زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 19 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #181
رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام من rsformرو دارم دانلو د کردم وفرم هم ساختم ولی ظاهرا پلاگین نداشته برای همین شاید مشکلی که دارم حل نمیشه
مشکلی که دارم اینه که فرم ثبت نام دارم که یوزر نیم وپسورد کاربر رومیخاد
ویه فرم لاگین که این یوزرنیم وپسورد رو بخونه ولاگین کنه که نمیشناسه من باید چیکار کنم ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ صبح
ارسال: #182
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
آموزش این کار هست و باید جستجو کنید البته فکر میکنم با بریزینگ فرم باشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۲-۳-۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #183
سلام
دوستان یک سوال !
من این فرمهائی که با rs from می سازم ! فیلدهایش در کجای دیتابیس و php می شینه !؟
یعنی تو php در کجا می توانم ببینمش ! ؟
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

۲-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #184
(۳۱-۲-۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ عصر)sadeghpa80 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان
من می خوام دو تا دراپ دان باکس وابسته بهم درست کنم یکی برای شهر و دیگری برای استان
اما دیتای اینا رو ندارم از کجا میشه تهیه کرد
یا دوستان کسی فایل این کار رو داره ما رو از گرفتاری نجات بده
ممنون میشم
سلام فایلش و پیوست کردم
(۲-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ صبح)parniyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرم ثبت نام دارم که یوزر نیم وپسورد کاربر رومیخاد
ویه فرم لاگین که این یوزرنیم وپسورد رو بخونه ولاگین کنه که نمیشناسه من باید چیکار کنم ؟
برای این کار باید پلاگین Joomla! user registration Plugin رو نصب کنی که تجاریه البته در انجمن های وارز میتونید گیر بیارید
و اینم آموزشش

فایل‌(های) پیوست شده
Default.HTML
نوع فایل .html
دفعات دانلود 4
اندازه 8.48 کیلوبایت

امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط mahan ، Reza Ganji ، sasanu
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #185
سلام وخسته نباشید
من بعدازایجاد فرم با این کامپوننت که نسخه proهست وفارسی که یه فایل زیپ فارسی هم داشت
نصب کردم بعد ازایجاد فرم برای ذخیره فرم پیغام دادکه نام مناسب برای فیلد انتخاب کنید درصورتیکه نام انتخاب بود برای همه فیلدها بعد ازاتصال فرم به منو توی بخش مدیریت وقتی
بقیه منوها وهمین منورو باز کردم صفحه باز شده به همریخته شد وناخوانا حتی کامپوننت رو هم حذف کردم وفرم رو بازهم همین مشکلو داشت بخش پلاگین این کامپوننت بعدا دیدم که باز نمیشه یعنی وارد یه سایت میشه وخود این افزونه پلاگین نداره الان من باید چیکار کنم یه فرم دیگههم ساختم که الان دیگه نمیدونمرچیکار کنم نهمیتونم فعال کنم ونه میتونم کامپوننت رو حذف کنم میترسم دوباره همینطور بشه آیاباید فایل زبانو حذف کنم لطفا راهنمایم کنید
مرسی
۶-۳-۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #186
درود بر شما
بهتر است یکبار افزونه را کامل حذف کنید و بعد دوباره آنرا نصب کنید
از حذف شدن جداول افزونه در دیتابیس اطمینان حاصل کنید و بعد اقدام به نصب مجدد افزونه کنید
بهتر است ابتدا با فرم های موجود که در افزونه به عنوان نمونه ایجاد شده کمی کار کنید و بعد فرم خود را مرحله به مرحله ایجاد کنید و نتیجه را ببینید
در صورت بروز مشکل با ارائه دمو دوستان بهتر می توانند راهنمایی کنند

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط parniyan
۷-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #187
مرسی این پلاگینی که نداره چی ؟
من اینو چندین بار نصب کردم یعنی اشکال از فایل دانلود شدس؟
۷-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ عصر
ارسال: #188
شما به دنبال کدام پلاگین هستید؟ نام آنرا بنویسید تا دوستان درصورت امکان برای شما ارسال کنند
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط parniyan
۷-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #189
(۶-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ عصر)parniyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وخسته نباشید
من بعدازایجاد فرم با این کامپوننت که نسخه proهست وفارسی که یه فایل زیپ فارسی هم داشت
نصب کردم بعد ازایجاد فرم برای ذخیره فرم پیغام دادکه نام مناسب برای فیلد انتخاب کنید درصورتیکه نام انتخاب بود برای همه فیلدها بعد ازاتصال فرم به منو توی بخش مدیریت وقتی
بقیه منوها وهمین منورو باز کردم صفحه باز شده به همریخته شد وناخوانا حتی کامپوننت رو هم حذف کردم وفرم رو بازهم همین مشکلو داشت بخش پلاگین این کامپوننت بعدا دیدم که باز نمیشه یعنی وارد یه سایت میشه وخود این افزونه پلاگین نداره الان من باید چیکار کنم یه فرم دیگههم ساختم که الان دیگه نمیدونمرچیکار کنم نهمیتونم فعال کنم ونه میتونم کامپوننت رو حذف کنم میترسم دوباره همینطور بشه آیاباید فایل زبانو حذف کنم لطفا راهنمایم کنید
مرسی
سلام برای پیغامی که میگه نام مناسب وارد کنید منظور فقط نام لاتین و کاراکترهای مجاز هست
و برای قسمت پلاگین ها هم درسته دیگه وقتی پلاگینی نصب نکردید چیزی تو لیست نیست احمیتی هم نداره پلاگین های برای افزودن امکانات هستند که عمدتا تجاری عرضه شدن
امیدوارم منظورت و درست متوجه شده باشم و درست راهنمایی کرده باشم
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط parniyan
۸-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ عصر
ارسال: #190
آقایون سلام من یه خواسته ای دارم می خوام ببینم آیا با RSfrom میشه درست کرد یا نه؟
اگه میشه درست کرد راه حل آن را برام توضیح بدین من در قبال لطف شما حاظرم مبلغی هم به شما بدم.
من یه سایت گردشگری دارم
می خوام تورهایی که میذارم مشتری ها بیان و رزرو آنلاین بکنن
به این صورت که:
یه فیلدی باشه که تورهای ما همش توی آن باشه
وقتی انتخاب میکنن مبلغ ثابتش برای هر نفر بیاد
سپس فیلدی که ظرفیت خود که تعداد نفرات ثبت نامیشون هست رو انتخاب کنن (مثلا طرف 2 نفر می خواد ثبت نام کنه)
سپس جمع مبلغ را نشون بده
نام و نام خانوادگی و تلفن همراه و ایمیل و هم وارد کنه و سپس به درگاه وصل بشه پس از پرداخت ایملی حاوی مشخصات طرف که در بالا توضیح دادم به ایمل خودم و ایمیل طرف فرستاده بشه.

شرمنده انقدر طولانی شد.
آیا با این کامپننت میشه؟
ممنون میشم
برای حل این مشکل بنده حاظرم مبلغی هم بدم که در پیغام خصوصی شماره میدیم زنگ میزنیم .

ممنون از شما عزیزان
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان