زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۳۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش گذاشتن لینک دانلود در سایت
۹-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ عصر
ارسال: #1
روش گذاشتن لینک دانلود در سایت
با سلام خدمت همه
من میخام لینک دانلود چندتا موتور جستجو رو در سایتم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید باید چیکار کنم که وقتی رو آیکن موتور جستجو کلیک میکنند دانلود بشه
مثل این سایت:http://www.batisacademy.com/
قسمت پایین سایت رو ملاحظه بفرمایید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۷-۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: روش گذاشتن لینک دانلود در سایت
سلام دوست عزیز
در ابتدا باید گفت لینکی که در پایین این سایت آمده موتور جستجو نیست بلکه مرورگر هست . مدیر سایت خواسته به خاطر اینکه سایتش بهتر و سریعتر دیده بشود به کاربرانش بگوید که از این مرورگر ها استفاده کنید و برای راحتی لینک دانلود آنها را هم قرار داده .
شما باید ابتدا مرورگرهای مورد نظرتان را به وسیله FTP در یک پوشه در سایت آپلود کنید و مسیر آن را به خاطر بسپارید . مثلا :
yourdomain.com/folder/firefox.exe
yourdomain.com/folder/chrome.exe
بعد یک مطلب ایجاد کنید و در ادیتور جوملا یک عکس برای آیکن فایرفاکس و یک عکس برای آیکن کروم درنظر بگیرید و بعد عکس ها را جداگانه انتخاب کرده و در ادیتور جوملا به هر کدام از آنها لینک مربوطه را اضافه کنید. همان لینکی که قبلا به خاطر سپرده بودید . ( در خود ادیتور جوملا لینک دهی به مطلب موجود است که می توانید برای لینک دهی به تصویر نیز از آن استفاده کنید )
در لینک دهی می توانید آدرس سایت اصلی را هم قرار دهید که همیشه کاربر آخرین ورژن مرورگر را دریافت کند .
اگر می خواهید این متن در موقعیت ماژول ها نمایش داده شود ( مثلا در منوهای سمت راست یا منوی فوتر ) به جای ایجاد مطلب به قسمت مدیریت ماژول ها بروید و یک ماژول از نوع HTML دستی ایجاد کنید و همان روال را طی کنید .
البته فکر می کنم برای اینکار ماژولهایی هم طراحی شده ولی این روش که گفتم نیز ساده است .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، احسان افشاری ، Reza Ganji ، hasan512 ، Pourdaryaei ، Reza64
۱۰-۷-۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ صبح
ارسال: #3
RE: روش گذاشتن لینک دانلود در سایت
درود
توضیحات دوستمون کامل بود اگر نیاز به توضیح بیشتر یا آموزش بود در خدمتم اعلام کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza64
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان