پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دانلود کتاب روشهای بالابردن امنیت در جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

نکات امنیتی و روشهای بالابردن امنیت در جوملا رو به pdf تبدیل کردم و 25 صفحه شده، امیدوارم واستون مفید باشه .

سعی میکنم به زودی نکات پیشرفته امنیت در جوملا رو هم آماده کنم و همینجا قرار میدم تا دوستان ازش استفاده کنند
ممنون از شما دوست عزیز انشاء الله که آموزش های شما دوستان باعث پربار شدن انجمن شود .
شما در تولید منابع آموزشی مختار هستید ولی اگر می خواهید در زمینه تولید آموزش فعالیت کنید برای شما پیشنهاداتی دارم که هم به شما کمک می کند و هم به انجمن پارس جوم :
- اصل فایل ها ( word ) آموزش ها را داشته باشید و یا برای آقای گنجی و یا بنده ارسال کنید چون ممکن است برای پارس جوم بخش مستندات اضافه شود و مطمئناً از تمامی منابع آموزشی دوستان استفاده خواهد شد .
- اگر از سایت های مختلف مطلب جمع آوری می کنید در پایان منابع را معرفی نمایید .
- در تولید مطالب آموزشی یک روند و سیر تکاملی برای خود در نظر بگیرید و اگر مدیران را نیز از برنامه های خود مطلع کنید که بسیار عالی خواهد بود .
خواهش Inlove

ممنون از راهنمایی شما
اگه این بخشی که گفتید اضافه بشه خیلی خوب میشه .
من اصل فایل ( ورد ) رو واسه شما میفرستم، منابع رو هم در آخر کتابی که واسه دانلود قرار دادم معرفی کردم.
مطمئنا تا اواخر این هفته سایت پارس جوم میاد بالا و حتما هم قسمت آموزشی داریم ، که در اون آموزهای منسجم جوملا قرار داده میشه
لینک مرجع