زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش : افزونه فروش فایل متصل به درگاه بانکی
۸-۱-۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #1
پرسش : افزونه فروش فایل متصل به درگاه بانکی
سلام دوستان
من میخوام یه سایت راه اندازی کنم که توش فایل بفروشم و متصل به درگاه بانک هم باشه

افزونه های درگاه های بانک های ایران رایگان قبلا فکر کنم دیدم تو جستجو هام ، افزونه های فروش فایل هم دیدم

ولی میخوام شما هم راهنماییم کنید هم پیشنهاد بهم بدین که چی کار کنم و کدوم افزونه فروش فایل با کدوم افزونه درگاه بهتر هست و چی هست نظر و پیشنهاد شما .؟؟؟؟ خیلی مممنون ... قربون دستتون مرسی.....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۱-۱۳۹۵, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: پرسش : افزونه فروش فایل متصل به درگاه بانکی
درود بر شما
می توانید از K2 Store و یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید، که البته پلاگین درگاههای پرداخت برای هر کدام منتشر شده
توضیحات j2store هم در لینک وجود دارد که می توانید بررسی و خریداری کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۱-۱۳۹۵, ۱۱:۰۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۱-۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #3
سلام
با عرض معذرت باید بگم که من این کامپوننت ها رو به عنوان افزونه فروش فایل قبول ندارم
اینها افزونه فروش کالا هستند که میتونید ازش به عنوان فروش فایل هم استفاده کنید

نمیخوام این افزونه ها رو دقیق نقد کنم اما به طور کلی بخوام بگم
یکی از اساسی ترین مشکلاتشون مراحل طولانی خرید هست که من به تجربه شاهد انصراف خریدار بخاطر این پیچیدگی بودم

و البته مشکلات فراوانی که خوب شاید برای یه فروشگاه ساز کالا حسن به حساب بیان ولی برای فایل بی مورد هستند

افزونه ای که بهش رسیدم و واقعا ازش راضی هستم کامپوننت Media Store by Ext Store هست که خوب در نوع خودش بی نظیره و اولین نرم افزونه ای هست که برای فروش فایل تهیه شده (البته در جوملای جهانی)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۹-۱-۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #4
Media Store by Ext Store خیلی از امکانات رو نداره
مثل اینکه سایر کاربران هم بتونند در اون اقدام به فروش کنند
مثل اینکه بشه در اون فیلد های اضافی، اضافه کرد
مثل اینکه بشه سربرگ های اضافی و دلخواه به اون اضافه کرد
و...
۹-۱-۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ صبح
ارسال: #5
من پاسخم برای این تاپیک بود و در این سوال همچین چیزی نخواستن
شما در یک پست جدا سوالتون رو مطرح کردید که بهتره همونجا پیگیری کنید.
امضاء محمدسلیمانی

سپاس شده توسط alibaba
۹-۱-۱۳۹۵, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #6
اگر میشه لطف کنید دو تا افزونه رایگان معرفی کنید یکی افزونه برای فروش فایل و یک افزونه دیگه هم برای درگاه بانکی که به اون افزونه فروش فایل متصل بشه !!!!! خیلی خیلی ممنون ................
۹-۱-۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #7
من با حرف آقای سلیمانی مخالفم
بنده خودم افزونه j2Store رو پیشنهاد میکنم چون دقیقا هم کالا میتونید بفروشید و هم فایل و این ضعف افزونه نیست بلکه قدرت افزونه هست
با توجه به این که در قالب مطلب تعریف میشه مشکل آپگرید جوملا هم ندارید
خرید ساده یک مرحله ای داره
همچنینخرید به صورت مهمان دارد
میتونید کلا یک فیلد ایمیل بیشتر از کاربر دریافت نکنید و ساده تر از این نوع خرید بنده ندیدم تو این سالها
تنظیم فاکتور به صورت اختصاصی و ...
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

۱۰-۱-۱۳۹۵, ۰۵:۴۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #8
سلام
ممنون از آقا پیام عزیز
من اعتقاد دارم در استفاده از تکنولوژی اصلا نباید تعصب داشت و همیشه به صورت پویا باید از بهترین ها بهره برد.
و از اون گذشته برای نقد و برسی یه موضوع درستش اینه که با هر دو برنامه کار کرده باشیم
مواردی هم که من گفتم برداشت خودم از برنامه بود
باید این رو هم اضافه کنم که چون j2Store از محتوای جوملا بهره میبره یعنی باید محصولات رو به عنوان محتوا براش تعریف کنید برای استفاده از افزونه های نمایش کالا و این موارد محدودیت ندارید و از افزونه های زیادی میتونید استفاده کنید.
و البته این در عین خوبی گاهی ضعف هم تلقی میشه

اگر چه هیچ سیستمی کامل نیست و زمان نیاز داره تا به تکامل برسن و سیستم های فروشگاهی موجود برای جوملا همین ها هستند که راجش گفته شد.

ولی از اونجایی که جوملا سورس باز هست تمام مواردی که مورد نیاز هست رو میشه اضافه یا کم کرد.

ببخشید طولانی شد از تمام کسایی که در این بحث شرکت داشتن تشکر میکنم
امضاء محمدسلیمانی

۱۰-۱-۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ صبح
ارسال: #9
البته من کماکان جواب پرسش ام رو نگرفتم و اون اینکه دو تا افزونه ای که رایگان باشن و یکی برای فروش فایل و یکی هم یه افزونه درگاه بانک که به اون افزونه فروش فایل متصل بشه و بتونه پرداخت رو باهاش انجام بده که فایل رو بفروشه و هر دو شون هم رایگان باشن مرسی مممنون .... خیلی ممنون ....
۱۰-۱-۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #10
(۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ صبح)محمدسلیمانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از آقا پیام عزیز
من اعتقاد دارم در استفاده از تکنولوژی اصلا نباید تعصب داشت و
آقای سلیمانی بنده با تمامی افزونه های ذکر شده کار کردم و تست زدم و مطمئنا ضعف هایی دیدم که ردشون کردم و به این افزونه رسیدم
هیچ وقت هیچ تعصبی بر روی هیچ مساله ای ( چه تکنولوژی و چه مسائل دیگه ) به هیچ وجه نداشتم
هر کسی نسبت به تجربه خودش و دانش خودش پیشنهاداتی ارائه میده که بدون شک خالی از اشکال نیست
پس معرفی فقط نسبت به تجربه و ... میباشد و هیچ تعصبی واردش نیست ( کلا تعصب و ایمان مطلق ، آفت ذهن بشری بوده و هست و خواهد بود )

(۱۰-۱-۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ صبح)shervinam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته من کماکان جواب پرسش ام رو نگرفتم و اون اینکه دو تا افزونه ای که رایگان باشن و یکی برای فروش فایل و یکی هم یه افزونه درگاه بانک که به اون افزونه فروش فایل متصل بشه و بتونه پرداخت رو باهاش انجام بده که فایل رو بفروشه و هر دو شون هم رایگان باشن مرسی مممنون .... خیلی ممنون ....

متاسفانه افزونه درست درمونی که رایگان باشه برای فروش فایل وجود ندارد
مگر اینکه از نال ها استفاده کنید
درگاه هم که بعضی ها رایگان منتشر شده و بعضی ها تجاری
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط shervinam
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان