زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۲۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش منوی قالب
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ عصر
ارسال: #1
عدم نمایش منوی قالب
سلام دوستان خسته نباشید

منوی قالب نمایش داده نمیشه
این آدرس سایت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم دموی قالب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...template=grunge

بالای صفحه تو دمو منو هست که من رفتم تو تنظیمات قالب دیدم نوشته موبایل منو بعد منو اصلی رو قرار دادم اما منو نمایش داده نمیشه

کسی میدونه باید چیکار کنم؟

اینم اضافه کنم
تو قالب موقعیت زیاد هست اما الان ببینید منوی اصلی رو روی موقعیتی گذاشتم اما مثل دموی قالب نیست

تو تنظیمات قالب یک گزینه هست به اسم موبایل منو که فکر میکنم همون منوی بالای صفحه دمو باشه اما منوی اصلی رو انتخاب میکنم نمایش نمیده
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #2
عدم نمایش منوی قالب
در سایت شما یک منو مشاهده میشه و دو گزینه صفحه اصلی و ارسال مطلب در اون نمایش داده شده

شما در بخش مدیریت منوها از انتشار گزینه های منو اطمینان حاصل کنید
در منو مورد نظر باید زیزمنو ها و منوهایی برای نمایش ایجاد و منتشر کرده باشید
در تنظیمات قالب هم دقت کنید تنظیم رو برروی منوی مورد نظرتون بدرسنتی قرار داده باشید

در مورد موقعیت ها هم برای اینکه مثل قالب دمو باشه باید ماژولهایی در موقعیت های قالب فعال کنید
در دمو از ماژول نظر سنجی ،نمایش افراد آنلاین، اچ تی ام ال سفارشی،ماژول جستجو و... استفاده شده
امضاء sasanu

سپاس شده توسط Reza Ganji ، boost
۲۰-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #3
عدم نمایش منوی قالب
نه من فقط منو رو میخوام که منویی که تو دموی قالب هست با منویی که تو سایت هست زمین تا آسمون فرق دارن الان براش زیر منو هم گذاشتم ببینید
اصلا این منویی که تو سایتم گذاشتم با اونی که تو دمو هست فرق داره
من ماژول منوی اصلی رو گذاشتم اما من فکر میکنم این منویی که تو دمو هست تو تنظیمات قالب که تو تنظیمات قالب تنظیم میکنم نمایش نمیده
۲۱-۴-۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ صبح
ارسال: #4
عدم نمایش منوی قالب
شما بسته نصبی قالب رو پیدا کنید و دانلود کنید سپس زبان فارسی رو اضافه و مطالب نمونه و منوها رو فارسی کنید.
در سایت دمو یا بسته نصبی که شبیه دمو هست سازنده همه قسمت ها رو ویرایش و استایل دهی کرده
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان