زمان کنونی: ۲۴-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش برخی از منوها سایت
۹-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #1
با سلام
آیا راهی است که برخی از منوهای سایت را در برخی از صفحات نشان ندهم .
راه ایجاد سطح دسترسی برای اینکه مطالب را باید با یک دسترسی ارسال کنیم رد است .
آیا روش دیگری وجود دارد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ صبح
ارسال: #2
درود
در هنگام تعیین منو یه آیتم هست به نام "دسترسی"
اون رو روی ثبت نام کرده بذارید
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط gogerd
۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ عصر
ارسال: #3
RE: عدم نمایش برخی از منوها سایت
(۹-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ صبح)Zhyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

دوست گرامی قید کرده بودم که بدون روش دسترسی """" بدون روش ایجاد دسترسی """"
۱۱-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ صبح
ارسال: #4
(۱۰-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ عصر)arman1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۹-۴-۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ صبح)Zhyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود

دوست گرامی قید کرده بودم که بدون روش دسترسی """" بدون روش ایجاد دسترسی """"

بنده هم عرض کردم با تعیین دسترسی برای منو می تونید این کار رو انجام بدید
حداقلش خودم اینکار رو کردم و جواب داده
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
 سپاس شده توسط gogerd ، mahan
۱۱-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ صبح
ارسال: #5
خواهش میکنم موضوع را به دقت مطالعه فرمائید " میخواهم بدون روش دسترسی این کار را انجام دهم "
۱۱-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #6
میتونی ۲ تا ماژول منو درست کنی و در ماژول منوی دومی منوهایی که نمیخوای همه جا باشه نمایش بدی و اون ماژول منو رو تو منوهای دلخواه نمایش بدی.

در ضمن داداش گل وقتی دوستان جواب پست شما رو میدن لطفا تشکر کنید نه اینکه باهاشون دعوا داشته باشید.اقای ژیار لطف میکنند جواب میدن.

موفق باش.
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

سپاس شده توسط arman1356 ، mahan
۱۱-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ عصر
ارسال: #7
(۱۱-۴-۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ عصر)gogerd نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونی ۲ تا ماژول منو درست کنی و در ماژول منوی دومی منوهایی که نمیخوای همه جا باشه نمایش بدی و اون ماژول منو رو تو منوهای دلخواه نمایش بدی.

در ضمن داداش گل وقتی دوستان جواب پست شما رو میدن لطفا تشکر کنید نه اینکه باهاشون دعوا داشته باشید.اقای ژیار لطف میکنند جواب میدن.

موفق باش.

دوست گرامی با تشکر از پاسخ شما
بنده دعوایی با جناب ژیار ندارم ، اما کراراً در پست های ارسالی از دوستان میبینم که بدون خواندن اصل مطالب نسبت به پاسخ اقدام میکنند که زیاد مناسب نیست ، هر چند جناب ژیار از این قاعده مستثنی هستند اما هدف زیاد کردن آمار پست های ارسالی نیست .
در خصوص پاسخ جنابعالی متاسفانه من قالب خبری از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریده ام اما متاسفانه ظاهراً منوی این قالب به بدنه قالب چسپیده است و امکان غیر فعال کردن و ایجاد منوی دیگر در این موقعیت را ندارد
۱۲-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ صبح
ارسال: #8
دوست عزیز شما سوال می پرسید وخودتون جواب میدید
در ضمن در ارسال اولتون عبارت
" راه ایجاد سطح دسترسی برای اینکه مطالب را باید با یک دسترسی ارسال کنیم رد است"
اصلا از لحاظ دستور زبان فارسی نا مفهومه و گرچه شما اشاره به رد بودن راه تغییر دسترسی کردید ولی به صورت دست و پا شکسته
در همون ارسال اول مینوشتید بدون استفاده از روش تغییر دسترسی

گذشته از تمامی بحث ها دوستان راه حل هاشون رو ارائه کردند
شما میتونید اعمال کنید یا راه دیگه ای رو انتخاب کنید

اگر قالب شما منوی مناسبی برای تعیین مختصات سفارشی شما نداره از قالب دیگه ای استفاده کنید
یا از چند قالب به صورت همزمان استفاده کنید در صفحات مورد نظرتون که میخاید منوی متفاوتی نمایش داده بشه از قالب دیگه استفاده کنید و منوی مربوط رو به اون قالب اختصاص بدید
در نهایت اگر میخاید از یک قالب استفاده کنید در بخش مدیریت قالبها از قالب یک نسخه کپی تهیه کنید با نام جدید ومنو مورد نظر رو در مجموعه های دلخواه به قالب کپی شده اعمال کنید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط mahan ، arman1356
۱۲-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #9
درود بر شما
همانطور که دوستان در پست های قبل اشاره کردند راه حل شما در موارد زیر است:
- ایجاد منوی جدید و اختصاص به صفحه دلخواه
- کپی از قالب و شخصی سازی آن
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط arman1356
۱۲-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ عصر
ارسال: #10
(۱۲-۴-۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ صبح)sasanu نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما سوال می پرسید وخودتون جواب میدید
در ضمن در ارسال اولتون عبارت "
راه ایجاد سطح دسترسی برای اینکه مطالب را باید با یک دسترسی ارسال کنیم رد است
اصلا از لحاظ دستور زبان فارسی نا مفهومه و گرچه شما اشاره به رد بودن راه تغییر دسترسی کردید ولی به صورت دست و پا شکسته
در همون ارسال اول مینوشتید بدون استفاده از روش تغییر دسترسی

گذشته از تمامی بحث ها دوستان راه حل هاشون رو ارائه کردند
شما میتونید اعمال کنید یا راه دیگه ای رو انتخاب کنید

اگر قالب شما منوی مناسبی برای تعیین مختصات سفارشی شما نداره از قالب دیگه ای استفاده کنید
یا از چند قالب به صورت همزمان استفاده کنید در صفحات مورد نظرتون که میخاید منوی متفاوتی نمایش داده بشه از قالب دیگه استفاده کنید و منوی مربوط رو به اون قالب اختصاص بدید
در نهایت اگر میخاید از یک قالب استفاده کنید در بخش مدیریت قالبها از قالب یک نسخه کپی تهیه کنید با نام جدید ومنو مورد نظر رو در مجموعه های دلخواه به قالب کپی شده اعمال کنید

دوست عزیز، سپاس از پاسخ شما
هر چند سوال را به نظر شما نامفهوم پرسیدم ، اما حداقل شما یکبار مطلب را خواندید . .
در خصوص کپی کردن قالب ها باید عرض کنم از اونجایی که در دسته بندی های منو تعداد زیادی منو وجود داره که باید محتویات صفحه مجزیی رو مدیریت کنند این امکان به سبب احتمال تغییر در سی اس اس قالب ها و اعمال آن بر همه امکان پذیر نیست و مدیریت کردن آنها برای من خیلی سخت خواهد بود .
آیا راهی جود دارد مه من یک موقعیت جدید در قالب بوجود بیاورم و منوی کنونی رو حذف کنم و منوهای جدید را جایگزین اونها کنم؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان