زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده مشکل در فایل نصبی قالب
۱۹-۵-۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ عصر
ارسال: #1
مشکل در فایل نصبی قالب
با سلام خدمت مهندسین محترم من یه قالب خریدم وقتی فایل نصبیش نصب میکنم اینجور ارور میده

Warning: require_once(Cache/Lite.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/bjshopi1/public_html/libraries/joomla/cache/storage/cachelite.php on line 79

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'Cache/Lite.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/bjshopi1/public_html/libraries/joomla/cache/storage/cachelite.php on line 79
البته روی لوکال فایل نصبی رو نصب کردم مشکلی نداشت ولی وقتی روی سرور نصبش کرم این ارور داد سایتی که ازش خریدم هم پاسخگو نیست لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۱۹-۵-۱۳۹۵, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در فایل نصبی قالب
اول اینکه قبل نصب کردن آخرین نسخه جوملا رو روی فایل هات بریزید تا هنگام نصب جوملای به روزی داشته باشید / بعد فایل configuration.php رو باز کنید و cachelite رو از $cache_handlerحذف کنید و سپس سعی در نصب بسته کنید
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط javadjk ، ابوذر مرادی
۱۹-۵-۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل در فایل نصبی قالب
با سلام آقا دمت گرم خیلی خیلی خیلی ممنون درست شد دست درنکنه موفق باشی یا علی RoseRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان