زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۲۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #1
Wink رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
سلام به همگی دوستان عزیز و گرامی
طی صحبتی که من با آقا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داشتم قرار شد توی انجمن دوتا تاپیک مخصوص افزونه کاربردی RsForm ایجاد بشه.
یک تاپیک برای قراردادن آموزش های کامل و کاربردی افزونه و یک تاپیک برای حل مشکلات کاربران.

[تصویر:  1344540371_1_aa50335a68.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوانین استفاده از این قسمت :

قانون اول : از درج کردن آموزش های مربوط به افزونه ار اس فرم به صورت خاص(نه در پاسخ پرسش دوستان) جدا خودداری کنید ! (برای درج آموزش به لینک آموزش های تخصصی مراجعه فرمائید)

قانون دوم : از قرار دادن افزونه ار اس فرم نسخه حرفه ای جدا خودداری کنید.

قانون سوم : قبلا از مطرح کردن مشکلات خود ، دیگر پست ها را خوانده و از زدن مشکلات تکراری پرهیز کنید . (به پرسش های تکراری پاسخی داده نمی شد)

قانون پنجم : برای درج مشکلات خود از عنوانی مناسب در همین تاپیک استفاده کنید و منظور خود را واضح و شیوا برسانید.

باتشکر از همکاری شما عزیزان | قوانین به دلیل بهبود کیفیت کار در نظر گرفته شده است ! در اجرای آن نهایت همکاری را داشته باشید .

[تصویر:  1404890568_1_de0c5a1f4c.jpg]
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط امید ، صدرا حسابی ، mal2moh ، sadeghi ، sasanu ، mrgrad ، mohi ، Rapidleech ، mahan ، hkdispost ، ghezi65 ، aminafz ، casten ، مهرران ، iranoo ، car20 ، e.laali ، hasaniamir92 ، ابوذر مرادی ، bushehr ، homairany ، شماره مجازی
صفحه 20 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ صبح
ارسال: #191
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
(۷-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ عصر)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۶-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۲۶ عصر)parniyan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وخسته نباشید
من بعدازایجاد فرم با این کامپوننت که نسخه proهست وفارسی که یه فایل زیپ فارسی هم داشت
نصب کردم بعد ازایجاد فرم برای ذخیره فرم پیغام دادکه نام مناسب برای فیلد انتخاب کنید درصورتیکه نام انتخاب بود برای همه فیلدها بعد ازاتصال فرم به منو توی بخش مدیریت وقتی
بقیه منوها وهمین منورو باز کردم صفحه باز شده به همریخته شد وناخوانا حتی کامپوننت رو هم حذف کردم وفرم رو بازهم همین مشکلو داشت بخش پلاگین این کامپوننت بعدا دیدم که باز نمیشه یعنی وارد یه سایت میشه وخود این افزونه پلاگین نداره الان من باید چیکار کنم یه فرم دیگههم ساختم که الان دیگه نمیدونمرچیکار کنم نهمیتونم فعال کنم ونه میتونم کامپوننت رو حذف کنم میترسم دوباره همینطور بشه آیاباید فایل زبانو حذف کنم لطفا راهنمایم کنید
مرسی
سلام برای پیغامی که میگه نام مناسب وارد کنید منظور فقط نام لاتین و کاراکترهای مجاز هست
و برای قسمت پلاگین ها هم درسته دیگه وقتی پلاگینی نصب نکردید چیزی تو لیست نیست احمیتی هم نداره پلاگین های برای افزودن امکانات هستند که عمدتا تجاری عرضه شدن
امیدوارم منظورت و درست متوجه شده باشم و درست راهنمایی کرده باشم
بله ممنون ولی همه فیلدها نام دارن اونم لاتین برای پلاگین توخود کامپوننت rs form
یه گزینه به اسم پلاگین داره دیگه اون هیچ جا نیست کلیک هم که میکنیم سایتی باز نمیشه
اگر اهمیتی نداره که باشه پس موردی نیست ولی این به همریختن فونتای مدیریت برای چیه ؟
اگر بریزینگ فرم نصب کنم کارم راه میفته چون میخام فرم به پرداخت انلاین هم جواب بده
مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #192
رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
(۸-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ عصر)myfc1368 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه فیلدی باشه که تورهای ما همش توی آن باشه
وقتی انتخاب میکنن مبلغ ثابتش برای هر نفر بیاد
سپس فیلدی که ظرفیت خود که تعداد نفرات ثبت نامیشون هست رو انتخاب کنن (مثلا طرف 2 نفر می خواد ثبت نام کنه)
سپس جمع مبلغ را نشون بده
نام و نام خانوادگی و تلفن همراه و ایمیل و هم وارد کنه و سپس به درگاه وصل بشه پس از پرداخت ایملی حاوی مشخصات طرف که در بالا توضیح دادم به ایمل خودم و ایمیل طرف فرستاده بشه.

این کار امکان پذیر هست اما من مدتی شدیدا گرفتارم و وقت ندارم براتون انجام بدم حد احقل تا یک ماه دیگه...

فقط خواستم بگم اگه دنبال افزونه ای هستی که این کارو انجام بده
با اراس فرم هم میشه همچین فرمی ساخت.
شایدم با ترکیب چند تا از این آموزش ها بشه چیز تغریبی در اورد
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط myfc1368
۹-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #193
کاربر گرامی parniyan
بهتر است دمو و یا تصویری از اشکال بوجود آمده در فرم را ارائه کنید، آیا به هم ریختگی در ظاهر فرم نمایش به صورت ؟؟؟؟؟ است
فکر می کنم برای پرداخت آنلاین آر اس فرم بهتر باشد
پیشنهاد می کنم یکبار در لوکال جوملای نسخه اصلی را نصب و زبان فارسی را به آن اضافه کنید سپس افزونه را نصب کنید و ببینید باز مشکل به هم ریختگی فرم پابرجاست

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، امیررضا مرتضوی
۱۲-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #194
(۹-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۴۶ صبح)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۸-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ عصر)myfc1368 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه فیلدی باشه که تورهای ما همش توی آن باشه
وقتی انتخاب میکنن مبلغ ثابتش برای هر نفر بیاد
سپس فیلدی که ظرفیت خود که تعداد نفرات ثبت نامیشون هست رو انتخاب کنن (مثلا طرف 2 نفر می خواد ثبت نام کنه)
سپس جمع مبلغ را نشون بده
نام و نام خانوادگی و تلفن همراه و ایمیل و هم وارد کنه و سپس به درگاه وصل بشه پس از پرداخت ایملی حاوی مشخصات طرف که در بالا توضیح دادم به ایمل خودم و ایمیل طرف فرستاده بشه.

این کار امکان پذیر هست اما من مدتی شدیدا گرفتارم و وقت ندارم براتون انجام بدم حد احقل تا یک ماه دیگه...

فقط خواستم بگم اگه دنبال افزونه ای هستی که این کارو انجام بده
با اراس فرم هم میشه همچین فرمی ساخت.
شایدم با ترکیب چند تا از این آموزش ها بشه چیز تغریبی در اورد

اولا ممنون بابت جواب دادنتون
2.من آموزش ها رو خواندم ولیکن نتوانستم چیز زیادی ازش برای کارم استفاده کنم.فعلا دارم از فروشگاه ساز استفاده میکنم ولی خوب زیاد جلوه قشنگی نداره
من منتظر خالی شدن وقت شما هستم و از خجالتتونم در خواهم آمد.
بنده شمارمو برای شما در پیغام خصوصی می گذارم که هر زمان ، وقتتون خالی شد با هم یه مذاکره ای داشته باشیم سر این موضوع.
با تشکر مجدد از شما
۱۳-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #195
در یک فرم یکسری فیلد داریم یکی از اون فیلد ها هم شماره موبایل کسی هست که داره فرم رو پر میکنه
اسکریپت ارسال پیامک برای فرم نوشته و فعال شده که با هر بار ارسال فرم یک پیامک آگاهی دهنده به یک شماره ارسال میشه
حالا میخوام فیلد شماره موبایل خونده بشه و به اون شماره هم اس ام اس ارسال بشه
چه میشه کرد؟
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #196
با سلام خدمت عزیزان
من برای ایجاد فرم در سایتم از کامپوننت rsform استفاده کردم اما متاسفانه وقتی میخوام خروجی اکسل بگیرم فیلدهایی که با محتوای فارسی پرشده اند به صورت علامت سوال در می آیند ؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #197
سلام
آموزش خروجی فارسی اراس فرم
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط farzanee ، Reza Ganji
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #198
سلام
من چند تا فرم در rsform ساختم حالا میخوام بین آنها ارتباط برقرار کنم و از addons joomla registeration استفاده کردمو برای هر کاربر اطلاعاتش رو نمایش بدم و وقتی هر کاربر وارد صفحه شخصیش میشه از اطلاعات ذخیره شده در rsform براش کوری بگیرم و نمایش بدم.ممنون کمک کنید.
۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ صبح
ارسال: #199
راستش و بخوای دوست من من متوجه مشکل شما نشدم
میخوای اراس با چی ارتباط بگیره؟؟!!! اطلاعات شخصی رو نمایش بده در پروفایلش؟؟؟
یا کوئری بگیرید؟؟؟؟

لطفا سوالاتون و تفکیک شده و واضح بیان کنید.
امضاء محمدسلیمانی

۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #200
(۱۸-۴-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ عصر)azsxdc نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من چند تا فرم در rsform ساختم حالا میخوام بین آنها ارتباط برقرار کنم و از addons joomla registeration استفاده کردمو برای هر کاربر اطلاعاتش رو نمایش بدم و وقتی هر کاربر وارد صفحه شخصیش میشه از اطلاعات ذخیره شده در rsform براش کوری بگیرم و نمایش بدم.ممنون کمک کنید.

این فیلمو ببینید کامل توضیح داده

من می خوام ایتم قیمت در فرمم با فونت و اندازه مورد نظرم نمایش داده بشه

باید توی قسمت css چه کدی وارد کنم

مثلا می خوام فونتش tahoma رنگش سبز و اندازه 20 باشه
اسم ایتمم هم total

کدش رو به چه صورت باید وارد کنم

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

مثلا توی لینک زیر در منوی بالا تب اورجینال باکس

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان