پارس جوم ::  انجمن های تخصصی جوملا
ارور در انتقال جوملا 1.5 به جوملا 3.5 در لوکال با کامپونیت Akeeba - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا (https://forums.parsjoom.ir)
+-- انجمن: پشتیبانی (/forum-70.html)
+--- انجمن: مباحث و مشکلات عمومی (/forum-33.html)
+--- موضوع: ارور در انتقال جوملا 1.5 به جوملا 3.5 در لوکال با کامپونیت Akeeba (/thread-19204.html)

ارور در انتقال جوملا 1.5 به جوملا 3.5 در لوکال با کامپونیت Akeeba - sb2max - ۵-۱۱-۱۳۹۴ ۰۸:۳۹ عصر

سلام دوستان ... بنده یک سایتی دارم که 2004 با جوملا 1.5 ایجاد کرده ام ، بخاطر مطالب زیادی که داره نمی تونستم به جوملا جدید ارتقا بدم ، ولی حالا بخاطر مشکلاتی می خوام ارتقا بدم به جوملا 3.5، با کامپونیت آکبا com_akeeba-3.4.6-core --Akeeba --- از سایت بک آپ گرفتم ، و جالب هست مدتی طول کشید تا بک آپ بگیره ، و بک آپگیری رو موفقعیت آمیز گفت ، حال بک رو اکسترک کردم تا در لوکال نصب کنم موقع نصب اولش این این ارورو رو می ده ، حتی بردم خود هاست (آنلاین ) یک ساب دومین ایجاد کردم ، این ارورو در هاست هم مثل لوکال داد : آدرس سایتم :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Warning: require_once(D:\xampp\htdocs\M1\includes\defines.p hp): failed to open stream: No such file or directory in D:\xampp\htdocs\M1\index.php on line 21

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'D:\xampp\htdocs\M1\includes\defines.php' (include_path='.;D:\xampp\php\PEAR') in D:\xampp\htdocs\M1\index.php on line 21

خیلی در نت جستجو کردن ، خیلی راهنمایی های کرده اند که مثمر نشد، حالا تمنا دارم بزرگواری به من کمک کنه ، بفرماید مشگل چیه!!!خیلی گیچ شده ام .... sb2max@gmail.com

منتظرم ... کمکم کنین لطفا

RE: ارور در انتقال جوملا 1.5 به جوملا 3.5 در لوکال با کامپونیت Akeeba - Reza Ganji - ۶-۱۱-۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ صبح

درود
روی هاست تست کنید در لوکال ارورهای مختلفی ممکنه بگیرید.ارورهای روی سرور مهم هستند.
ارورهای لوکال قابل پشتیبانی نیستند چون بیشتر به ورژن و تنظیمات نرم افزار لوکال بستگی داره.
اگر در هاست ارور گرفتید اینجا کپی کنید.