زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک شدن سایت
۶-۵-۱۳۹۵, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #1
هک شدن سایت
سلام دوستان خسته نباشید
من این سایت چند هفته است بالا آوردم و داشتم روش کار می کردم، الان هک شده وارد مدیریت هم نمی تونم بشم، بک آپ هم نداشتم.
دوستان یه راهنمایی بکنن که چیکار کنم تا مشکلم برطرف بشه؟؟
تشکر و سپاس
ادرس سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء nohz
راه رفتن در زمین های ناهموار بهتر از روی آسفالت است .
یكی از ضررهای آسفالت اینست كه بر روی پاشنه پا فشار می آید
و موجب ضعیف شدن چشم و قلب می شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۵-۱۳۹۵, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: هک شدن سایت
(۶-۵-۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ عصر)nohz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان خسته نباشید
من این سایت چند هفته است بالا آوردم و داشتم روش کار می کردم، الان هک شده وارد مدیریت هم نمی تونم بشم، بک آپ هم نداشتم.
دوستان یه راهنمایی بکنن که چیکار کنم تا مشکلم برطرف بشه؟؟
تشکر و سپاس
ادرس سایت:
سلام
صفحه index رو حذف کرده فکر کنم index خودشپ جایگزین کرده
باید محتوای روت اصلی سایتتو ببینی صفحه index رو جایگزین کن بعد تست کن
معمولا در چنین مواقعی شما باید از کنترل پنل هاستتون اسکن کنید و برنامه های مخرب و حذف کنید، سپس از مدیر هاستتون بخواین تا بهتون بگه از کحا وارد شده تا کارهای امنیتی رو انجام بدید
به یاد داشته باشید که بهترین حالت اینه که شما پوشه سایتتون و انتقال بدین به روت اصلی طرف اگه شل بریزه اجرا نمیشه و هک نمیشین
بعدشم 80 درصد از هک شدنا مربوت به انتقال فایل مخرب به هاسستونه وقتی این کاری و که گفتم انجام بدین طرف اگه هم شل بریزه نمیتونه اجراش کنه و ناکام میمونه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nohz
۶-۵-۱۳۹۵, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #3
خب دوست عزیز قبل از اینکه میخوای یک سایتی رو بالا بیاری به لحاظ امنیتی هم دقت کن پلاگین های امنیتی وجود داره که ضد هک و ضد حمله باشه به سایت
اگر بود دانلود کن نصب کن اگر نبود از قسمت تماس ها پیغام بده تا برات آماده بکنند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nohz
۸-۵-۱۳۹۵, ۱۲:۵۴ صبح
ارسال: #4
درود بر شما
پیشنهاد می کنم با مدیر هاست در ارتباط باشید و مسئله را پیگیری کنید، اصولا باید بک آپ ها به صورت روزانه و یا هفتگی و ماهانه باشد که با بازگزدانی آن گاهی می توان به نتیجه رسید
اول بک آپ گیری از وضعیت موجود

بازگردانی بک آپ سالم سایت و انتقال اطلاعات جدید به آن
گذاشتن پسورد روی پوشه ادمین و تغییر پسورد کاربری ادمین
دانلود اطلاعات هاست (و دیتابیس) و اسکن فایل ها در کامپیوتر شخصی با آنتی ویروس
استفاده از ویروس یاب های آنلاین بر روی هاست همچون:
scanurl.net
sitecheck.sucuri.net

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sajjad salehi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان