زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با seo
۲۰-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #1
مشکل با seo
با سلام یه مشکلی برام پیش اومده که تا حالا علیرغم تلاش و کندو کاو نتونستم حل کنم

وقتی میخوام سئوی جوملارو فعال کنم با فعال کرد 3 گزینه در کنترل پنل جوملا و تبدیل فایل htaccess.txt به .htaccess وقتی روی آدرسها کلیک میکنم not found میاره و اینکه کامپوننت sh404 رو نصب میکنم فقط با گزینه سوم کار میکنه یعنی Without .htaccess (index.php?) وقتی این گزینه رو میزنی آدرس به این صورت میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و با فعال کردن دو گزینه بالا هم آدرس not found میاره به این صورت

Not Found
The requested URL /havades/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%88-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA/%D9%82%D8%A7%D8%AA%D9%84-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF.html was not found on this server.

هر کاری کردم نتونستم متنهای داخل htaccess رو عوض کردم گزینه Options +FollowSymLinks رو حذف کردم نشد واقعا نمیدونم ایراد از کجاست خواهش میکنم یه راهنمایی کامل بفرمائید . با accef هم مشکل داره همین not found

آدرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با seo
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید شاید مشکلتون رو حل کنه. در مورد sh404 می تونید کاملا تنظیم کنید که آدرستون چه جوری نمایش داده بشه و چه مواردی رو نمایش بده، و الانم لینکی که دادید مشکلی نداره.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، مرتضی محمدجانی
۲۱-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۰۷ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل با seo
نه متاسفانه اون تاپیک هم مشکلی رو حل نکرد.

در ضمن لینکی که دادم مشکل داره چون فقط آدرسها رو میشه با index.php? کوتاه کرد نه mod rewrite کار میکنه نه خالی Index.php در sh404
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان