زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۲۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبلیغ در گوگل
۱۸-۱-۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ صبح
ارسال: #1
تبلیغ در گوگل
با سلام

دوستان امکان داره چندتا سایت معتبر و خوب که کار تبلیغ در گوگل را انجام میدند معرفی کنید

با تشکر
امضاء nazi1368
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۱-۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: تبلیغ در گوگل
سایت برتینا رو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nazi1368 ، shahryar warez
۱۸-۱-۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ عصر
ارسال: #3
درود
سیستم تبلبغاتی گوگل برای کاربران ایرانی فیلتر است و فکر نمیکنم بصرفه باشد اینکار رو انجام بدید مگر اینکه درنظر بگیرید همه کاربرانی که ممکنه روی لینک تبلیغ شما کلیک کنند با ای پی خارج از ایران از اینترنت استفاده میکنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط nazi1368 ، shahryar warez
۱۹-۱-۱۳۹۵, ۰۲:۱۰ عصر
ارسال: #4
درود آقای گنجی عزیز تبلیغات گوگل خیلی وقته از فیلتر در اومده .
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط nazi1368
۲۰-۱-۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ صبح
ارسال: #5
والا برای من تا هفته پیش فیلتر بود چون روی چندتا تبلیغ کلیک کردم.
یکی از مواردی هم که برای دوستان پیش اومده بود وهزار یورو هزینه کرده بود و ثمری براش نداشت این بود که پیگیر قضیه شده بود و با گوگل مکاتبه کرده بود که من هزار یورو برای تبلیغ پول دادم ولی بدون اینکه یک یورو هم فروش داشته باشم و اونها هم گفته بودند کاربرانی که وارد سایت شما شدند بعد از یک دقیقه یا یادم نیست سی ثانیه خارج شدند و دلیلش لود کند سایت شما بوده.درصورتی که یک سایت بزبان فرانسه و سرعت لود بالا روی سرور اس اس دی و با سرعت اینترنت بالای فرانسه چنین مشگلی نخواهد داشت.
اما دلیلش اصلیش اینه که هندی ها بخصوص میان الکی روی تبلغات کلیک میکنند و بدون اینکه بدونند سایت چی هست و از این راه درامد ناچیزی هم دارند که اینکارها رو از طریق برخی شرکت ها که در ایران هم سابقا برخی دنبالشون میرفتند انجام میدهند.یادمه هفت هشت سال پیش یکی میگفت هرروز میرم کافی نت روی تبلغیاتی که بهم معرفی میشه کلیک میکنم :)
درکل من نظرم اینه که تبلیغات گوگل اون بازدهی که همه فکر میکنند رو نداره.نمیگم بدرد نمیخوره ولی معجزه ای درکار نیست و شما به میزانی که هزینه میدید سود نمیبرید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط nazi1368
۲۰-۱-۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #6
البته آقای گنجی عزیز بنده متاسفانه باید با نظر شما مخالفت بکنم

تبلیغات گوگل به وسیله افرادی داره انجام می شه بجز افراد خیلی کم که آشنا هستن بقیه همه کلا هیچ اطلاعاتی ندارند.
گوگل ادوردز در بهترین شرایط نیاز به دانش در کانفیگ اون هستن داره و تمام اصول بازاریابی رو نیازمنده .

ولی از جایی برای ما ایرانی ها در برخی از موارد مناسب نیست اونم بخاطر پایین بودن ارزش پولی ماست و تبدیلش وگرنه بنده که برای خیلی از مشتریانم و خودم خرید کردم واقعا در کمپین های کوتاه مدت جواب خوب گرفتم

مخصوصا نوع تبلیغات های جدیدی که به گوگل اضافه شده واقعا پویاست .

ببخشید سریع نوشتم کمی جمله بندی مشکل داره
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان