زمان کنونی: ۲۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در لینک تصاویر
۲۵-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #1
مشکل در لینک تصاویر
با سلام

من در جوملا بسیار تازه کار هستم.به روی لوکال جوملا را نصب کردم و بعد از مدتی ، وقتی میخواهم تصویری را انتخاب کنم ، در قسمت انتخاب تصویر وقتی بر روی تصویر کلیک میکنم ، هیچ لینکی را نمیسازد و عملاٌ ننمیتوانم هیچ تصویری را در هیچ قسمتی قرار دهم.
ایتدا تصور کردم شاید مشکل از برخی افزونه هایی باشد که نصب کردم ، آنها را هم حذف کردم ولیکن تغییری بوجود نیامد.
من از جوملا 2.5 استفاده میکنم. سپاسگذار خواهم شد اگر کسی کمک کند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در لینک تصاویر
سلام
دوست گرامی منظور از لینکی نمی سازد چیه؟
شما تصویر رو تو پوشه صاویر اپلود می کنید و در امطلبتون اونو انتخاب می کنید همین .
قرار نیست جایی لینک بسازه براتون
امضاء alim123
طراحی قالب جوملا -طراحی کامپوننت و ماژول
طراحی سایت - گرافیک
تماس :09156611674 ایدی :amasroor2003
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-۳-۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #3
دوست عزيز قبل از هرچيزي از كنترل پنل جوملا ببينيد ،‌ قسمتي هست به نام مديريت رسانه ها ، يا مديامنجر ، اونجا پوشه اي داري به نام images كه تمام تصاويرتون رو اونجا قرار ميديد ، از ويرايشگر جوملا كه مطالبتون رو مينويسيد ، دكمه اي براي درج تصوير وجود داره ، با كليك روي اون ، پوشه images باز ميشه و تصاويري كه اونجا هست رو ميتونيد ببينيد / تصوير آپلود كنيد يا انتخاب كنيد ...
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۶-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #4
بسیار ممنون از جوابتون.
عکس را ضمیمه کرده ام.
در تصویر ملاحظه که بفرمایید ، من وقتی بر روی عکسی کلیک میکنم ، معمولاٌ در پایین لینکی را ایجاد مینماید و بر اساس آن لینک تصویر عملاً انتخاب و نشان داده میشود.
من بر روی هر تصویری که کلیک میکنم ، هیچ عملیاتی رخ نمیدهد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۶-۳-۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ عصر
ارسال: #5
فايل و فولدر جوملا بجز فولدر installation رو يكبار كاملا روي جوملايي كه نصب كرديد بريزيد ببينيد مشكلتون حل ميشه
امضاء Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان