زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی سایت موسیقی
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ صبح
ارسال: #1
راه اندازی سایت موسیقی
سلام
میخوام یه سایت راه اندازی کنم که کاربر بتونه پس از عضویت فایل های موسیقی خودش رو با پسوند mp3 آپلود کنه
مدیر سایت فایل های آپلود شده رو تایید کنه و برای نمایش توی سایت قرار بگیده
بازدید کننده بتونه فایل های موسیقی رو بر اساس حداقل پارامتر خواننده و نام آهنگ جستجو کنه
بازدید کننده فایل موسیقی مورد نظرش رو بتونه پخش یا دانلود کنه تقریبا مثل ویکی صدا
اگر مثل ویکی صدا قابلیت چیدمان بر اساس حروف الفبا و این جور چیزا و یا جستجو بر اساس دایرکتوری ساز ها داشته باشه هم خیلی خوب میشه
اگر اسکریپت خاصی نیز برای این مورد وجود داره که خیلی بهتره

مدیر دانش برنامه نویسی نداره

من تا حالا چیز خوبی پیدا نکردم و تصمیم داشتم به شکل زیر پیاده سازی کنم لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا لطفا نظر بدین ببینم
برای آپلود فایل میخواستم از نرم افزار فوکا دانلود یا یه کامپوننت مشابه استفاده کنم
پس از تایید مدیر فایل برای دانلود توی سایت قرار میگیرد
برای پخش از ویجت کیت استفاده کردم و کد مدیا پلیر html5 رو فعال کردم
یه کامپوننت قالب ساز مطلب نصب کردم و یه قالب شامل یه جدول که توش مشخصات آهنگ نوشته شده و فقط مدیر باید اونها رو ویرایش کنه و کد مدیا پلیر html5 که باید نام آهنگ رو تغییر بده ساختم
مسیر آپلود فایل با مسیر فایل های صوتی برای پخش از طریق مدیا پلیر ویجت کیت رو هم یکی کردم که قرار به دوباره کاری نباشه
با استفاده از پلاگین فوکا لینک دانلود فایل رو هم توی مین مطلب و قالب قرار میدم
مدیر برای هر آهنگ یه مطلب توی مجموعه مربوطه مسازه و بر اساس قالب پیش فرض اون رو فقط ویرایش میکنه
لطفا نظرتون رو در مورد یه همچین کاری بگید به نظر خودم یه کم مسخره است
ولی از اونجایی که کامپوننت های مالتی مدیا رو هر کدوم که تست کردم درست جواب نمیداد و یا اینکه تجاری بودن به نظرم اومد با وصله و پینه درست کنم
امضاء ebrahimt
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #2
راه اندازی سایت موسیقی
با جوملا تقریبا هر کاری میشه کرد
ولی توصیه میکنم برای یک سایت اختصاصی موسیقی از اسکریپت استفاده کنید

در وب جستجو کنید
audio share script
audio gallery script
mp3 share script
music share script
music script
audio center script
multimedia share script
,....
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۸-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #3
راه اندازی سایت موسیقی
ممنون
اگه میشه افزونه های کاربردی برای جوملا در این زمینه معرفی کنید
امضاء ebrahimt
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان