زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آلفایوزر پوینت فارسی
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #1
سلام دوستان
من به یه مشکلی برخوردم.من از آلفا یوزر پوینت و جی دانلود در کنار هم استفاده می کردم.یه سری مشکلاتی برای هاستم به وجود اومد و بک آپ نصفه ای داشتم که برگردوندم و در نهایت مجبور شدم اکثر کامپوننت ها رو مجدد نصب کنم.اما الان وقتی از جی دانلود هیچ فایلی دانلود نمی شه و ارور زیر رو می ده:

Fatal error: Using $this when not in object context in /home/xxx/domains/xxx.com/public_html/libraries/joomla/plugin/plugin.php on line 105

سرچ کردم و به این تاپیک رسیدم(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
). زبان سایت رو به انگلیسی تغییر دادم و درست شد.گویا چون زبان آلفا یوزر پوینت من انگلیسیه این مشکل وجود داره.سپاسگذار می شم اکه کسی نسخه ی فارسیش رو بهم بده.هرچقدر گشتم پیدا نکردم
جوملا2.5
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ عصر
ارسال: #2
خب ممکنه مشکلی در بک آپ نصفه و نیمه بوده!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #3
دقیقا اصلا مشکل از همونه . ولیچطور باید برطرف اش کرد؟من زبان های فارسی دیگه رو هم نصب کردم ولی درست نشد
فایلهای جوملا رو مجددا آپلود کردم ولی باز هم نشد
دیگه نمی دونم چی کار کنم
۳۰-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #4
خب دوست عزیز آخه چه کسی میاد بک آپ نصفه و مشکل دار رو برگردونه؟!

چی بگم والا
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۱-۳-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #5
وقتی شما 5 سال روی یه سایتی زحمت بکشید و تنها یک بک آپ از سایت داشته باشید این کار رو انجام می دید!الان بحث سر این نیست . در هر صورت کل اش رو درست کردم
ولی این ارور رو چی کارش کنم ؟کسی می تونه واسم زحمت اش رو بکشه؟از خجالت اش در میام...
۳۱-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ صبح
ارسال: #6
به این صفحه مراجعه کنید مشکلی شبیه به مشکل شما

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط guilanclick ، Reza Ganji
۳۱-۳-۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ صبح
ارسال: #7
آره مرسی .دیدم. این هم نوشته که زبان رو تغییر بدید درست بشه ولی من سایتم فارسیه و نمی تونم رو انگلیسی بذارم
۳۱-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #8
برای استفاده ی دیگران : مشکل بنده به این صورت حل شد
داخل خط 149 و 150 فایل مربوطه که داخل ارور ذکر شده ، 4 گزینه ی
false
وجود داره که اونها رو به
true
تغییر دادم
ممنون از همگی