زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اسکرول پایین سایت
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ صبح
ارسال: #1
مشکل اسکرول پایین سایت
با سلام خدمت اساتید فکر کنم این موضوع تکراری شده ولی من با اسکرول پایین سایت تو قالب tx_gravity مشکل اساسی دارم قبلا یکی از دوستان این مشکل رو داشتن که با راهنمایی آقای گنجی در قسمت body در فایل template.css با براشتن text-align:right حل شد ولی
مشکل من یکم فرق داره چون کدهام یکمی فرق میکنه و وقتی این رو ( direction: rtl; ) حذف یا Ltr می کنم کل نوشته ها از چپ به راست میشه
.

اگه ممکنه راهنمائیم کنیدTired

کد اصلی به این صورته

/* Default font settings.
The font-size percentage is of 16px. (0.75 * 16px = 12px) */

html { font-size:100.01%; }
body {
direction: rtl;
font-size: 75%;
font-family: tahoma, "Helvetica Neue", Arial, Helvetica, sans-serif;
}
/* General class's

فایل تمپلیت رو هم پیوست می کنم

فایل‌(های) پیوست شده
template.css
نوع فایل .css
دفعات دانلود 1
اندازه 6.21 کیلوبایت

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل اسکرول پایین سایت
لطفا ادرس سايت را قرار دهيد!
ممكن است به خاطر افزونه ها باشد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ صبح
ارسال: #3
با تشکر از آقای گنجی روی لوکال هستش
آقای گنجی روی هاست آپلود کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۲-۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
من فكر ميكنم در فارسي سازي مشكلي موجود بوده ولي خوشبختانه نسخه 1.6 اين قالب زبان هاي rtl را پشتيباني ميكند و ميتونيد از اون استفاده كنيد و يا از كدها.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر هم از ورژن اصلي استفاده ميكند اشكال در سايز اسلايدر يا افزونه هايي است كه استفاده ميكنيد.
آدرس دانلود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۱-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۲-۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #5
سلام منم مشکل شما رو دارم با opera سایت و یاز کن
اسکرول و حرکت بدید سمت راست بالا نوشته نیاز ارومیه پایین ترش شماره صفر تا چهار رو نشون داده
حالا سمت چپ یک منو دارید که رفته گوشه بالا
اینم تصویرش
اینم تصویر سمت راست بالا
امیدوارم مشکلت حل بشه
حالا بریم سر وقت مشکل من
من باهر چب جز opera باز میکنم این دیده نمیشه
ولی نمیدونم چطوره حذف کنمش پایین سایت خیلی اسکرول میشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۱-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ صبح
ارسال: #6
من مشکل رو پیدا کردم ، وقتی رو ماژول منو نمایش دائمی زیر منوها رو فعال میکنم ، زیر منوها بصورت آبشاری دیده میشه ولی صفحه عریض میشه ، وقتی غیر فعال میکنم زیر منوها دیده نمیشه صفحه هم از حالت عریض در میاد
آقای سمیع عادل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توضیح دادن ولی وقتی به اون هم عمل میکنم کلا منو یه حالت زشت به خودش میگیره و زیرمنوها دیده نمیشن
۲۱-۲-۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ صبح
ارسال: #7
به نظر من این مشکلات چند علت می تواند داشته باشد
1- مربوط به قالب سایت است : که یا برای مرورگرهای مختلف بهینه نشده یا در قسمت تعریف موقعیت ها مشکل دارد و نمی تواند با افزونه هایی که در آن موقعیت نمایش داده می شوند همخوانی داشته باشد .
2- استفاده چند افزونه در یک موقعیت باعث ایجاد این مشکل شده .
3- استفاده چند افزونه که با هم همخونی ندارند در موقعیت های کنار هم و طراحی ناقص قالب باعث ایجاد این مشکل شده .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۱-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۲-۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #8
اگر اين قالب را خود فارسي كرده ايد قالب فارسي شده را از پيوست زير دريافت كنيد و قالب قبلي را حذف و اين را نصب كنيد و اگر مشكل هنوز وجود داشت افزونه ها رو چك كنيد.

فایل‌(های) پیوست شده
tx_gravity-farsi.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 0
اندازه 1.31 مگابایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۲-۲-۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۲-۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #9
سلام منم تو اسکرول پایین سایت مشکل دارم به من نمیگید باید چکار کنمTired
کم کم دارم سر خورده میشم چند وقته هر چی می پرسم بی جواب می مونه باهام قهر کردید؟
اینم تصویر مشکلم
البته با هرچی باز میکنم اسکرول داره ولی فقط تو opera این نوشته دیده میشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

۲۲-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ صبح
ارسال: #10
دوست عزیز mohammas جان
متأسفانه من تاحالا به این مشکل برخورد نکردم که بدونم از کجاست .
شما و دیگر عزیزانی که توی این انجمن عضو هستین همه روی چشم من جا دارین ، پس هیچوقت از این فکر ها نکنید Inlove
در مورد مشکل شما هم چیزی که به نظرم می رسید را قبلاً عرض کردم
اگر یک لینک می گذاشتین خیلی بهتر بود اما چیزی که الآن به نظر من میرسه اینه :

- یا مشکل از خود قالب و طرز کد نویسی آن است
- یا اینکه افزونه یا اسکریپتی دارین که می خواهد از جای دیگر لود شود .

حالا بازم صبر کنین ببینیم نظر دوستان دیگه چی هست .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان