زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل زیر منو در منوی افقی قالب -2.5persian-sj-news
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #1
مشکل زیر منو در منوی افقی قالب -2.5persian-sj-news
با سلام

من یک قالب روی جوملا 2.5 نصب کردم به نام persian-sj-news-2.5 اما به یک مشکل برخوردم ... مشکل من اینه که وقتی زیر منوها ی منوی افقی سایت باز میشه بعد از اسلاید یک تصویر به تصویر بعدی در اسلاید شو زیر منوها زیر عکس میره و پنهان میشه تصاویر زیر رو ببینید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه مشکل دیگه هم اینه که حتی وقتی می خوام منورو غیر فعال کنم و از یه ماژول منو ساز استفاده کنم متاسفانه غیر فعال نمیشه
امضاء ayoubboraei

بـــــم خـــــرما | رطب مضافتی بـــــم |بهترین خرمـــــای جهان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل زیر منو در منوی افقی قالب -2.5persian-sj-news
سلام!
به نظر من ، که منو زیبایی هستش و بهتره که از همین منو استفاده کنید.
واسه مشکلتون هم دمو آنلاین اگر دارید ، بزارید تا شاید بشه با تصحیح کد ها درستش کرد.
امضاء ehsansabet
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی ، اجرا و بهینه سازی وب سایت های جوملایی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ayoubboraei ، شاهین سمیع عادل
۲-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #3
ممنون احسان جان... این منوی خود قالبه و من هیچ ماژولی براش نصب نکردم و زیر منو هارو هم از طریق مدیریت سایت اضافه کردم ... به نظر خودم شاید مشکل از اسلاید شو باشه و با تعویض اسلاید شو مشکل حل بشه.

اینم لینک سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء ayoubboraei

بـــــم خـــــرما | رطب مضافتی بـــــم |بهترین خرمـــــای جهان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ صبح
ارسال: #4
من تست کردم مشکلی نداشت .
مرورگرم فایرفاکس هست .
برای اطمینان بیشتر فایل زیر را ویرایش کنید

در خط 294 به قسمت
ul.navirtl div.mega-content
{
position: absolute;
top: -999em;
margin-top: 0pt;
margin-right: 0pt;
margin-bottom: 0pt;
margin-left: 0pt;
background-color: #0096ff;
background-image: none;
background-repeat: repeat;
background-attachment: scroll;
background-position: 0% 0%;
background-clip: border-box;
background-origin: padding-box;
background-size: auto auto;
display: block;
float: right;
padding-top: 0pt;
padding-right: 0pt;
padding-bottom: 6px;
padding-left: 0pt;
}
به کدهای داخل { } این کد را اضافه کنید ببینید درست می شود؟
    z-index: 1000;
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، ehsansabet ، ayoubboraei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان