زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب روشهای بالابردن امنیت در جوملا
۲۶-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #1
دانلود کتاب روشهای بالابردن امنیت در جوملا
سلام دوستان

نکات امنیتی و روشهای بالابردن امنیت در جوملا رو به pdf تبدیل کردم و 25 صفحه شده، امیدوارم واستون مفید باشه .

سعی میکنم به زودی نکات پیشرفته امنیت در جوملا رو هم آماده کنم و همینجا قرار میدم تا دوستان ازش استفاده کنند

فایل‌(های) پیوست شده
Joomla Security.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 141
اندازه 812.7 کیلوبایت

امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، farjadp ، مرتضی محمدجانی ، mking ، کاوه ، data2010
۲۶-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ صبح
ارسال: #2
RE: دانلود کتاب روشهای بالابردن امنیت در جوملا
ممنون از شما دوست عزیز انشاء الله که آموزش های شما دوستان باعث پربار شدن انجمن شود .
شما در تولید منابع آموزشی مختار هستید ولی اگر می خواهید در زمینه تولید آموزش فعالیت کنید برای شما پیشنهاداتی دارم که هم به شما کمک می کند و هم به انجمن پارس جوم :
- اصل فایل ها ( word ) آموزش ها را داشته باشید و یا برای آقای گنجی و یا بنده ارسال کنید چون ممکن است برای پارس جوم بخش مستندات اضافه شود و مطمئناً از تمامی منابع آموزشی دوستان استفاده خواهد شد .
- اگر از سایت های مختلف مطلب جمع آوری می کنید در پایان منابع را معرفی نمایید .
- در تولید مطالب آموزشی یک روند و سیر تکاملی برای خود در نظر بگیرید و اگر مدیران را نیز از برنامه های خود مطلع کنید که بسیار عالی خواهد بود .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط vahid.exe ، mking
۲۶-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ صبح
ارسال: #3
خواهش Inlove

ممنون از راهنمایی شما
اگه این بخشی که گفتید اضافه بشه خیلی خوب میشه .
من اصل فایل ( ورد ) رو واسه شما میفرستم، منابع رو هم در آخر کتابی که واسه دانلود قرار دادم معرفی کردم.
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی
۲۶-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۲۸ صبح
ارسال: #4
مطمئنا تا اواخر این هفته سایت پارس جوم میاد بالا و حتما هم قسمت آموزشی داریم ، که در اون آموزهای منسجم جوملا قرار داده میشه
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط vahid.exe ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان