زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نمایش قالب در گوشی
۱۲-۱۰-۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #1
Exclamation مشکل نمایش قالب در گوشی
سلام دوستان.

یه مشکل اساسی برام پیش اومده.

آدرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیستم : جوملا 2.5

قالب :sj_viste

این قالب که انگلیسی هست از بوت استریپ استفاده کرده. توی تنظمیاتش خاصیت راست چین هم داره.

من ویژگی رسپانسیو بودنش رو توی تنظیمات قالب کنسل کردم اما سایت رو خوب نمایش نمی داد و با حدود آشنایی که با css داشتم سایت رو درستش کردم ( البته خیلی واسش زحمت کشیدم تا این جوری بشه)

مشکل من اینه که قالب الان کلا ثابت هست. برای این که متوجه منظورم بشین. به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
( نمایش سایت در گوشی ) برین و آدرس سایت من رو وارد کنین ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) میبینین که سایت رو کاملا بزرگ نشون میده و باید اسکرول کنی. توی گوشی هم که امتحان کردم همینجوریه و حتی نمیشه کوچیکش کرد. حالا اگه سایت دیجی کالا (digikala.com ) رو مثلا وارد کنید همه سایت رو نشون می ده و برای دیدن قسمت های مختلف میشه زوم کرد.

متاسفانه تا قبل از این آشنایی با بوت استریپ نداشتم الان یه چیزایی متوجه شدم.

اصلا نمی خوام سایت رسپانسیو باشه. می خوام توی pc و موبایل به یه شکل نمایش بده. اما الان توی گوشی و صفحه نمایش های کوچک کل سایت رو نشون نمیده و باید اسکرول کنی که خیلی اذیت کننده و زشته.

خواهش می کنم کمکم کنید. خیلی دعاتون می کنم.

ممنونم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱۰-۱۳۹۴, ۰۶:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل نمایش قالب در گوشی
سلام
این تگ رو از هد قالبتون بردارید :

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۳-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #3
خیلی گلی پیام جان. چند روزه درگیرش بودم.
از افراد و سایت های مختلف کمک خواستم اما به جز شما کسی بهم لطف نداشت.
خیلی خیلی ممنونم. سرنماز امشب دعات می کنم. انشالله خدا بهت یه زن خوب بده (البته اگه داری که مبارکا باشه)
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۱۳-۱۰-۱۳۹۴, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #4
با دكمه تشكر و اهداي اعتبار ازشون تشكر كنيد ، با اين دعايي كه شما ميكنيد شب خونه راش نميدن :))
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان