زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک برای طراحی فرم لیست محصولات
۲۱-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ صبح
ارسال: #1
درخواست کمک برای طراحی فرم لیست محصولات
سلام و خسته نباشد خدمت دوستان و مدیران محترم سایت.
راستش من یه مدتیه درگیر این هستم که یه سایت با قابلیت فروش و پرداخت آنلاین بزنم.
از راهنمایی های دوستان هم استفاده کردم و انواع فروشگاه سازها و حتی بسته ی نصبی فروشگاه ساز جومینا رو امتحان کردم.
اما هیچ کدومش به درد کارم نخورد.
حقیقت اینه که نمی خوام سایتم شباهتی به فروشگاه داشته باشه.
یعنی می خوام سایت تبلیغاتی باشه و یه بخش از اون هم به محصولات تعلق داشته باشه.
به طوری که مثلا یک لیست از محصولات همراه با قیمت هاشون وجود داشته باشه، که با انتخاب هر محصول، مبلغ قابل پرداخت نمایش داده بشه و با انتخاب محصول بعد مبلغ اون، به مبلغ قبلی اضافه بشه و مبلغ کل رو نمایش بده.
بعد از اون هم بشه مبلغ رو به صورت آنلاین پرداخت کرد.
اگر اساتید لطف کنن و یه راهنمایی خوب در این مورد انجام بدن، خیلی خیلی خیلی ممنون می شم.
با تشکر.
Rose
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،
وآنکه می پرسد در جاده ی توانمندی و در حمایت دانایان گام بر می دارد...
[تصویر:  ajy0g2d4kfqh62gm3u7.gif]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ صبح
ارسال: #11
RE: درخواست کمک برای طراحی فرم لیست محصولات
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم.
راستش من از کامپوننت ipricecalc برای لیست محصولات سایتم استفاده کردم و برای پرداخت هزینه ها موقتا از درگاه زرین پال استفاده کردم.
اما می خواستم بدونم چطوری می تونم از کدهای تخفیف در کامپوننت ipricecalc استفاده کنم.
یعنی اینکه مثلا مشتری با زدن کد a از 10% تخفیف و کد b مثلا از 30% تخفیف استفاده کنه!
آیا اصلا می شه همچین کاری رو با این کامپوننت انجام داد؟ و اگر نمی شه، آیا می شه این کار رو از طریق درگاه زرین پال انجام داد؟ و دیگه اینکه به چه طریق هایی می شه از تخفیف در کامپوننت و زرین پال استفاده کرد؟
مطلب دیگه اینکه به نظرتون بعد از پرداخت از طریق زرین پال،
کاربر (از طریق لینک بازگشت ماژول پرداخت) به چه صفحه ای منتقل بشه که با پیغامی مبنی بر اتمام عملیات پرداخت
یا اطلاعات پرداخت یا چیزی شبیه به این روبرو بشه؟
و همینطور آیا امکان این هست که بعد از پرداخت طی ایمیلی به خریدار مبلغ پرداخت شده اعلام بشه؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون.Rose
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۵۳ عصر
ارسال: #12
در مورد کد تخفیف در کامپوننت ipricecalc فکر نکنم چنین امکانی باشه
ولی شما میتوانید یک صفحه شخصی ایجاد کنید و کد تخفیف را در آن وارد کنید و کاربر با خواندن شرایط آن میتواند از کد تخفیف استفاده کند .
بعد در قسمت اطلاعات تماس در کامپوننت فیلدی برای قرار دادن کد تخفیف ساخت برای وارد کردن کد تخفیف حال باید این قابلیت رو به برنامه داد تا بسته به نوع کد بتوان از مقدار مبلغ پرداختی کم کرد .
ولی در یکی از کامپوننت ها دیده بودم که این قابلیت وجود داشت فکر کنم کامپوننت کاتالوگ ساز بود البته باز هم شک دارم که قابلیت پرداخت و تخفیف رو هم داشت.
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۳۰-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #13
اگه منظورتون از کامپوننت کاتالوگ ساز همون dj catalog هست که همچین امکاناتی نداره
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۳-۶-۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #14
(۳۰-۵-۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ عصر)parsrayaneh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد کد تخفیف در کامپوننت ipricecalc فکر نکنم چنین امکانی باشه
ولی شما میتوانید یک صفحه شخصی ایجاد کنید و کد تخفیف را در آن وارد کنید و کاربر با خواندن شرایط آن میتواند از کد تخفیف استفاده کند .
بعد در قسمت اطلاعات تماس در کامپوننت فیلدی برای قرار دادن کد تخفیف ساخت برای وارد کردن کد تخفیف حال باید این قابلیت رو به برنامه داد تا بسته به نوع کد بتوان از مقدار مبلغ پرداختی کم کرد .
ولی در یکی از کامپوننت ها دیده بودم که این قابلیت وجود داشت فکر کنم کامپوننت کاتالوگ ساز بود البته باز هم شک دارم که قابلیت پرداخت و تخفیف رو هم داشت.

ضمن سپاس از شما، این دفعه نوبت منه که ازتون بخوام بیشتر توضیح بدین.
چون اصلا متوجه نشدم چه جوری کد رو ایجاد کنم و کاربر چه طوری کد رو دریافت کنه و ....!
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،

۴-۶-۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ صبح
ارسال: #15
همچین قابلیتی باید نوشته بشه(اسکریپت نویسی-برنامه نویسی) برای این کامپوننت تا بتونه مبلغ تخفیف رو از جمع کل حذف کنه
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji
۴-۶-۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ صبح
ارسال: #16
با تشکر از پاسختون.
راستش من شنیدم اسکریپت whmcs این قابلیت رو داره و همچنین شنیدم به جز هاست و دامین برای فروش محصولات دیگه هم میشه ازش استفاده کرد!
اما می خواستم بدونم افزونه ی آماده ای برای جوملا وجود نداره که قابلیت اعمال تخفیف و صدور فاکتور و کم کردن مبلغ تخفیف رو داشته باشه؟
امضاء n4n4zi
آنکه می داند تواناست،

۴-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #17
سلام
می توانید از فروشگاه ساز P-Kommerce استفاده کنید
قالبلیت های زیادی دارد و چیزی که شم میخواهید از قابلیت های این افزونه است
یک کامپوننت است به نام کامپوننت کوپن ساز که با ویرچوال مارت هماهنگ اسمش awocoupon pro v1.2.3 البته تجاریه فکر کنم می توانید با سرچ پیداش کنید.
البته اکثر فروشگاه سازها این قابلیت رو دارند مثل cms Pars
اگر سوالی بود در خدمتیمRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، n4n4zi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان