زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده چطور حذف برخی گزینه ها از پروفایل کاربر
۲۹-۵-۱۳۹۵, ۱۲:۱۰ صبح
ارسال: #1
چطور حذف برخی گزینه ها از پروفایل کاربر
سلام دوستان

چطور می تونم بعضی گزینه ها رو از توی پروفایل کاربر حذف کنم

یعنی یکی انتخاب قالب بخش مدیریت رو حذف کنم ( هنگامی که کاربر به بخش مدیریت وارد شده و به قسمت پروفایل خودش میره امکان تغییر قالب مدیریت وجود نداشته باشه حتی امکان دیدن این گزینه هم نباشه یعنی کلا حذف بشه )

بعدش هم اینکه گزینه ی " سایت راهنما " که تو پروفایل کاربر در بخش مدیریت هست رو میخوام حذف کنم

چطور این دو تا رو حذف کنم

دم تون گرم ، خیلی ممنون ، قربون دستت ون مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۲۹-۵-۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ صبح
ارسال: #2
RE: چطور حذف برخی گزینه ها از پروفایل کاربر
سلام و سپاس.

در کل برای اینکه به یه کاربر دیگه دسترسی مدیریت بدید بهترین راه اینکه یه گروه جدید بسازید به گروه ساخته شده دسترسی های لازم رو بدید و اون کاربر رو عضو اون گروه کنید.

حالا برای اینکه به یه گروه خاص دسترسی های خاص بدید بعد از ساخت گروه از منوی مدیریت وارد تنظیمات کلی میشید و توی سربرگ مجوز ها (یا یه اسم هایی شبیه این) گروه ساخته شده رو انتخاب و دسترسی های لازم رو بهش میدید .

ناگفته نماند که از سمت راست می توانید قسمت مورد نظر را انتخاب و برای هر گروه دسترسی مشخص و محدود بدهید.

موفق باشید
بازگشت به بالا
۲۹-۵-۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ صبح
ارسال: #3
بله سپاسگذارم .... جسارت نباشه این ها رو بلدم

اما اون موارد انتخاب سایت راهنما و انتخاب قالب مدیریت که تو پروفایل هر کاربر هست رو هر چقدر هم که سطوح دسترسی کاربر رو تغییر بدیم یا هر کاری کنیم من جایی چیزی ندیدم که بشه دسترسی به اون ها رو قطع و حذف کرد

اگر شما یا سایر دوستان حرفه ای انجمن اطلاع دارید خواهش می کنم لطف کنید بگید چیکار کنم ؟؟؟؟؟

مرسی ممنون یه دنیا ....
بازگشت به بالا
۲۹-۵-۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ صبح
ارسال: #4
همینقدر که کاربر اینقدر مجوز داشته باشه که وارد بخش مدیریت بشه تو ی پروفایلش هم این دو تا گزینه ای رو که گفتم داره

حالا میخوام چه از طریق دستکاری تو فایل های سیستمی جوملا شده ، چه از طریق افزونه ای خاص یا از طریق سطح دسترسی ها یا هر راهکار دیگه ای این دو تا گزینه رو حذف کنم

حتی اگر باعث بشه این دو تا گزینه به طور کلی تو پروفایل کاربری جوملا حتی برای مدیرکل هم حذف بشه اصلا مههم نیست فقط میخوام این دوتا حذف بشه

خیلی خیلی دم تون گرم ....مرسی ممنون کمک کنید
بازگشت به بالا
۲۹-۵-۱۳۹۵, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #5
خواهش میکنم!

دوست عزیز می تونید به روش زیر هم این 2 فیلد رو از دید کاربر بردارید ولی توصیه می کنم بیشتر صبر کنید تا دوستان دیگر هم پاسخ دهند ، اگر پاسخ درستی نیافتید یا راه مناسب تری نبود از این استفاده کنید( البته مشکل خاصی هم ندارد).Smile

برای این منظور می توانید ID های تعریف شده پیشفرض این لیست باکس ها را در فایل Css قالب فراخوانی کرده و از نمایش آنها جلوگیری کنید.

این کد را آخر فایل فایل template-rtl.css واقع در administrator\templates\isis\css قرار دهید و ذخیره کنید...

#jform_params_admin_style-lbl,#jform_params_admin_style_chzn,#jform_params_helpsite-lbl,#jform_params_helpsite_chzn,#helpsite-refresh,#jform_params_helpsite{display:none !important; margin:0; padding:0}

.control-group::before,.control-group::after {display:none !important}

موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shervinam
۱۱-۶-۱۳۹۵, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #6
اینکار نشد ... البته من رو قالب zigzag کردم ولی کار نکرد هر کاری ش کردم چرا ؟؟؟ مرسی ممنون .... یه دنیا
بازگشت به بالا
۱۱-۶-۱۳۹۵, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #7
در واقع میخوام تب تنظیمات اصلی یا همون Settings رو از بخش مدیریت ، هنگامی که وارد ویرایش حساب در قالب zigzag میشم حذف کنم به طور کامل

خیلی خیلی مممنون میشم اگر حرفه ای های انجمن کمک کنن که چیکار کنم مرسی مممنون .....
بازگشت به بالا
۱۲-۶-۱۳۹۵, ۰۲:۳۷ صبح
ارسال: #8
کدی که در بالا قرار داده شده مربوط به قالب پیشفرض جوملاست ( اسکرین شات را دقت کنید ! )

دسترسی بدبد تا این تب رو بردارم!!

موفق باشید
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shervinam
۱۲-۶-۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ صبح
ارسال: #9
جناب مرادی .... خیلی خیلی مممنون از لطف همیشگی شما ...

خیلی زحمت کشیدم چون من علم و دانش شما رو ندارم که به راحتی کار ها رو انجام بدم
اما در نهایت یه جوری حل اش کردم

اما الان مشکلات جدی تر دارم که توی یه تاپیک دیگه مطرح ش کردم

در مورد ایجاد یک دانلود سنتر با دسترسی های خاص
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسال مطلب در سایت پس از تایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و خلاصه مطلب با عکس

در نهایت تونستم اینجوری حذفش کنم

#myTabTabs li:nth-child(2) {
display: none !important;
}
#myTabTabs li:nth-child(3) {
display: none !important;
}

گفتم بذارم بقیه هم استفاده کنند

خیلی خیلی مممنون ام هم بابت کمک همه ی دوستان در این پست و هم بابت توجه شما جناب مرادی ، یک دنیا ممنون ...
بازگشت به بالا
۱۲-۶-۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ صبح
ارسال: #10
خواهش می کنم وظیفه است...
اگر مشکلتان برطرف شده پس لطفا اسپم نفرستید .Smile

فقط نکته قابل توجه اینجاست که هنگام استفاده از این چنین کد ها و روش ها باید مواظب باشید که کلاس یا آی دی انتخاب شده دقیقا مربوط به همان گزینه باشد ...

دلیل:
بعضی از این کلاس یا آی دی ها برای گزینه های دیگری نیز در نظر گرفته شده است.
تاپیک های دیگر را هم میبینیم لطفا موضوع را از بحث خارج نکنید ( لطف می کنید . متشکرم)Smile

موفق باشید
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shervinam
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان