زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۰۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر رفتار ماژول + حذف اسلایدر در حالت رسپامسیو در موبایل
۱۷-۱۲-۱۳۹۴, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #1
تغییر رفتار ماژول + حذف اسلایدر در حالت رسپامسیو در موبایل
با سلام

سایت AsVitrin.ir رسپانسیو و وقتی با مو بایل باز میشه چنتا مسیله هست که اگه بشه میخوام درست بشه

۱- میخوام اسلایدر شو در حالت رسپانسیو تو موبایل های با صفحه کوچیک نمایش داده نشه و اگه امکان اینحالت وجود نداره کلا حذف بشه تا سرعت بالا اومدن سایت بیشتر بشه و ظاهر بهتری داشته باشه ( تصویر شماره ۱)

۲- ماژول اختصاصی از محصولات هست که محصولات بصورت رندم در سه ستون و چندین ردیف نشون میده .تو حالت معمولی خوبه اما میخوام تو حالت رسپانسیو و موبایل عکسا تو یک ردیف و تکت تکی دیده بشه تا تصویر بزرگتری داشته باشه اما الان تو حالت رسپانسو بازم ۳ ستونه نمایش میده ( تصویر شماره ۲)

۳- تو حالت رسپانسیو منو تبدیل به یک نوار قرمز میشه که روش نوشته "navigation" میخوام این کلمه بشه " منوی محصولات" (تصویر شماره 1)

کمکم کنید لطفا.من تازه کارم و توضیحات تخصصی برام سنگین اگه امکان داره با زبان ساده بیان کنید.

ممنون از همتون

اینم کد تبلیغاتی جاوایی که از سایت دیگه گرفتم و تو ماژولی قرار دادم که محصولات سایت مورد نظر تو سایتم با مشخصات که تعیین کردم نشون بده(یعنی دارای ۳ ستون col=3 و ۹۹ سطر row=99 باشه).حالا من میخوام وقتی رسپانمسیو میشه و با موبایل نگاش میکنی ۱ ستون col=1 و ۹۹ سطرrow=99 داشته باشه تا عکس ها بزرگ و با کیفیت باشن. دسکتاب ====> col=1 <====in responsive mod===== col=3

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان