زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ويژه رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #619
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform
نقل قول: با سلام به دوستان گرامی

ضمن از تشکر از دوستان که زحمت میکشید و راهنماییهای خیلی خوبی رو ارائه میدید، هم سوال قبلیم که هنوز جواب ندادید رو دوباره میخوام بپرسم و هم یه سوال دیگه دارم
1ـ با استفاده از راهنمایی دو تا از دوستان تونستم توی طرح بندیهای کلاسیک و XHTML، آیتمهای فرم رو مقابل هم (توی یک خط افقی) قرار بدم اما هرچه کردم، نتونستم اینکار رو توی طرح بندی ریسپانسیو انجامش بدم (راستش این کار برای نسخه موبایل سایت اهمیت داره، چون وقتی از حالتهای دیگه استفاده میکنم، فرم توی نسخه موبایل ناقص دیده میشه و ترجیح میدم که توی نسخه موبایل آیتمهای فرم زیر هم دیده بشن) خواهش میکنم راهنمایی کنید که توی این حالت چه کاری باید انجام بدم؟؟؟

2ـ قصد دارم از قسمت خواص فرم بخش ایمیل کاربر رو فعال کنم تا بعد از اینکه فرم رو ارسال کرد، یک ایمیل به آدرسی که وارد کرده فرستاده بشه، برای اینکار از الگوی تنظیم ایمیل مدیر استفاده کردم اما هیچ اتفاقی نمیفته و ایمیلی برای کاربر ارسال نمیشه، خواهش میکنم راهنمایی کنید که این کار رو چطور باید انجام بدم؟؟

با سلام به همه دوستان؛
دو هفته ای هست که سوالم رو مطرح کردم اما جوابی نگرفتم،
اگر دوستان میتونن راهنمایی کنن که چطور میتونم توی طرح بندی ریسپانسیو بلوکهای فرم رو روبروی هم قرار بدم؟
در مورد فعال شدن ایمیل کاربر هم موضوع رو تا حدودی حل کردم، فقط مشکلی که دارم اینه که ایمیلها میره توی پوشه اسپم کاربر (البته تنظیمات smtp رو هم انجام دادم)، برای حل این موضوع چه کاری باید انجام بدم؟
سوال دیگه هم که دارم این که، چطور میتونم کاری کنم تا مقدار پیش فرض داخل فیلدهای متنی، وقتی که کاربر داخلشون کلیک میکنه حذف بشه و اگر مقدار خواسته شده (مثلاً ایمیل) رو وارد نکرد دوباره مقدار پیش فرض نمایش داده بشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
راه حل جدید - iman iman - ۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ عصر
سوال - takide - ۱۲-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
کامپوننت فرم ساز آر اس فرم -RSform - amirali - ۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ عصر
آناگ - anag - ۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح
طراحی rsforms فرم به شکل زیر - yavadood - ۳۰-۱-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ صبح
فیلد اجباری - remo330 - ۲۲-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ صبح
RE: رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform - مهرران - ۵-۱۰-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ عصر
مشکل با پلاگین pdf در rsform - mohsen-73 - ۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ عصر
تعیین ظرفیت - saeedba - ۲-۸-۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ صبح
عدم ارسال اطلاعات به بانک - lordofaxe - ۹-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان