زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با نمایش برخی ماژولهام
۱۲-۱-۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ صبح
ارسال: #1
مشکل با نمایش برخی ماژولهام
با سلام
دوستان من یه سایت دارم و این آدرسش هست :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر واردش بشید این بخش اسلایدر و ماژول بغلش که اسم شرکت و ایکن های شرکت روش هست رو میبیند.

حالا من این رو تنظیم کردم که فقط در صفحه ی اول نمایش داده بشه اما شما وقتی کلیک کنید روی یکی از لینک های مطالب سایت باز هم این ماژول ها و اسلایدر ها نمایش داده میشه،این مورد نه تنها در بخش ماژول اسلایدر بلکه در تمامی بخش های دیگه اش صدق میکنه.

لطفا راهنماییم کنید دوستان و اساتید عزیزم که مشکل از کجاست و چطور میتونم این سفارشی سازی رو صحیح انجام بدم.
لطفا بفرمایید ایراد کار از کجاست.
اگر نیاز بود دسترسی بدم برای چک،مچکرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱-۱۳۹۵, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با نمایش برخی ماژولهام
سلام.

برای مطالب و قسمت هایی که می خواهید این ماژول درونش نمایش داده نشود باید یک منو ایجاد کنید و ماژول را به این منو اختصاص ندهید
مثلا برای مجموعه مطالبتون یک منو از نوع "مجموعه بلاگ" و یا "لیست مجموعه" ایجاد کنید.

بازم سوالی بود مطرح کنید
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط aaamin
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان