زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عبارت k2 در تلگرام و زیر عنوان مقالات
۱۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ صبح
ارسال: #1
مشکل عبارت k2 در تلگرام و زیر عنوان مقالات
سلام من وقتی که آدرس سایتم را در تلگرام یا فیس بوک می زنم عبارت k2 sidbar می یاد که نمی دونم از کجا لود می شه. اسم صفحه اول را عوض کرده ام.

یک جای دیگه ای که کلمه مطالب کی2 می آید. در مقاله ای که با k2 درست می شه.

یه مشکل دیگه ای که دارم. به خاطر قالب استفاده از یک قالب تجاری ، وقتی که مطلبی در جوملا می نویسم. زیر تمامی مطالبم گزینه ای با نام اطلاعات درباره نویسنده می آید که: اولا کجا می تونم حذف و ویرایشش کنم.

چون اگر دقت کنید در زیر مطالبی که در ماژول برترین مطالب هم می آید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل عبارت k2 در تلگرام و زیر عنوان مقالات
خب شما یک افزونه ای روی سایتتون دارید که تگها رو به صورت خودکار میسازه توی ماژولها و پلاگینها دنبال open graph بگردید و تنظیماتش رو تصیح کنید .
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، hercol2013
۱۵-۱۱-۱۳۹۴, ۰۲:۱۶ صبح
ارسال: #3
سلام چنین گزینه ای نبود
۱۵-۱۱-۱۳۹۴, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #4
سه تا مشکل داشتین .
اولی صد درصد افزونه ای داره تگهای اپن گراف برای سایت شما میگذاره . دسترسی بدین یا بگردین پیداش کنید خودتون .
شما یا افزونه ای مثل این دارید ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا توی قالبتون امکان اپن گراف هست . چک کنید نبود دسترسی بدین .
مشکل دوم احتمال زیاد اسم مجموعه یا اسم ماژول هست . جستجو کنید پیدا میشه .
مورد سوم هم در مجموعه های کی 2 مجموعه ی مادر رو انتخاب کنید و توی تنظیماتش نمایش اطلاعات نویسنده رو بردارید . کلن بیشتر تنظیمات مطلب کی 2 توی مدیریت مجموعه هاست .
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۱۸-۱۱-۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ صبح
ارسال: #5
ممنون براتون پیام خصوصی کردم
۱۸-۱۱-۱۳۹۴, ۰۴:۲۱ صبح
ارسال: #6
خب زبان فارسی سایتتون کمی مشکل داره زبان مدریت رو انگلیسی کردم .

تگها رو shsef404 وارد میکنه شما توی بخش sefurls بخش social seo بخش social networking میتونید تنظیمات ور تغییر بدین . روی تنظیمات الان در همه ی صفحات فعال نیست و از توضیحات خود مطلب استفاده میکنه . توضیحات مطالب رو توی meta تغییر بدین باید درست بشه ...
(البته من توی تلگرام تست کردم برای من نمایش داده نمیشه خودتون تیکش رو برداشتین ؟ )
اون مطالب کی 2 رو هم که گویا خودتون درست کردین ...
در مورد توضیحات نویسنده هم از منوی کامپوننتهای k2 بعد categories بعد سمت راست item view رو باز کنید و داخلش Author options رو پیدا کنید و گزینه ی اول یا همون نمایش اطلاعات اضافی نویسنده ور غیر فعال کنید .
چون مجموعه ی مادر ندارید مجبورید برای تک تک انجام بدین .
بهتره همین الان یکی از مجموعه ها رو تغییر بدید و بقیه ی مجموعه ها رو Parent category رو روی اون تنظیم کنید . این طوری دفعه ی بعدی فقط یک بار نیاز به تغییر دارید . مجموعه ی فیلم کوتاه و انیمشن کوتاه رو دستی درست کردم .
نکته بهتره توی تنظیمیات مجموعه ی کی 2 سوشیال نتورک رو هم روی عدم نمایش بگذارید . باعث میشن صفحه دیر لود بشه .
 سپاس شده توسط hercol2013
۱۹-۱۱-۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ صبح
ارسال: #7
Question RE: مشکل عبارت k2 در تلگرام و زیر عنوان مقالات
نقل قول: تگها رو shsef404 وارد میکنه شما توی بخش sefurls بخش social seo بخش social networking میتونید تنظیمات ور تغییر بدین . روی تنظیمات الان در همه ی صفحات فعال نیست و از توضیحات خود مطلب استفاده میکنه . توضیحات مطالب رو توی meta تغییر بدین باید درست بشه ...
(البته من توی تلگرام تست کردم برای من نمایش داده نمیشه خودتون تیکش رو برداشتین ؟ )
سلام ممنون. منظورتان برای همان مشکل K2 SIDBAR در تلگرام هست دیگه. من کار انجام ندادم. شما چی کار انجام داده اید. چون الان دیگه وقتی توی تلگرام می زنم. هیچ توضیحی برای سایت نمی یاره.

نقل قول: توضیحات مطالب رو توی meta تغییر بدین باید درست بشه ...

منظورتان چی هست. اگر توضیحات متا برای سایت هست من اونجا توضیحات را گذاشته ام و اصلا نمی دانم K2 SIDBAR از کجا لود می شد. به هر حال چرا الان اصلا هیچ توضحی برای سایت نمی یاد.

نقل قول: اون مطالب کی 2 رو هم که گویا خودتون درست کردین ...

من هیچ جایی درستش نکرده ام . اصلا نمی دونم از کجا لود می شه.

نقل قول: در مورد توضیحات نویسنده هم از منوی کامپوننتهای k2 بعد categories بعد سمت راست item view رو باز کنید و داخلش Author options رو پیدا کنید و گزینه ی اول یا همون نمایش اطلاعات اضافی نویسنده ور غیر فعال کنید .

دوست عزیز ظاهرا اون اطلاعات نویسنده واسه یک افزونه دیگه ای هست. چون اطلاعات نویسنده K2 فرق می کنه.

نقل قول: چون مجموعه ی مادر ندارید مجبورید برای تک تک انجام بدین .
مجموعه مادر چه به درد می خوره. که از همین الان تا مجموعه ها زیاد نشده استفاده کنم.
۱۹-۱۱-۱۳۹۴, ۰۶:۱۸ صبح
ارسال: #8
شما کامپوننتی دارید به اسم shsef404 توی تنظیماتش بخشی داره به اسم social seo برید اونجا و روی social networking کلیک کنید . اگه تیک رو بزنید خودش خودکار برای همه ی صفحات تک اپن گراف درست میکنه .
البته میتونید بگذارید روی روی no باقی بمونه و تگ اپن گراف رو به صورت دستی در بخش meta از همین کامپوننت shsef404 برای تک تک مطالب وارد کنید . یه کمی طول میکشه ولی نتیجه بهتره .

اون چیزی که به عنوان مطالب کی 2ا توی عکس دومی که گذاشتین میاد ، سم مجموعه یا اسم ماژول بود که شما خودتون قبلا تغییرش دادین حل شده ...
نگاه کنید شما 20 تا مجموعه دارید که تنظیماتشون شبیه به همه . یک مجموعه رو به عنوات مادر انتخاب کنید و با تغییر تنظیمات اون تمام زیر مجموعه ها تغییر میکنن . کار رو راحت میکنه
اطلاعات نویسنده در عکس سومی که گذاشتین رو همین طوری درست کردم . عکس چهارم لینک دقیقش رو برام بفرستین تا ببینم اطز کجاست . ولی فکر کنم اون هم از تنظیمات مجموعه درست بشه .
کلن کی 2 بیشتر کاربردهاش توی تنظیمات مجموعه قابل تنظیم هست .
 سپاس شده توسط hsmtech ، hercol2013 ، پیام عمرانی
۲۶-۱۱-۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #9
سلام . ممنون ... گزینه k2 هنوز هست. توی عکس زیر می تونید ببنید :

گزینه عکس نویسنده و توضیحات ، اینها ربطی به کاتو نداره و من اون صحفه ای که با خود ایجاد مطلب جوملا ایجاد کرده ام این موارد می آید.
آدرس را براتون پیام خصوصی کردم.

[تصویر:  attachment.php?thumbnail=8425]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک ها را براتون پیام خصوصی کرده ام. به دلیل اینکه توی سرچ گوگل نیاید.
۳-۱۲-۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #10
هنوز مشکل هست و حل نشده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان