از گوگل می شوید از شما Gmail می خواهد و بعد از ورود به این قسمت باید سایت خود را به لیستتان اضافه کنید...

اگر در این مسیر مشکل یا سوالی داشتید بپرسید جواب خواهم داد.
در ضمن اگر به دنبال پاسخ ها و آموزش های بهتری هستید می توانید در گوگل اینگونه جستجو کنید :

آموزش حذف لینک های ایندکس شده توسط گوگل

موفق باشید
 سپاس شده توسط هانیه قادری
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #3
ممنون از پاسختون آقای مرادی.
من خیلی وقته سایتو تو گوگل وبمستر ثبت کردم و حتی نقشه ی سایتو هم ثبت کردم.
اما من شنیدم با حذف لینک های ایندکس شده سئو سایت پایین میاد...........اینطور نیست؟؟؟!!!
تنها راه همینه؟؟؟
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۵:۲۵ عصر
ارسال: #4
سلام.
وظیفه است ؛ بله درسته سئو سایت از این جهت پایین میاد که باید مجدد صبر کنید تا ربات های گوگل سایت شما رو مورد بازدید قرار داده و لینکها رو ذخیره کنن.

در کل بخوایم حساب کنیم این که دستی دستی لینک های ایندکس شده رو حذف کنیم کار خوب و جالبی نیست ولی در برخی موارد مثل شما که امکان داره لینک های ثبت شده اصلا دیگه تو سایتتون نباشه و دوباره که ربات های گوگل توی وب سایت جستجو کنن و مطلبی ببینند که با یه لینک جدید در سایت قرار داره... مسلما رنکینگ سایتتون پایین میاد!!(این حالت از نظر ابر سایت جستجو ، گوگل یعنی کپی و انتشار چند باره یک مطلب...)

تاپیک :: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:: که توسط آقای گنجی (مدیر انجمن) ایجاد شده رو حتما برید و کتاب قرار داده شده رو دانلود و مطالعه کنید.

موفق باشید
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #5
مرسی.
درسته.حالا نمیشه لینک ها رو کلی حذف کنیم؟؟؟؟چون یکی یکی خیلی زمان میبره.
قبلا شنیده بودم که برای اینکارها ریدایرکت میکنن تا سئو سایت پایین نیاد....قضیه این موضوع چیه؟
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #6
توی همون گوگل وب مستر تولز از منوی سمت چپ

تنظیمات سایت یا Site Configration را انتخاب کرده و سپس از لیست پایین تنظیمات سایت روی گزینه کراولر اکسس-Crawler Access کلیک کنید ...

حالا از صفحه کراولر اکسس تب Remove URLs را باز کرده و سپس روی دکمه Create a new removal request کلیک کنید و آدرس لینکی که قصد حذف آن از گوگل دارید را وارند نمایید و بر روی دکمه Continiue کلیک کنید .

هم اکنون باید یکی از ۳ گزینه ای که توسط وب مستر تولز در اختیار شما گذاشته شده است را انتخاب نمایید .

گزینه اول با عنوان Remove page from search result and cache لینک و آدرس مورد نظر شما را هم از نتیجه جستجو های و هم از کش حذف میکنید .

گزینه دوم با عنوان Remove page from cache only فقط لینک را از کش حذف میکند.

گزینه سوم با عنوان Remove Directory برای حذف کلیه لینک های یک دایرکتوری وب سایت شما از گوگل است.

موفق باشید
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۶:۰۸ عصر
ارسال: #7
واقعا دستتون درد نکنه.
حالا من Remove Directory رو بزنم دوباره موتورهای جستجو لینک هامو ثبت میکنن؟
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #8
اختیار دارید ، وظیفه است. دعای خیر برای کاربران و مدیران پارس جوم کفایت می کند.

نقل قول: قبلا شنیده بودم که برای اینکارها ریدایرکت میکنن تا سئو سایت پایین نیاد....قضیه این موضوع چیه؟

به تاپیک های زیر یه سر بزنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: حالا من Remove Directory رو بزنم دوباره موتورهای جستجو لینک هامو ثبت میکنن؟

درواقع شما با این کار درخواست میدید و ربات های گوگل به صورت اتوماتیک بررسی و لینک ها رو حذف میکنن...
به گفته مدیر ارشد گوگل اشاره به هوش مصنوعی ربات های این موتور جستجو اگر در این حین و بین لینک جدیدی ذخیره شده باشه اون حذف نمیشه.

موفق باشید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، هانیه قادری
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #9
آقای مرادی با استفاده از توضیحات خوبتون،من فقط با افزونه redj ریدایرکت کردم،جوملام نسخه3 هستش،پلاگینی که گفته بودید به کارم نیومد آخه واس جوملا1.5 بود.
شما با افزونه ی redj کار کردید؟اگه آره میشه بی زحمت یکم توضیح بدید.ممنون.
۳۱-۵-۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #10
بسیار عالی ؛ همین که شما به نتیجه برسید و در آینده کاربری به دنبال این مطلب بگردد و مشکلش با این راه حل ها حل شود بسیار زیاد است.

خب من درست منظور شما را از اول متوجه نشدم و گر نه برای این کار و با توجه به نگرانی بیش از حد شما افزونه تجاریه JRedirects را پیشنهاد می کنم ...

قابلیت هایی که در این افزونه موجود و نهفته است این حقیر را به شدت مجذوب خود کرده و لازم به ذکر است که 99% از کار های این افزونه کاملا اتوماتیک انجام می شود و در نهایت لیستی از لینک های ریدایرکت شده را به شما می دهد !

متاسفانه فعلا آخرین نسخه آن را موجود ندارم ...
در صورت لزوم لطفا پ.خ بدهید

موفق باشید
 سپاس شده توسط رضاندیمی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان