پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
مشکل با seo - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: مشکل با seo (/thread-3682.html)

مشکل با seo - mani1746 - ۲۰-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ عصر

با سلام یه مشکلی برام پیش اومده که تا حالا علیرغم تلاش و کندو کاو نتونستم حل کنم

وقتی میخوام سئوی جوملارو فعال کنم با فعال کرد 3 گزینه در کنترل پنل جوملا و تبدیل فایل htaccess.txt به .htaccess وقتی روی آدرسها کلیک میکنم not found میاره و اینکه کامپوننت sh404 رو نصب میکنم فقط با گزینه سوم کار میکنه یعنی Without .htaccess (index.php?) وقتی این گزینه رو میزنی آدرس به این صورت میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و با فعال کردن دو گزینه بالا هم آدرس not found میاره به این صورت

Not Found
The requested URL /havades/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%88-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA/%D9%82%D8%A7%D8%AA%D9%84-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF.html was not found on this server.

هر کاری کردم نتونستم متنهای داخل htaccess رو عوض کردم گزینه Options +FollowSymLinks رو حذف کردم نشد واقعا نمیدونم ایراد از کجاست خواهش میکنم یه راهنمایی کامل بفرمائید . با accef هم مشکل داره همین not found

آدرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: مشکل با seo - صدرا حسابی - ۲۱-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ صبح

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو ببینید شاید مشکلتون رو حل کنه. در مورد sh404 می تونید کاملا تنظیم کنید که آدرستون چه جوری نمایش داده بشه و چه مواردی رو نمایش بده، و الانم لینکی که دادید مشکلی نداره.

RE: مشکل با seo - mani1746 - ۲۱-۱۰-۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ صبح

نه متاسفانه اون تاپیک هم مشکلی رو حل نکرد.

در ضمن لینکی که دادم مشکل داره چون فقط آدرسها رو میشه با index.php? کوتاه کرد نه mod rewrite کار میکنه نه خالی Index.php در sh404