زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پهنای استاندارد قالب سایت چقدر هست؟
۱۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #1
پهنای استاندارد قالب سایت چقدر هست؟
سلام.باتوجه ب اینکه ب انداز980 پیکسل در پهنا همگی عادت کرده ایم......

1- خواستم بدونم میشه مقدار رو افزایش هم داد؟؟؟
2- مثلا این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودش افزایش داده ؟؟؟
امضاء 3D Animation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #2
RE: پهنای استاندارد قالب سایت چقدر هست؟
دنبال ریسپانسیو کردن هستین ؟ یک راهش استفاده از درصده مثلا عرض 98 درصد عرض صفحه باشه . یه راه دیگه هم نوشتن کد برای عرضهای متفاوت صفحات مالنیتور هست . که با کمک مدیا انجام میشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در هر صورت سعی کن قالبت توی هیچ مانیتویری اسکرول افقی نخوره .
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۱۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #3
(۱۳-۱۱-۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ عصر)3D Animation نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.باتوجه ب اینکه ب انداز980 پیکسل در پهنا همگی عادت کرده ایم......

1- خواستم بدونم میشه مقدار رو افزایش هم داد؟؟؟
2- مثلا این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودش افزایش داده ؟؟؟

سلام
من الان اکثر سایتها رو 1170 یا 1100 میزنم
البته بستگی به طراحیتون داره
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط 3D Animation
۱۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #4
خب یعنی ماهم عرض قالب رو از مقدار پیش فرض 980 افزایش بدیم ...موردی نداره؟؟؟؟
اصلا چرا این مقدار بصورت پیش فرض قرار میدن؟؟؟ چرا بیشتر نمیزارن؟؟ نمایشگرها ک دیگه الان عریض هستند....
و اون سایتی ک لینکشو گزاشتم مقدار عرض رو دستی زیاد کرده یا چون ریسپانسیوه اینطوری میشه؟؟
ممنون
امضاء 3D Animation
۱۴-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ صبح
ارسال: #5
نگا تنها اجبار شما پسندیدن و رضایت مشتریه .. چرا نمیزنن چون به دلایل مختلف نخواستن بزنن ولی منعی نداره .
بهترین حالت اینه که تموم سایزهای مختلف صفحه ی نمایش رو در نظر بگیری و براشون کد css بزنی از موبایل 200 پیکسلی گرفته تا صفحه ی نمایش خانگی 1920 .
یه روش خیلی ساده استفاده از درصد یا بوت استرپ هست .
روشی که معمولا استفاده میشه (غیر ریسپانسیو )کوچکترین عرض ور در نظر میگیره یا همون 1024 که با حساب اسکرول 980 باقی بمونه ازش . در نمایشگرهای عریض حاشیه ی خالی براش میمونه و نمایشگرهای کوچکتر مثل تبلت و موبایل باید روی صفحه زوم کنی .
من خودم چند تا قالب تجاری با فریمورکهای مختلف خریداری کردم که با بوت استرپ هم کار میکنن و به جای انجام کار از صفر این قالبها رو به قالب درخواستی مشتری تبدیل میکنم . راحت ترین راه حرفه ای کار کردن همینه .
 سپاس شده توسط 3D Animation ، پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان