زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال مسدود کردن ip کشورهای دیگر برای دیدن سایت
۱۰-۱۰-۱۳۹۴, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #1
سوال مسدود کردن ip کشورهای دیگر برای دیدن سایت
ی سایت دارم که نظرسنجی داخلش قرار دادم .
میخوایم هر کسی تو نظرسنجی فقط یک رای بده و کسی نتونه با فیلترشکن وصل بشه و رای های دیگه هم بده .
به جز روش رای دادن فقط ثبت نامی ها به نظرم رسید بهترین کار مسدود کردن آی پی کشورهای دیگه هست تا کسی که با فیترشکن وصل شد نتونه اصلا سایت رو ببینه که رای بده .
اگر ممکنه راهنماییم کنید چطور این کارو انجام بدم .
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۱۰-۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۰-۱۳۹۴ ۱۲:۰۶ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: سوال مسدود کردن ip کشورهای دیگر برای دیدن سایت
توسط RSdirewall میتونید براحتی ای پی کشورهای دلخواه رو مسدود کنید.
برای بستن وی**پی**ان میتونید تیک گزینه پراکسی ناشناخته رو در قسمت مسدود سازی بزنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۱۰-۱۳۹۴, ۱۲:۱۵ صبح
ارسال: #3
من rs firewall اورجینال رو تهیه کردم و تیک تمام گزینه هارو زدم ولی متاسفانه کار نمیکنه و به راحتی با هات اسپات وارد سایت میشم .
۱۱-۱۰-۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ عصر
ارسال: #4
کسی نبود منو کمک کنه ؟ خیلی درگیرم و شدیدا بهش نیاز دارم :(
۱۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #5
درود بر شما
همون آر اس فایروال که جناب گنجی معرفی کردن جواب کار شما را می دهد، فقط ممکن است تنظیمات آن کمی سردرگم کننده باشد
تنظیمات را یک بار دیگر چک کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۲-۱۰-۱۳۹۴, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #6
درود
در تنظیمات آر اس فایروال شما باید فایل موقعیت جغرافیایی رو اپلود کنید تا کار کنه.در همون قسمت لینک دانلودش رو گذاشته منظور قسمت مسدود کردن ای پی هاست.
اگر اون فایل رو آپلود نکنید باید اکستیشن geoip در تنظیمات پیاچ پی سرور فعال باشد.
اگر از پارس جوم تهیه کردید بگید من راهنمایی کامل بکنم ولی اصولش همینه.
فقط قبل از آپلود اون فایل که در پیوست هم براتون میزارم تیک همه گزینه هارو بردارید و فقط گزینه های دلخواه رو تیک بزنید چون ممکنه خودتون هم بن بشید.

در قسمت مسدود سازی برای آپلود این فایل یک فیلد هست که باید فایل رو از کامپیوتر انتخاب و دکمه ذخیره را بزنید.
موفق و پیروز باشید

فایل‌(های) پیوست شده
GeoIP.dat.gz
نوع فایل .gz
دفعات دانلود 5
اندازه 459.08 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، ghasminia
۱۸-۱۰-۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ عصر
ارسال: #7
با سلام مجدد . من از نظرسنجی s..e..x..y polling استفاده میکنم و حداکثر تعداد رای با ip را روی 1 گذاشتم . ip های خارج از کشور رو هم به وسیله rs firewall بستم ولی باز کاربرای ایرانی میتونند با استفاده از پاک کردن کش مرورگرشون چندین بار رای بدن . به نظرتون باید چیکار کنم این روش بسته بشه ؟
۱۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۵:۰۰ صبح
ارسال: #8
سلام ؛

مسدود کردن آی پی های سایر کشور ها برای جلوگیری ورود با فیلتر شکن جهت شرکت دوباره در نظر سنجی بی فایده هست Smile

بستن سایر کشور ها ضمن اینکه بازدید کنندگانتون رو محدود به ایران میکنه باعث این میشه که خیلی از موتور های جستجو مانند گوگل یا یاهو وب سایتتون رو ایندکس نکنن مگر اینکه خودتون ip این جستجو گر هارو شنا سایی و باز کنید .

گرچه که کلا این کار بی فایده هست چون تو ایران آی پی استاتیک نیست و با خاموش روشن کردن مودم میتونید آی پیتون رو عوض کنید در خصوص این گفتتون :

نقل قول: اربرای ایرانی میتونند با استفاده از پاک کردن کش مرورگرشون چندین بار رای بدن

پاک کردن کش مرور گر باعث تغییر ip نمیشه تنها راهش همون خاموش روشن کردن مودم هست .

اگه با خالی کردن کش کاربران میتونن رای بدن ، نظر سنجی شما محدود به آی پی نیست و فقط بعد از ثبت رای یک سیری داده درون کوکی مرور گر کاربر ذخیره میشه که مانع از اجازه برای رای مجدد میشه . که به گفته شما با خالی کردن کش میشه دوباره رای داد .

شما بررسی کنید که تنظیمات نظر سنجی درست تنظیم شده باشه که کاربران با یک ip نتونن چند بار رای بدن .

در کل همونطور که گفتم این کار بی فایده هست شما زمانی میتونی جلو بازدید کننده را از رای تکراری بگیری که لوگین کرده باشن و عضو سایت باشن جلوی میهمان رو نمیتونید بگیرید چون نه شناسه خاصی تو سایت شما برای تفکیک داره نه شناسه خاصی به وب سایت ارائه میده برای تفکیک بنابر این هیچ وقت نمیتونید جلوی میهمان رو بگیرید البته اگه به برنامه نویسی مسلط باشید میتونید کاری بکنید نظرات با تایید ثبت بشن ( اگه براتون رای ها خیلی مهم هست )

مثلا میتونید ثبت رای را با تایید پیامک بذارید ، کاربر شماره موبایلشو وارد میکنه ثبت رای میزنه براش یک کد پیامک میشه کدو وارد سایت میکنه و رای ثبت میشه ( البته اینکار برای شما هزینه بر هست ، همون تعرفه پیامک )
میتونید با تایید ایمیل هم بذارید ایمیل هارو فقط به یاهو و جیمیل محدود کنید .

در کل با ip به جایی نمیرسید .

موفق باشید RoseSmile
امضاء ghasminia
خنده را معنی سر مستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان