زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۱۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن ساز IPB
۲۱-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #1
انجمن ساز IPB
درود
اینبار هم یک انجمن ساز قدرتمند رو می خواستم به دوستان معرفی کنم به نام؛ IPB که از نظر قدرت هم اگه نگیم از وبولتین بالاتره اما رقابت داره

خصوصیات برجسته انجمن ساز IPB

انجمن ساز IPB بسیار پیشرفته می باشد و همراه خود به طور پیش فرض امکانات بسیار زیادی دارد، به همین دلیل ما قادر به لیست کردن تمامی این امکانات برتر نیستیم. در زیر تنها چندین امکانی را که بسیار مهم و مفید هستند برای شما لیست کرده ایم.

نصب تمامی مد های سیستم بدون نیاز به ویرایش هرگونه فایلی تنها با افزودن یک فایل XML - این فایل XML تمامی کار ها را به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد.

مدیریت و تجربه کاربری لذت بخش با استفاده از Ajax تعبیه شده در سیستم ، مانند ارسال پاسخ سریع، پروفایل کاربری ، مرتب کردن انجمن ها و خیلی مکان های دیگر.

ورود یکپارچه شده با سایت های اجتماعی و مهم . به طور مثال کاربر با داشتن حساب کاربری در فیس بوک، تویتر ، یاهو می تواند بدون عضویت در سیستم وارد IPB شود.

هماهنگ شده با وردپرس، نیوک، دیتالایف و جوملا بدین صورت که کاربران نیاز به عضویت دوباره در IPB نخواهند داشت و با همان مشخصات عضو شده می توانند وارد IPB شوند.

امنیت فوق العاده بالا و دارای بخش مرکزی امنیتی برای چک کردن خطرات موجود و چک کردن فایل برای شل و نکات امنیتی مرتبط با IPB.

طراحی پوسته بسیار آسان برای سیستم همراه با پوسته ساز تعبیه شده درون سیستم برای کاربرانی که HTML و CSS مسلط نیستند.

SEO بسیار بالا و توجه به نکات مهم و کلیدی بهینه سازی برای موتور های جستجو در سیستم
هسته سیستمی بسیار بهینه شده که سیستمی سبک در عین حال پیشرفته را فراهم نموده و اجازه مد نویسی به ساده ترین وجه ممکن را می دهد.

IPB دارای حرفه ای ترین و پیشرفته ترین پنل مدیریت انجمن است ، تنظیماتی که شما را قادر می سازد کوچکترین جزییات انجمن را کنترل کنید و بر تک تک اجزای انجمن نظارت داشته باشید. برای راحتی کاربران حتی بخش جستجو Ajax نیز در مدیریت تعبیه گردیده است که با وارد کردن کلمه مورد نظر تنظیمات مرتبط به نمایش در خواهند آمد. اگر پنل مدیریت انجمن ساز هایی مثل SMF یا bbPress و غیره را با پنل مدیریت IPB مقایسه نمایید همچون اسباب بازی در مقابل IPB هستند زیرا به شدت ساده و در مقابل IPB هیچ گونه امکاناتی ندارند.

هرچند این انجمن ساز تجاریه اما خوب نال شده اش هم موجوده و میتونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنید و در هاست های وارز ازش استفاده کنید
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، milad0098 ، Pourdaryaei
۲۲-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ صبح
ارسال: #2
RE: انجمن ساز IPB
این انجمن ساز واقعا عالیه و تو نت هم گیر میاد ، همینطور قالبهای خوشگلی داره و امکانات اضافی که میشه بهش اضافه کرد ...
خیلی خوبه این انجمن ساز فارسی سازی شده ... واقعا دستشون درد نکنه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط memare-ahvaz
۲۲-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #3
بله جناب Pourdaryaei جان، خودم اول مای بی بی نصب کرده بودم بعد رفتم سراغ وبولتین تا اینکه به IPB برخورد کردم و بعد از تحقیق و پرس و جو از جناب وحید نامنی پشتیبان پارسیش به IPB سفر کردم
اینم باید بگم که با بیشتر یشتر سیستم های مدیریت محتوا هماهنگ شده و از همه مهمتر اینه که راحت میتونی با Converters که داره از هر سیستمی که دارید بهش سفر کنید
آدرس انجمن خودم واسه دوستان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۲-۵-۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ صبح
ارسال: #4
از کیوننا هم میشه کانورت کرد بهش ؟
خب گویا کانورت میشه ، کانورتور هم داره تست بزنم ببینم چطوره ، راستی شما که چیزی رو کانورت نکردید ، یه انجمن خالیه با یه کاربر و یه ارسال !
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۲-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ صبح
ارسال: #5
خوب من وقتی دیدم نسخه نال شده 3.3.4 قراره همین زودیا منتشر بشه دیگه دست کشیدم از کار،زحمت بیهوده چرا بکشه آدم؟
یکی دیگه هم این که حقیقتش هاستم کمی با utf8 ناسازگاره ،البته کمی ،و اینو بگم که قسمت اصلی سایتم هنوز راه اندازی نشده
اینا همه با هم دست به دست هم دادن که........
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان