پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل زیر منو در منوی افقی قالب -2.5persian-sj-news
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

من یک قالب روی جوملا 2.5 نصب کردم به نام persian-sj-news-2.5 اما به یک مشکل برخوردم ... مشکل من اینه که وقتی زیر منوها ی منوی افقی سایت باز میشه بعد از اسلاید یک تصویر به تصویر بعدی در اسلاید شو زیر منوها زیر عکس میره و پنهان میشه تصاویر زیر رو ببینید .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه مشکل دیگه هم اینه که حتی وقتی می خوام منورو غیر فعال کنم و از یه ماژول منو ساز استفاده کنم متاسفانه غیر فعال نمیشه
سلام!
به نظر من ، که منو زیبایی هستش و بهتره که از همین منو استفاده کنید.
واسه مشکلتون هم دمو آنلاین اگر دارید ، بزارید تا شاید بشه با تصحیح کد ها درستش کرد.
ممنون احسان جان... این منوی خود قالبه و من هیچ ماژولی براش نصب نکردم و زیر منو هارو هم از طریق مدیریت سایت اضافه کردم ... به نظر خودم شاید مشکل از اسلاید شو باشه و با تعویض اسلاید شو مشکل حل بشه.

اینم لینک سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تست کردم مشکلی نداشت .
مرورگرم فایرفاکس هست .
برای اطمینان بیشتر فایل زیر را ویرایش کنید

در خط 294 به قسمت
کد:
ul.navirtl div.mega-content
{
position: absolute;
top: -999em;
margin-top: 0pt;
margin-right: 0pt;
margin-bottom: 0pt;
margin-left: 0pt;
background-color: #0096ff;
background-image: none;
background-repeat: repeat;
background-attachment: scroll;
background-position: 0% 0%;
background-clip: border-box;
background-origin: padding-box;
background-size: auto auto;
display: block;
float: right;
padding-top: 0pt;
padding-right: 0pt;
padding-bottom: 6px;
padding-left: 0pt;
}
به کدهای داخل { } این کد را اضافه کنید ببینید درست می شود؟
کد:
    z-index: 1000;
لینک مرجع