زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوض کردن قالب و حفظ لینک ها
۱۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ صبح
ارسال: #1
عوض کردن قالب و حفظ لینک ها
سلام دوستان. من تصمیم دارم که قالب سایت را عوض کنم. قالب قبلی از جوملا ۲.۵ استفاده میکنه و من از افزونه SH404sef استفاده میکنم و قالب جدید تحت جوملا ۳.۵ است. با توجه به اینکه صفحات سایت بر اساس آدرس لینک های فعلی ایندکس شده اند, چه راهی هست که من دقیقا آدرس لینک های قدیمی را در سایت جدید حفظ کنم و احیانا رتبه خود را در گوگل از دست ندم .

قالب جدید از یک شرکت جدید است. در ضمن من از جوملا ۲.۵ استفاده میکنم و قالب جدید ورژن ۳.۵ است . اگر بخاهم که لینکهای قبلی را داشته باشم باید چی کار کنم؟ مثلا فرض کنید که در سایت قبلی و برای یک کلمه خاص یک لینک به خسوس در گوگل نمایش داده میشده. حالا اگر بخاهم برام به قالب جدید, چطور میتونم که ان لینک را با خود داشته باشم و افرادی که بر روی ان کلیک میکنند با سایت جدید و صفحه جدید والی با همان آدرس قبلی بروند؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۳:۵۴ صبح
ارسال: #2
RE: عوض کردن قالب و حفظ لینک ها
سلام
جوملای شما 2.5 هست و نمیتونید از قالب جوملا 3.+ استفاده کنید
اگر بخواید از این قالب جدید که فرمودید استفاده کنید باید جوملای فعلی خودتون رو به جوملا 3+ بروزرسانی کنید
طی فرایند بروزرسانی احتمالا تعدادی از افزونه هایی که الان نصب دارید رو از دست میدید در عوض میتونید از افزونه های جدید استفاده کنید
با بروزرسانی جوملا لینک مطالب قبلیتون رو از دست نمیدید و مشکلی نداره مگر اینکه لین مطالب با فزونه ای خاص باشه که در جوملا 3 اون افزونه ساپورت نشده باشه
به هر حال با روشهایی از جمله ریدایرکت بعضی از آدرسهای قبلی رو که لازم باشه میتونید در جوملای جدید بازگردانی کنید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ صبح
ارسال: #3
ممنون از پاسخ شما

منظور من هم بعد از ارتقا به جوملا ۳ است. من الان از افزونه استفاده میکنم. به دلیل سئو لینکها فرم و آدرس خاصی دارند. مثلا

html.سایت.جدید/mysite.com

چطور میتونم در سایت جدید کاری کنم که لینکهای جدید هم دقیقا عنوانی مشابه قبلی داشته باشند؟
۱۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۰۸ صبح
ارسال: #4
از سایتتون دمو قرار بدید (لینک سایت)
همونطور که گفتم اگر از افزونه خاصی استفاده میکنید میتونید با نصب نسخه ی جدید افزونه ها در جوملا 3 هم اونها رو با امکانات جدید داشته باشید
باید بررسی کنید که چه افزونه هایی دارید و آیا در جوملا 3 جایگزین دارند یا خیر
لینک مطالب رو میتونید در جوملا 3 هم داشته باشید و مشکلی نداره
امضاء sasanu

۱۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۲۲ صبح
ارسال: #5
الان سایت down است. چطور میتونم کاری کنم که که عنوان لینکهای جدید مشابه قدیم باشه
۱۹-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۲۷ صبح
ارسال: #6
لینک مطالب رو میتونید در جوملا 3 هم داشته باشید و مشکلی نداره
در جوملای جدید تنظیمات سئو رو فعال کنید تا لینک مطالب هم به همون صورت سئو باشه

قبل از هر چیز بکاپ فراموش نشه
امضاء sasanu

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان