زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور در انتقال جوملا 1.5 به جوملا 3.5 در لوکال با کامپونیت Akeeba
۵-۱۱-۱۳۹۴, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #1
ارور در انتقال جوملا 1.5 به جوملا 3.5 در لوکال با کامپونیت Akeeba
سلام دوستان ... بنده یک سایتی دارم که 2004 با جوملا 1.5 ایجاد کرده ام ، بخاطر مطالب زیادی که داره نمی تونستم به جوملا جدید ارتقا بدم ، ولی حالا بخاطر مشکلاتی می خوام ارتقا بدم به جوملا 3.5، با کامپونیت آکبا com_akeeba-3.4.6-core --Akeeba --- از سایت بک آپ گرفتم ، و جالب هست مدتی طول کشید تا بک آپ بگیره ، و بک آپگیری رو موفقعیت آمیز گفت ، حال بک رو اکسترک کردم تا در لوکال نصب کنم موقع نصب اولش این این ارورو رو می ده ، حتی بردم خود هاست (آنلاین ) یک ساب دومین ایجاد کردم ، این ارورو در هاست هم مثل لوکال داد : آدرس سایتم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Warning: require_once(D:\xampp\htdocs\M1\includes\defines.p hp): failed to open stream: No such file or directory in D:\xampp\htdocs\M1\index.php on line 21

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'D:\xampp\htdocs\M1\includes\defines.php' (include_path='.;D:\xampp\php\PEAR') in D:\xampp\htdocs\M1\index.php on line 21

خیلی در نت جستجو کردن ، خیلی راهنمایی های کرده اند که مثمر نشد، حالا تمنا دارم بزرگواری به من کمک کنه ، بفرماید مشگل چیه!!!خیلی گیچ شده ام .... sb2max@gmail.com

منتظرم ... کمکم کنین لطفا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱۱-۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ صبح
ارسال: #2
RE: ارور در انتقال جوملا 1.5 به جوملا 3.5 در لوکال با کامپونیت Akeeba
درود
روی هاست تست کنید در لوکال ارورهای مختلفی ممکنه بگیرید.ارورهای روی سرور مهم هستند.
ارورهای لوکال قابل پشتیبانی نیستند چون بیشتر به ورژن و تنظیمات نرم افزار لوکال بستگی داره.
اگر در هاست ارور گرفتید اینجا کپی کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان