زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درباره درگاه های بانکی ؟؟؟
۱۱-۹-۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ صبح
ارسال: #1
Question سوال درباره درگاه های بانکی ؟؟؟
سلام برای درخواست درگاه بانک ها باید چه اقداماتی انجام داد. و اینکه آیا مگر همه درگاه ها شتاب نیستند و به شرکت شاپرک متصل نمی شوند. خوب
داشتن یک درگاه مثلا بانک ملت کافی هست دیگه. دیگه چه نیاز به چند درگاه بانک هست. و اینکه قضیه payline چی هست ؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۵-۹-۱۳۹۴, ۰۶:۲۶ صبح
ارسال: #21
RE: سوال درباره درگاه های بانکی ؟؟؟
نه مشکل بر طرف شد. منظورش شماره ملی بود ...
۱۶-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #22
Question ارورهای زیاد درگاه های بانکی j2 store 3
این درگاه بانکی که به شما دادم برنامه نویسی شده جومینا هست. و اما ظاهرا مشکل داره. بعد از اینکه کل کارهای انجام می شود وقتی می خواهد به بانک متثل بشه این پیام را می دهد :

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/zonoomco/public_html/plugins/j2store/payment_payline/payment_payline/tmpl/pay.php on line 24
Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Table 'zonoomco_e_learningzonoom.wf5nj_j2store_address' doesn't exist SQL=select email ,phone_2 from wf5nj_j2store_address where user_id = 474

پلاگینی که سایت افزونه ها هم برای j2 store 3 نوشته اند هم این ارور را می دهد : ورژن جی تو استور من هم سه هست

[تصویر:  xehl_23.jpg]
۱۶-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۴۹ صبح
ارسال: #23
پلاگبنی که به بنده دادید حتی 1 درصد هم اصولی نبود من فقط تغییرات را براتون انجام دادم . والا این پلاگین برای شخص دیگه ای هست من عادت ندارم تو پلاگین کسی دست ببرم به صاحبش بگید براتون درست کنه چون تو پیلاین هم ثبت شده اگه من درست کنم پیلاین قبول نمیکنه که اونو حذف کنه مال بندرو قرار بده :)
امضاء ghasminia
خنده را معنی سر مستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hercol2013
۱۶-۹-۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #24
متاسفانه ... ای بابا تا بیای به این سایت ها پیام بدی و جواب بگیری ... چند روزی می کشه ... بازم دمتون گرم .. ببنم چی می شه. می گم نکنه چند بار که این پلاگین ها را نصب کرده ام و پاک کردم. جداول دیتابیس پلاگین قبلی درست حذف نشده باشه ...
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان